moda, ciuchy etc...

Smarcik, Marta Boliglowa miala spodnie push up, ale jakis czas temu. Najlepiej napisac do niej maila z zapytaniem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2015 14:31
Dzięki  :kwiatek: Chociaż spodobał mi się ten konkretny model.. a chciałabym go przymierzyć, bo ja praktycznie we wszystkich spodniach wyglądam jak w spodniach push-up i nie wiem, czy w tych efekt nie byłby po prostu komiczny.. a szkoda, takie ładne są  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2015 14:41
smarcik, wg mnie są paskudne  😁

Hexa, wyglądasz genialnie!  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2015 14:42
Być może też dojdę do takiego wniosku jeśli uda mi się je gdzieś przymierzyć  😉 Dlatego bardzo nie lubię kupować czegokolwiek przez internet.
w stradivariusie są spodnie z takim trochę push-upem. No to nie to samo, ale dobrze mi się je nosi 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2015 14:48
Podrzucisz link?  👀 :kwiatek:
Mniej więcej coś takiego klik
Tylko że ja mam takie szare i mają tam na tyłku różne cieniowanie, ale nie widzę ich na stronie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2015 14:53
Dziękuję  :kwiatek: Choć nadal chciałabym zobaczyć te pierwsze "na żywo"  😁
smarcik ja mam te spodnie push up ze Stradi, już drugi raz, bo żadne inne z żadnego sklepu na mnie nie pasują. Po ok. roku mi się rwą, ale kupuję je znowu i tak w kółko. Aktualnie mam dwie pary, czarne i te takie niby bordowe/brązowe.
Pursat   Абсолют чистой крови
18 stycznia 2015 19:14
Hexa, dzięki! :kwiatek: A Ty wyglądasz obłędnie! Co to za oficery? 😍

W calzedoni są takie legginsy z push up
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2015 11:16
prib a one mają takie przeszycia na pupie jak te z mojego linka?  :kwiatek:
Dziękuję  :kwiatek: Pursat Kazar, takie o :

Pursat   Абсолют чистой крови
19 stycznia 2015 17:21
Idealne! 😜 Są dostępne jeszcze?
Z zeszłorocznej kolekcji są więc obawiam się, że nie 🙁
a ja nie polecam Kazar'u , kupiłam rok temu w styczniu sztyblety z lakierowanej skóry , nosiłam je sporadycznie ,bo nie mam tylko jednej pary butów,

to teraz wyglądają dosłownie jak KUPA cały lakier popękał , do tego strasznie pieką w podeszwę , i nie tylko ja na to narzekam. Jednym słowem maasaakraa  🤔wirek:
Pursat   Абсолют чистой крови
19 stycznia 2015 21:28
Hexa, szkoda. Ale z drugiej strony lepiej dla mojego portfela. 😉

Naciau, jesteś niestety kolejną osobą, która nie poleca ich butów. 🙁
Hexa a ten szary sweter bez rekawów skąd masz? JEst boski!
Dzieki 🙂  sweter z zary
smarcik  chyba nie ma takich przeszyć na tych z calzedonii, ale fajnie wyszczuplają, chociaż jak mi Pani dała do przymiarki takie rajtuzki jak dla 7 letniej dziewczynki to myślałam, że zglupiała, ale fajnie się naciągają i są wygodne
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2015 14:18
Aaa no to szkoda, bo mi o te przeszycia chodzi, mój tyłek w każdych spodniach wygląda jak push up więc w sumie nie potrzebuję takich.

Ale dziękuję  :kwiatek:
a ja nie polecam Kazar'u , kupiłam rok temu w styczniu sztyblety z lakierowanej skóry , nosiłam je sporadycznie ,bo nie mam tylko jednej pary butów,

to teraz wyglądają dosłownie jak KUPA cały lakier popękał , do tego strasznie pieką w podeszwę , i nie tylko ja na to narzekam. Jednym słowem maasaakraa  🤔wirek:


A w moich też, jak już w którymś wątku pisałam, podarła się skórzana podszewka.
hanexx River Island mam obcykany bo często i dość dużo zamawiałam swego czasu z ich sklepu w UK, jak dla mnie rozmiarówka zaniżona. Normalnie noszę ciuchy w rozm. 10, a z RI przeważnie 12 a nawet czasem 14. To samo mogę powiedzieć o ich butach, przeważnie wypadają rozmiar większe niż się nosi.
Ktoś tu niedawno szukał tego szalika z Zary łączonego czerwona kratka z białą.  Jak coś to w grupie sprzedaż detaliczna odzieży używanej na fejsie ktoś sprzedaje nowke
kurka orientuje się ktoś czy seria bawię się PLNY lala jest gdzies jeszcze dostępna?
Pursat   Абсолют чистой крови
22 stycznia 2015 19:29
Koszulka w pełnej rozmiarówce jest dostępna na stronie. Bluza od kilku dni wskakuje na stronę, ale to jakieś pojedyncze sztuki ze zwrotów, które szybko znikają. Obstawiam, że spokojnie pojawi się jeszcze kolejny rzut.

Jak jesteś z Warszawy, to możesz sprawdzić czy stacjonarnie coś im zostało.
Pursat   Абсолют чистой крови
23 stycznia 2015 12:07
Utworzyłam właśnie na fb grupę dla Lalo-zainteresowanych. Zapraszam do dołączenia, dodawania znajomych oraz ofert/zapytań. :kwiatek: 😀

www.facebook.com/groups/plnylalasale/
Szukam sukienki. Niby standard a wcale nie tak łatwo znaleźć. Krótka, elastyczna, czarna, przy ciele, koniecznie z długim rękawem lub 3/4 i porządna jakościowo.
Coś jak ta na zdjęciu ( choć ta akurat wygląda na Herve Leger)



Ktoś, coś, gdzieś?
Pursat   Абсолют чистой крови
24 stycznia 2015 20:04
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10645178_804431529594247_2233800752721913166_n.jpg?oh=11b85eb2ffd93e7af1f56c089b77d504&oe=55220934[/img]
Oby wjechały jakieś brzydkie i nieciekawe rzeczy, bo moje konto jest średnio przygotowane na zakupy. 🤣
Hexa H&M. Ostatnio tam właśnie taką kupiłam. Za szalone 50 zł. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się