Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia, mi właśnie kiedyś znajoma mówiła, że ten kantar spokojnie mogła założyć na xfulla. Ale może teraz zaczęli żałować taśmy 😉
wątek zamknięty
Livia, no wielkiego zapasu też nie mam. Dla mnie gigantyczne są kantary ES, ja w nich wchodzę na najciaśniejszą regulację.
wątek zamknięty
tak lśnicie z tymi szmatkami, że aż mi głupio się tutaj wpychać z moim 😕

no nic, Gniady w brillancie aqua od kidczekaj :kwiatek:

wątek zamknięty
lalasatan, co Ty gadasz ! Ślicznie mu  💘 Nawet lepiej niż w poprzednim  😉  A z owijkami to by był już w ogóle szał  😜
Burza, Też się skusiłam. Mam nadzieję, że zmieścimy mordkę.  🤣
xxagaxx, dzięki  😀 Za to Siwemu obłędnie w dralonie royal marine  😉
wątek zamknięty
protoniasta, słusznie! Nie martw się, one się nieźle sprzedają jak coś 😀
wątek zamknięty
Mój młody w dereczce  😀
wątek zamknięty
Młody też się załapał na kantar z Deca. 😉 No i tak to wygląda z regulacją...
wątek zamknięty
flisteam jak tam nogi i klata u Catona?
wątek zamknięty
Burza ja właśnie ze względu na cenę się zdecydowałam i czekam.. mam nadzieję, że będzie pasował 🙂

W ogóle jestem ostatnio pod wrażeniem niektórych rzeczy z deca, zakupiłam derke z pasami za fajne pieniądze i teraz też była w przecenie torba na akcesoria 😀

lalasatan aqua bosko wygląda na gniadym 😍
wątek zamknięty
sumire, Burza śliczne te kantarki  🙂 My też mamy nowy 😅
lalasatan ale ładny ten niebieski, nasz chyba podobny odcień 🙂
A ja wczoraj z Pasi-konika dostałam HKm gently niebieski i kantarek błękitny 😍  Mam tylko wrażenie że jest nieco cieńszy od białego używanego, który niedawno kupiłam.
wątek zamknięty
xsymena może niezaczynajmy tego tematu, bo zaraz będzie dyskusja.  Mogę powiedzieć,  że bardzo dobrze.  😉
wątek zamknięty
:kwiatek:zagumnie No i tyle wystarczy. Dzieki 😉
wątek zamknięty
Nie miałabym nic przeciwko żeby robili x-full bo bardzo ładnie się prezentują i wyglądają dość porządnie 🙂
Niestety ja mam zasadę kupowania takich samych rzeczy parami, różniących się jedynie kolorami hehe to w tym przypadku zakup odpada bo Klusek co najwyżej na uszy mógłby sobie ten kantar wcisnąć hihi
wątek zamknięty
Dżastin dziękuję w imieniu Elektronka 🙂 buty tak jak i płaszcz z tego co pamiętam kupowałam w zarze
lalsatan dziękuję! a w brillancie auqa wyglądacie równie super!
fin dziękuję 🙂 no normalna sprawa, nie wszystkim się satynka musi podobać 🙂 Ja akurat bardzo lubię tą kolekcję, szczególnie czapraki  🙂
harja on zdecydowanie lubi być w centrum uwagi  🙂
Łosiowa satynowe derki są podszyte czarną bawełną więc coś tam osuszą, ale na pewno ich główny cel to ładnie wyglądać 😀
xxagaxx dzięki 🙂 też lubię czerwień na młodym
Burza, coś muszę wymyslic, faktycznie Electro nie miał robionych fot bez kantara, ale główkę to ma miniaturową, wchodzi w coba 🙂
anil22  :kwiatek:

kantary z decathlonu polecam, są cudowne i kosmiczne pod względem jakości
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2015 10:20
protoniasta, świetne kolory!
wątek zamknięty
lalasatan to chyba jeden z Waszych najlepszych czapraków! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2015 12:15
harja, ja mam takie sprzed paru lat, dokładnie takie:
http://re-volta.pl/galeria/foto/4677
Także może w drugą stronę, kiedyś robili mniejsze, a teraz jednak uznali, że są też większe konie 😁

Burza, ESa żadnego nie mam żeby porównać, ale faktycznie Cob koleżanki był dość spory 🙂

sumire, fajnie wygląda w tej czerwieni 🙂

Monia_lol, ja bardzo chwalę sobie Deca za derki siatkowe - nigdzie nie znalazłam lepszych. Mają naprawdę sporo fajnych rzeczy w normalnych cenach 🙂

palemka, śliczny ten niebieski!

wątek zamknięty
protoniasta, Ratana, Precelek, Monia_lol, dziękuję bardzo!  :kwiatek:
palemka, dzieki, ale wydaje mi się, że ten HKM jest bardziej błekitny 🙂

to wskakujemy jezcze z pierwzym wyprodukowanym new wave od kidczekaj. 🙂 Szczerze bałam się go trochę, ale na modelu rozwiał moje wątpliwoci.  💘


wątek zamknięty
lalasatan, wiem że temat już był tutaj poruszany, ale niezmiennie przeraża mnie chudość twojego konia. Aż wszelkie szmaty mi na nim giną, przez to że wygląda jak patyczak.

sumire, ale ma minę :P Chyba mu się kolor nie podoba 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, poszło wiadomość na priv, ktoś jeszcze chętny?🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, nie podobało mu się, że nie dałam mu w spokoju przeżuwać uwiązu. 😉

Jak widać to największa życiowa przyjemność, a ja zabroniłam... 🤬 😁
wątek zamknięty
Moze mi ktoś podpowiedzieć gdzie kupić popręg w kolorze jasno brązowym? Za ok 150-200 zl?
wątek zamknięty
kalaarepa, a jak bardzo jasny? w decathlonie są super popręgi za 200zł. Brązowy jest, ale nie taki jasny 😉
wątek zamknięty
prortoniasta chyba ładniej mu w wave  😎
wątek zamknięty
pianissima2003, oj niee! 😉 Dla mnie nadal aqua jest numerem 1.  😀 Ale jeszcze 5 szmatek nas czeka podobno. 😎
lalasatan, czekamy na resztę  😀
wątek zamknięty
protoniasta ja lubię kolory, które się zlewają z koniem, ewentualnie są stonowane 😉 może dlatego  🤣 a aqua pasowałby do mojej derki  🚫
wątek zamknięty
Ha mam nawet kolejną fotę, ale już nie taki szał jak brąz, ten idzie na padok pierwszy 🙂
wątek zamknięty
OMG, jaki cukierkowy róż!!! Na miejscu Piorka też bym chyba wolała ten na padok - żeby go jak najszybciej przefarbować na inny kolor. 😂 Ma minę: "mamo, czemu mi to robisz...". 😉
wątek zamknięty
sumire, łatwo go znajdę w błocie jakby co 😁 nie ma co wybrzydzać na kolory skoro kantar dobry 😀
wątek zamknięty
Drogie Panie, a jakieś przecieki o nowej kolekcji eskadrona? Bo mnie już ciekawość zżera  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.