Pensjonaty we Wrocławiu

Nie można przyjeżdżać w niedzielę nawet jeśli coś się dzieje koniowi, no i kiedy jadą na zakupy i zawody.
Z autopsji nie polecam- nie informują o stanie zdrowia konia (podejrzenie kolki, krwawiące rany), karmią jak chcą- w sumie to robią co uważają za słuszne bo  są najmądrzejsze. korzystanie z hali o szerokości chyba 12m  jest utrudnione w godzinach popołudniowych bo prowadzą rekreację, a rano człowiek jest niemile widziany.
Dawno temu zrezygnowali z pensjonatu bo było mnóstwo skarg na opiekę i podejście do pensjonariuszy.
Wystarczy wpisać w re-voltową przeglądarkę Szafir i otworzą się strony z wypowiedziami byłych pensjonariuszy- chyba, że coś się zmieniło ale taki typ ludzi się nie zmienia.
P/S Nie boję się, że mnie pozwą za moją wypowiedź bo byłam pensjonariuszem 🤣


To może małe sprostowanie - przez pewien czas nie było u nas pensjonatu, w chwili obecnej mamy 5 boksów pensjonatowych, 4 zajęte, a piąty od 01.02. również będzie zajęty 🙂
Tłumaczyć jak jest naprawdę chyba nie będę, bo "za słabą" mam pozycję na forum, a poza tym jestem jednym z właścicieli tej stajni, więc co nie napiszę to i tak nikt mi nie uwierzy 🙂
Gdyby ktoś jednak był zainteresowany jak jest naprawdę, to zapraszam na PW bądź bezpośrednio do stajni 😉
Jeśli ktoś nie wierzy na słowo właścicielom stajni to jako wieloletni (z 6 lat już będzie 😀) pensjonariusz w stajni Szafir chętnie opowiem zainteresowanym jak sytuacja wygląda 🙂 gdyby było tak jak Frans pisze to zdecydowanie już dawno zabrałabym stamtąd konie bo za bardzo mi na nich zależy a oba mają się świetnie i o każdym niepokojącym zachowaniu jestem natychmiast informowana🙂 dodam, że niejedną niedziele (a nawet noc!) spędziłam w stajni jak była taka potrzeba i owszem rekreacja ma pierwszeństwo ale nikt tego nie ukrywa i jeśli ktoś chce stajnie typowo sportową to nikt go siłą do Szafira zaciągać nie będzie, jest sporo pensjonatów w okolicach Wrocławia i każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb 🙂
JARA, czyli do Warzyny? Jest gdzie na rolkach pojezdzic? 😁
epk, kitty, dobrze rozumiem, że stoicie z końmi (jeszcze) w Wielkiej Lipie?
sumire, tak
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2015 08:35
JARA, czyli do Warzyny? Jest gdzie na rolkach pojezdzic? 😁

  Jest, ale tylko 1.7km asfaltem wymienne na 15 minut piechota bez wzgledu na dzien tygodnia 😉
Fajnie by bylo byc znow razem 😍
Wiesz ,ze ja preferuje hard dojazdy do stajni 😉 no byloby cudownie ale mi dobrze w mojej stajni , dawaj do mnie  🥂
sumire jeszcze tak, z jednym  🤣
Czy ktos mi może polecic jakis dobry pensjonat w okolicach Strzegomia? Chodzi mi o stajnie dla emeryta. Moze byc bez zaplecza dla ludzi ( nie potrzebuje ujezdzalni, siodlarni itp ), ale za to zalezy mi na padokach i czystosci w boksie oraz dobrym karmieniu. Mówiąc Strzegom mam na mysli bardzo bliskie okolice tej miejscowosci, max do 10 km.
Czy ktos mi może polecic jakis dobry pensjonat w okolicach Strzegomia? Chodzi mi o stajnie dla emeryta. Moze byc bez zaplecza dla ludzi ( nie potrzebuje ujezdzalni, siodlarni itp ), ale za to zalezy mi na padokach i czystosci w boksie oraz dobrym karmieniu. Mówiąc Strzegom mam na mysli bardzo bliskie okolice tej miejscowosci, max do 10 km.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/27297
sumire, tak

sumire jeszcze tak, z jednym  🤣


To konie z których boksów mają dostać specjalne głaski przy okazji mojego następnego zjazdu? 😉

kitty, czyli Twój nowy nabytek stoi gdzie indziej? Szkoda, myślałam, że uda mi się zobaczyć na żywo tę "cudowną myśl hodowlaną" (bo ten koń mimo dziwnego kojarzenia naprawdę ma jakiś urok)...
sumire, a kiedy u nas będziesz? Odezwij się, że ty to ty 😉
[quote author=KaNie link=topic=170.msg2266806#msg2266806 date=1421250917]
Czy ktos mi może polecic jakis dobry pensjonat w okolicach Strzegomia? Chodzi mi o stajnie dla emeryta. Moze byc bez zaplecza dla ludzi ( nie potrzebuje ujezdzalni, siodlarni itp ), ale za to zalezy mi na padokach i czystosci w boksie oraz dobrym karmieniu. Mówiąc Strzegom mam na mysli bardzo bliskie okolice tej miejscowosci, max do 10 km.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/27297
[/quote]

Dwa Stawy to ponad 30 km od Strzegomia, niestety. Ale na pewno warto, nie znajdziesz lepszego miejsca dla emeryta 🙂
Czy ktos mi może polecic jakis dobry pensjonat w okolicach Strzegomia? Chodzi mi o stajnie dla emeryta. Moze byc bez zaplecza dla ludzi ( nie potrzebuje ujezdzalni, siodlarni itp ), ale za to zalezy mi na padokach i czystosci w boksie oraz dobrym karmieniu. Mówiąc Strzegom mam na mysli bardzo bliskie okolice tej miejscowosci, max do 10 km.

Jeśli blisko Strzegomia i duże łąki, to Żółkiewka:
[[a]]https://www.facebook.com/pages/Stajnia-w-%C5%BB%C3%B3%C5%82kiewce/1405236923056827?fref=ts[[a]]
sumire, a kiedy u nas będziesz? Odezwij się, że ty to ty 😉

w ostatni weekend stycznia. będziecie jeszcze? 😉
O dokładnie w sobotę 31 się wyprowadzamy, więc na bank zauważysz bo wtedy 4 konie wyjeżdżają 🙂
sumire hihi no ona jest cudowna  😍 tylko ma niewielką mózgownicę, co przy tej masie stanowi pewien problem  🤔wirek: Dzidzia już w stajni Obergut, Maniuś dołącza 31, ale zapraszam oglądać maleństwo  🤣
Jeżeli na głaski, to mojego też można w Lipie pomiziać  😉
carmina, a Twój to który?

epk, to pewnie będzie boskie zamieszanie w stajni, jak jeszcze my się tam wpakujemy. 🤣 Chyba znowu nam wobec tego biedny Galopek przypadnie na zajęcia praktyczne - on zniesie każdy rozgardiasz... 😉
sumire-taki tam Mandat sobie stoi  😉 będę wdzięczna za głaski, bo mało czasu dla chłopaka mam..
Mówisz-masz. 🙂
Hej wszystkim, jestem tu nowa i nie bardzo wiem, gdzie zamieścić swoje pytanie. Piszę więc tutaj. Czy ktoś wie coś o jakiejś stajni ujeżdżeniowej we Wrocławiu lub pod Wrocławiem? Niekoniecznie musi to być typowa stajnia ujeżdżeniowa, chodzi mi po prostu o miejsce, gdzie będę mogła wsiąść na doświadczonego konia i posłuchać rad doświadczonej osoby. Bardzo proszę o pomoc, możecie pisać prywatne wiadomości. Dzięki 🙂
Oj, chyba marne szanse, niestety... Wydaje mi się, że bez swojego albo dzierżawionego konia - ciężko.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2015 22:14
Niestety takie rzeczy tylko w erze  🙁
Nie w erze, tylko u repki przykładowo 😉
Ale repka ma wymagania.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2015 09:52
A widzisz! Ja nie wiedzialam ze Ty jazdy prowadzisz 🙂
Zonglerka7, właśnie miałam napisać - zgłoś się do repki.
Repka - wysłałam prywatną wiadomość. Dzięki wszystkim 🙂
A widzisz! Ja nie wiedzialam ze Ty jazdy prowadzisz 🙂


Bo nie do końca prowadzę jazdy w sensie zarobkowym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się