Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ktoś wie czy gdzieś jest przecena na oficerki Petrie lub Cavallo (ujeżdżeniowe) oraz na ogłowie munsztukowe?
W Equidei -15% na wszystko nieprzecenione dziś i jutro,
W Mustangu -15 na kurtki, polary, kamizelki do końca miesiąca.
czy gdzieś oprócz końskiego świata jest już minus 30% na eskadrona? 👀
czy niechcący widział gdzieś ktoś może Stübben SteelTec Wielokrążek EZ Control w promocyjnej cenie?  :kwiatek:
podpinam sie dostar100,  jezeli chodzi o oficerki tyle ze skokowe 🙂
a czy w końskim świecie jest jakiś sposób na darmową przesyłkę?
star100, sprawdź w Equishopie, jest parę sztuk przecenionych z trzech modeli Petrie, może się akurat wstrzelisz z rozmiarem. 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 stycznia 2015 21:40
[s]Czy ktoś ma zniżkę do sklepu Parkur?  :kwiatek:[/s]

sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2015 11:38
w GNL
[img width=800][/img]
w deca w łodzi nie ma derek niestety na przecenie  🙁
czy ktoś ma może rabat do animalia ?
[s]Ja się zraziłam do animalia - zamówiłam kilkanaście rzeczy na wcale niebagatelną kwotę, jeszcze dopytywałam czy wszystko jest (bo czasami mają na stronie a potem okazuje się że nie ma). Po 3 tyg., po kilku moich mailach łaskawie mnie poinformowali, że 2 rzeczy nie mają i nie wiedzą kiedy będą. A jeszcze Pani mówiłam ,że dość pilnie te rzeczy potrzebuję... . Więcej już tam nie złożę zamówienia.[/s]

Przepraszam, to chyba nie ten wątek na taki wywód. 🙇
Czy w którymś z Warszawskich Dectahlonów jest jakiś wybór polówek z długim rękawem i ochraniacze na przecenie? :kwiatek:
Dziewczyny czy któraś wie czy istnieją takie wędzidła, ale podwójnie łamane ?



Jeśli tak to w jakim sklepie je znajdę w fajnej cenie ?  🤔
Na pewno są, niedawno gdzieś takowe widziałam, nie wiem czy nawet nie tu w ogłoszeniach.
wabankowa

takie cuś może być? ->
babibu dzięki sprawdzę 😉
drabcio nie. To ma być takie jak pisałam bo to znajoma szuka i ma być dokładnie takie  🙄
babibu dzięki sprawdzę 😉
drabcio nie. To ma być takie jak pisałam bo to znajoma szuka i ma być dokładnie takie  🙄


http://animalia.pl/produkt,10847,,metalab-wedzidlo-podwojnie-lamane-grubosc-20mm.html Możesz do nich napisać 🙂
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2015 18:34
A u mnie zdarzył się cud i trzymam w rękach derkę siatkową z Deca, ostatnią ostatniuśką z magazynu 😜 Jeszcze trafiłam ją w naprawdę fajnej cenie, sporo poniżej 100 zł 😀 Także uwielbiam Decathlon 💘
Livia, teraz to Ty mnie denerwujesz. 😀iabeł: Do mnie nie dzwonili, co oznacza, że tamtą zarezerwowaną 155 ktoś wziął... 😕
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2015 19:05
Czy ktoś ma dostęp do rzeczy Horze???
Szukam popręgu i niestety nie wszędzie go widze w ofercie. :/
Widział ktos wmiare dobrej jakości czapsy ...po przecenie do max 100 zł . ?
gossu Dołączam się do pytania. 🙂
A owijki capri z eskadrona po przecenie jeszcze gdzieś dorwę ?
ash, a konkretnie? 🙂
Aleks kilka sztuk męskich bryczesów jest na promocji/ wyprzedaży w sklepie czarny koń, np. takie: http://sklepczarnykon.pl/meskie-bryczesy-horze-grand-prix-pelnym-lejem-rozm-52-p-1525.html  🙂
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 10:54
sumire, wybacz 😉

W sumie do dziś nie wiem, skąd wytrzasnęli tą derkę, ale cieszę się, bo mam już zabezpieczenie na sezon dla mojego lipcownika 🙂



Są gdzieś dostępne przecenione rurkowe wodze na kołki i czekoladowe owijki eskadrona?  :kwiatek:
duże promocje w bergo.
plus rabaty za piekne oczy dla stałych klientów :P
znow się spłukałam ... strasznie kiepsko mi oszczedzanie idzie
Czy wpadły może komuś w oko Roeckle w promocji? Albo prywatnie w jak najlepszym stanie? Najchętniej klasyczne Gripy. rozm 6-6,5
:kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się