szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
09 września 2014 12:17
A ile pojedyncza jazda?😉
Karla🙂 ponieważ nie mogę doszukać się informacji na stronie wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW, to chcę zapytać jeszcze tylko czy adres ośrodka uczelni jest ten sam co adres akademii ABC? Nowoursynowska 100?
Tak nowoursynowska 100. Tam gdzie klinika dla koni i stajnia sggw.
Dzięki za pomoc 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
15 września 2014 12:41
Poszukuję osób, które jeździły w TKKF Podkowa w ramach uczelnianego wf. Chciałabym podpytać troszeczkę o to i owo (zapraszam pw) 🙂
Witajcie, pisałam juz w podobnym wątku ale... szukam stajnii dla TŻ. jest początkującym jeźdźcem ale bardzo szybko się uczy. Interesują mnie stajnie które bardzo dbają o swoje konie - max 2h dziennie jazd dla konia, czysto, schludnie, ładnie, profesjonalnie. jazdy bez zastępów!!! z bardzo doświadczonym instruktorem, możliwość brania jazd tylko dla dwóch osób... co możecie polecić?
ABC o którym tu pisano i ostatnio też Poland Park
Czy LKJ Klaudyn ma jakąś stronę internetową? Ta podana na FB nie działa.
Witam
Co możecie polecić dla dorosłej osoby wracającej po długiej przerwie do regularnej jazdy? Zależy mi żeby jazdy były prowadzone sensownie, w małych grupach, nie w zastępie, tak aby rzeczywiście można było się czegoś nauczyć ,a nie klepać tyłek przez godzinę ,bo takiego klepania mam już serdecznie dość. Ważna jest też przyjazna atmosfera, obecność hali oraz oczywiście zadbane, najlepiej spokojne, konie. W przyszłość chciałabym zdać brązową odznakę (patrząc na swój obecny poziom to w dalekiej przyszłości :hihi🙂 więc fajnie by było gdyby stajnia to umożliwiała. Interesują mnie miejsca najlepiej do 20km od Falent/Raszyna/Janek. Jestem zmotoryzowana więc komunikacja miejska nie jest istotna. Z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:
http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_mario
czy ktoś zna tą stajnię ?
Cześć wszystkim
Bardzo proszę Was o pomoc, rozpoczęłam studia na sggw a ze jestem z daleka to chciałabym gdzieś tu na miejscu jeździć konno tylko pytanie, gdzie ? Chciałabym by stajnia była w okolicach uczelni (Ursynów), treningi były indywidualne bądź w małych grupach (bardziej treningi skokowe), jazdy w cenach przystępnych "studenckich"  😀. Jestem tez chętna na udział w wszelkich pomocach w stajni w wolnym czasie. Jeżeli ktoś coś wie to  proszę o szybką odpowiedz na pw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc 🙂.
Ale przecież SGGW miało swoją stajnie ze zniżkami dla studento, czy coś się zmieniło?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 października 2014 17:33
Ale tam to chyba raczej jazdy grupowe niż treningi skokowe w małych grupkach, przynajmniej te jazdy które zaliczają wf ale podejrzewam że na większości jazd mają spore obłożenie bo ceny jak na Warszawę i stajnię z halą niewielkie 😉
No to ile tam każda kosztuje bo się nie orientuje?
Stajnia sggw, byłam jak na razie w pierwszej kolejności i jedynej. Ogólnie całość stajnia hala zaplecze organizacja na +, ale te jazdy są w zastępie i  jest to spora grupa, "koń idzie za koniem", a ja jednak chce by te jazdy wyglądały inaczej więc mam nadzieje że coś mi doradzicie i polecicie bo tak jak pisze, nie jestem stąd i jak na razie się słabo orientuje ;/.
Na sluzewcu masz Poland Park,  jakość jazd powinna Cię zadowolić ale cena jest wysoka.
Zupełnie nie jest to moja strona Warszawy i nie wiem też jakie "okolice" przewidujesz.
Zajrzyj sobie może do katalogu stajni (góra strony) i zapytaj o konkretną stajnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 października 2014 00:54
Dar, dla studentów SGGW wychodzi ok. 35-45 zł za jazdę o ile dobrze pamiętam, często w stajniach z gorszą infrastrukturą i instruktorami ceny są dużo wyższe 😉
Tam na Służewcu takie ceny ?
A mógłby ktoś polecić coś tak sam od siebie z dobra opinią ? 🙂
Cześć wszystkim
Bardzo proszę Was o pomoc, rozpoczęłam studia na sggw a ze jestem z daleka to chciałabym gdzieś tu na miejscu jeździć konno tylko pytanie, gdzie ? Chciałabym by stajnia była w okolicach uczelni (Ursynów), treningi były indywidualne bądź w małych grupach (bardziej treningi skokowe), jazdy w cenach przystępnych "studenckich"  😀. Jestem tez chętna na udział w wszelkich pomocach w stajni w wolnym czasie. Jeżeli ktoś coś wie to  proszę o szybką odpowiedz na pw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc 🙂.


a stajni ABC na nowoursywnowskiej jest opcja jazdy za pomoc.
bo w stajni sggw chyba jazdy sa mocno kijowe, raz widzialam jedna jazde i bylam mocno zazenowana- atmosfera jak na pogrzebie, wszyscy w miare zaawansowani jezdza w zastepie, kazdy boi sie odezwac, ma-sa-kra.

(to sa dwa kluby w tym samym miejscu)
Zielona Herbatka   Miłośniczka zielonej herbaty! :)
04 listopada 2014 19:04
Czy mogłabym poprosić o opinię odnośnie SKJ Poland Park (mam na myśli jazdy dla dzieci, nie dla dorosłych)?  :emota2006098:
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2015 19:41
mam taką sprawę- znajomi z okolic Konika Nowego mają 6-letnią córkę, która strasznie ich ciśnie na wyjazd do stajni. Możecie mi coś polecić w tamtych okolicach? Mała jeszcze nie miała kontaktu z końmi  🙂
Aromer w Józefinie . 😉
Przeglądam ten wątek, strony internetowe itd, ale chyba mocno wypadłam z obiegu...
Jaką stajnię rekreacyjną byście poleciły dla osoby takiej jak ja, tzn:
Mam swojego konia, ale chwilowo odstawionego od pracy, startowałam do L klasy w skokach i P w ujeżdżeniu, ale od mniej więcej dwóch lat praktycznie się nie rozwijam, a wręcz powiedziałabym, że cofam ( od roku jeżdżę raz w tygodniu, głównie do lasu). Zdałam brąz, mam IRR, planuję w tym roku pojechać na srebro, oczywiście pod warunkiem, że zacznę jeździć!
Szukam stajni rekreacyjnej, w południowych stronach Warszawy gdzie jazdy odbywają się w małych grupach. Potrzebuje cofnięcia się do PODSTAW, do pracy głównie nad dosiadem ( marzą mi się typowe dosiadówki na lonży, wiem, że sporo by mi pomogły). Mam dużo zaniedbanych kwestii w mojej "karierze"  i większość odnosi się właśnie do postawy, równowagi, odpowiedniego działania, a bez tego jak wiadomo nie ma co iść dalej. Przez większość życia byłam samoukiem, więc dużo moich nawyków stąd właśnie wynika.
Interesują mnie również prywatne osoby z własnym koniem, które popracowały by ze mną nad moją postawą właśnie i wróciły do początków.
Nie jest dla mnie konieczne, żeby osoba taka miała uprawnienia IRR lub ISP, bo sama po sobie wiem, że czasem to o niczym nie świadczy 🙂
Możecie polecić kogoś/ jakieś miejsce?
Co do cen- do 50zł.  🏇
abrakadabraś, jeśli zdecydowałabyś się na stajnię poza Warszawą (w stronę Tarczyna), nie jakoś bardzo daleko ale jednak odjazd komunikacją trochę zajmuje to mogę Ci polecić osobę prywatną w niedużej stajni bez wygód 🙂 Umiejętności i podejście rekompensują wszystko.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2015 11:15
Co prawda kawałek od Wawy i na wschód (prawie Siedlce, bez auta można dojechać pociągiem i poprosić o podwózkę instruktora) ale w Jasminum można się umawiać na dosiadówki na lonżowniku (ujeżdżeniowe i skokowe), wycisk spory ale efekty bardzo fajne. Do tego jazdy w małych grupach, sporo się można nauczyć. Jazdy "dla początkujących" czyli połączenie lonży i normalnej jazdy 50 zł, jazdy w grupie 40-45, treningi indywidualne 60-70
http://stajniajasminum.pl/
.
poszukaj na stronie pzj
Hej 😀 może już jest takie pytanie, ale nie znalazłam.
Szukałam ostatnio stajni pod Warszawą i znalazłam kilka jednak najbardziej zainteresowały mnie Patataj i Sj Szarża. Znacie? jeździcie lub jeździłyście? Jakie macie wrażenia po wizytach tam? Jak z cenami i atmosfera w stajni? Jak są traktowane konie 🙂
[quote author=stajenna_01 link=topic=67378.msg2281691#msg2281691 date=1422808855]
Hej 😀 może już jest takie pytanie, ale nie znalazłam.
Szukałam ostatnio stajni pod Warszawą i znalazłam kilka jednak najbardziej zainteresowały mnie Patataj i Sj Szarża. Znacie? jeździcie lub jeździłyście? Jakie macie wrażenia po wizytach tam? Jak z cenami i atmosfera w stajni? Jak są traktowane konie 🙂
[/quote]
Patataj... no chyba warto poszukać w chociażby googlach :P Stanowczo nie chyba że nie zależy ci na koniach i nauce i masz dużo kasy :P
Szarża już chyba lepsza, tutaj za dużo sie nie wypowiem wiem że organizują towarzyskie, ligi itp konie nawet chyba nie mają aż tak źle ale różne rzeczy się słyszało. Konie podobno faje tylko instr nie bardzo :P
TKKF jest ok to troszkę dalej ale polecam 😀 I tam dalej Volta powraca też bardzo fajnie się zapowiada 😀
Chcesz więcej to pisz na priv 😉
Ktoś się orientuje ile kosztuje jazda w ABC Akademii Jazdy Konnej ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się