Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

jak ?  😲 dobrze że się nie połamał przy spadaniu... i to zawieszenie za noge brrrr!!!
OBIBOK o masakra. Skąd ten koń tam się wziął. Wypadł z samolotu czy jak  😵 Jak tak patrzę na ten upadek to chyba mimo wszystko miał trochę szczęścia, że sobie karku nie skręcił.  🤔
Jakim cudem ten koń nie złamał karku i nogi? 😲
No i wychodzą efekty uczenia sztuczek konisiów przez małolaty! Ta się akurat nazywa "Na dach, hop!"
Liściu you made my day  😂
🤔 ciekawi mnie jak znalazł się na tym dachu... 👀
Liściu 🙇
pewnie mial wybieg powyzej i wylazl prosto na dach...  😵 bardziej mnie zastanawia jakim cudem taki kawal po tym dachu przeszedl.... wyobrazacie sobie ten huk?
halo chyba bym wolała lekko postrzelonego wyleczyć niż mieć zwichniętego psychicznie, brzmi groźniej.  😁
🤔 ciekawi mnie jak znalazł się na tym dachu... 👀
Liściu 🙇


Gdzieś widziałam komentarze że to po huraganie.. nie wiem na ile prawdziwe ale faktycznie pobojowisko jest jak po huraganie, z dachu też niewiele zostało.
desire   Druhu nieoceniony...
23 stycznia 2015 11:32
OBIBOK, Jesuuu jak ten koń się dostał na dach...?  🤔zok: Jak dla mnie makabryczny widok..  
[quote author=babibu link=topic=190.msg2274088#msg2274088 date=1422003200]
🤔 ciekawi mnie jak znalazł się na tym dachu... 👀
Liściu 🙇


Gdzieś widziałam komentarze że to po huraganie.. nie wiem na ile prawdziwe ale faktycznie pobojowisko jest jak po huraganie, z dachu też niewiele zostało.
[/quote]

amazonka*, tak sobie myślę JAK silny to musiałby być huragan 🤔
Z FB dostałam oto taką prywatną wiadomość:
"mama pytanie czy miala by pani jakies stsare niepoczebnde rzeczy nie stac mnie na caly kkomletny serzet rodzice nie maja pieniezy a dziadkowie  mi z rodzicami kupili konia i go uczymuja a nie chce nikogo juz o nic prosic bo duzo juz zrobili dla mnie"

Mam nadzieję, że to głupi żart, choć nie powiem, że musiałam się bardzo wysilić, aby zrozumieć treść.
Rodzice kasy na nie mają ale 'kunia' kupili!  🥂
I nikogo nie chce juz o nic prosić ale ciebie prosi hihi

[url=http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-rodeo-kon-CID767-ID8DFVf.html#😀faa2e0f00]olx.pl/i2/oferta/sprzedam-rodeo-kon-CID767-ID8DFVf.html#😀faa2e0f00[/url]  😍
OBIBOK - To potwierdza mit o Pegazie🙂 Tylko się chłopak w locie kontuzjował i humerusy mu odpadły po zderzeniu z Dreamlinerem🙂
OBIBOK, o kurde! Ale nie masz pojęcia, jak mnie... uspokoiłaś, uff. Bo mi się coś takiego śniło parę dni temu - że mój koń skacze z dachu 🙁 Okropne, i rozmyślałam co za urok. A tu proszę - filmik na Fejsie mi się wyśnił po prostu 🤣
Ech, tak się kończy posiadanie kuniarek w znajomych 🤣 Czasem wyskoczy mi taki kwiatek:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=506149396190564&id=390551524417019
A ja myślałam że 2lata to za wcześnie  👀
przeanalizowalam konia z dachu- musial sie sturlac po nim. nie ma innej opcji . pytanie jak sie tam dostal. ale kazda osoba ktora byla w gorzystym kraju, typu chorwacja np widzial, jak parkuje sie na dachach domow itd, z braku miejsca. wiec obstawiam nadal, ze wydostal sie z ogrodzenia ktore bylo na poziomie tego zadaszenia. moze sie tarzal i sie przeturlal pod tasma? tak czy siak ogladam ten film w kolko i za kazdym razem mam dreszcze jak zawisa za tą nogę  :/ :/
budyń Na tej stronce pare postów niżej jest tekst o caplowaniu, który jest poparty zdjęciem quanty i piaffującego Skwarka  😲

Nirvette   just close your eyes
25 stycznia 2015 14:51
Chucoł!  😍 Przepiękne  😁
Farifelia   Farys 21.05.2008
25 stycznia 2015 19:12
Z FB dostałam oto taką prywatną wiadomość:
"mama pytanie czy miala by pani jakies stsare niepoczebnde rzeczy nie stac mnie na caly kkomletny serzet rodzice nie maja pieniezy a dziadkowie  mi z rodzicami kupili konia i go uczymuja a nie chce nikogo juz o nic prosic bo duzo juz zrobili dla mnie"

Mam nadzieję, że to głupi żart, choć nie powiem, że musiałam się bardzo wysilić, aby zrozumieć treść.


Właśnie i ja dostałam tę "cudowną" wiadomość  🏇
Kto by nie chciał dać konia z przeniesieniem i całym sprzętem na 1 miesiąc.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 stycznia 2015 22:27
olga96 ja tak kilka lat temu wydzierżawiłam konia 2 razy, raz na miesiąc z przeniesieniem innym razem na 2 tygodnie też z przeniesieniem co prawda koń nie miał własnego sprzętu ale gdyby takowy posiadał to też bym go pewnie dostała.
desire   Druhu nieoceniony...
26 stycznia 2015 11:22
kolejne z cyklu - zapłać i naucz czegoś konia.  🙄

Bardzo zależy mi na osobie, która będzie pracować z koniem, w kierunku ujeżdżenia. Ma ona bowiem braki w pracy na ujeżdżalni, nie oznacza to, że koń nie potrafi pracować na maneżu, wręcz przeciwnie, jest bardzo ambitna i szybko się uczy, jest koniem niezwykle chętnym do współpracy! Współdzierżawca, którego szukam, powinien posiadać wiedzę i umiejętności na poziomie bardziej zaawansowanym niż podstawowym. Hana pomimo swojego przyjaznego usposobienia, jak każdy inteligentny koń, kiedy nie musi, nie pracuje. Szukam osoby, która zechcę nauczyć Hanę jak prawidłowo używa się wszystkich mięśni podczas pracy na maneżu i podczas lonżowania.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/40835

No ale oddając konia w dzierżawę nikt z nas nie chce, aby koń się cofał w pracy, nauka konia to tez nauka dla dzierżawiącego - progres jest ważny.
desire   Druhu nieoceniony...
26 stycznia 2015 14:51
Megane, nie wiem czemu, ale jestem już uczulona na tego typu ogłoszenia.  😡  Często wychodzi na to, że koń z takim opisem ''prosto tylko w terenie chodzi''..   😉
edit: i nie wydaje mi się żeby w tym właśnie ogłoszeniu chodziło o progres obustronny..
Też nie lubię czegoś takiego. A później właściciel konia mówi jakich to zdolności nie ma i jak świetnie koń chodzi a oprócz hajsu i 'mizianka' nic się nie działo a dzierżawca ostatnie poty wylewał żeby zwierzę naprawić i cokolwiek poprawnie z Nim robić. Takie wykorzystywanie.
Przeciez biorąc konia w dzierżawe sprawdzamy jego umiejetnosci i albo sie decydujemy na dzierżawe, albo nie... czyli albo decydujemy sie na wylewanie potów, albo dupowożenie 😉
W ogłoszeniu są jakieś tam oczekiwania i nie widzę w tym nic złego. Najgorsze połączenie to nieumiejący za wiele koń i jeździec (to takie moje luźne przemyślenia)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się