literatura końska

ramires a może"Od półparady do zebrania" Jane Savoie? Czytałam tylko pierwszą część, ale jeśli druga jest podobna, to warto ją przeczytać. Tylko tych książek już nie drukują, drugiej części nawet nigdy w pdf nie widziałam 🙁
asds   Life goes on...
15 stycznia 2015 14:43
Czy ktoś miałby na sprzedaż lub do pożyczenia ( do xero)  książkę 101 ćwiczeń z ujeżdzenia? Jestem z Warszawy. Jeżeli mógłby pożyczyc ktoś spoza Warszawy/ woj. mazowieckiego to oczywiście ja pokrywam koszty wysyłki w obie strony  :kwiatek:.
maliniaq   Just do your job.
15 stycznia 2015 14:59
Za koszty wysyłki, chyba lepiej już dorwać używaną książkę, ostatnio była wyprzedaż w Galaktyce tej serii książek  😉
asds   Life goes on...
15 stycznia 2015 15:16
Niestety tej książki już i w galaktyce nie ma. 🙁
Na chomikuj jest pdf. 😉
asds   Life goes on...
15 stycznia 2015 15:37
Ooooo!

Thx!

A to jakbz co y chomika đciga mnawet y aopata legalnie mona_ Tyn. nie wpadnie mi policja do domu ❓
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2015 15:40
asds, o rany, ale ci się poprzestawiały literki 😁 Pewnie super legalne to nie jest, ale ja jeszcze nalotu nie miałam 🙂
asds   Life goes on...
15 stycznia 2015 16:29
Sorry, teraz zobaczyłam że mi się klawiatura przestawiła.  😵

Juz pobrałam z chomika. Mam nadzieję ze nie będę miała nalotu policji.

Dzięki za pomoc.  :kwiatek:
asds pierwszy Twój post mega! 😂 😉

Ja z chomikuj pobieram większość jeździeckich książek, nalotu policji (jeszcze :hihi🙂 nie miałam.
ekuss   Töltem przez życie
16 stycznia 2015 09:32
ramires a może"Od półparady do zebrania" Jane Savoie? Czytałam tylko pierwszą część, ale jeśli druga jest podobna, to warto ją przeczytać. Tylko tych książek już nie drukują, drugiej części nawet nigdy w pdf nie widziałam 🙁


Ja rowniez polecam 🙂 Druga jest nawet lepsza
http://chomikuj.pl/iskierka_1986/konie/KARLHEINZ+GLESS+600+rad+dla+mi*c5*82o*c5*9bnik*c3*b3w+koni,3179308287.pdf

Poleca ktoś ? nie słyszałam o tej książce
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2015 11:06
Liściu, ja mam tą książkę 🙂 To taki poradnik dla początkujących, w stylu "koń jest zwierzęciem stadnym", "koń to nie rower", jakies podstawowe zachowania koni, zasady żywienia pobieżnie, taki bardzo podstawowy poziom. No i stara dosyć, na pewno sprzed 1990 🙂
Livia, łoooo matko! Dobrze, że spytałam  😀
Dziękuję  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2015 11:32
Liściu, spoko 🙂 Dla dziecka poznającego konie ta książka fajnie się nadaje, ale dla kogoś z pojęciem to już kompletnie nie to 🙂
Ta książka ponosi część odpowiedzialności za pomysły "samotny kucyk przy domu" 🙁 Bo coś takiego zaleca. Prymitywnego kuca żywionego "bele czem" w ogródku. To książka rodem z NRD. Na wskroś komunistyczna.
"Trening uzupełniający i odnowa biologiczna jeźdźca", Mirosław Mrozkowiak.

Prosiłbym o opinie 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 stycznia 2015 23:19
Ponawiam pytanie.

Szukam książki (nie pamiętam tytułu ani autora), w której opisane było jakie mięśnie u konia są najbardziej obciążone w zależności od dyscypliny w jakiej był użytkowany. Ktoś może pomóc?
O czym opowiada książka "końskie sztuczki" pani Blanki Satory? Czy jest godna polecenia? Jak długo się na nią czeka od czasu zamówienia?
rosa ta książka jest opisana stronę czy dwie wcześniej...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 stycznia 2015 19:26
s.heykowski będę musiała sprawdzić, dziękuję za podpowiedź 🙂  :kwiatek:


Czy ktoś posiada "Urazy u koni, ich leczenie i rehabilitacja" Mary W. Bromiley w formie elektronicznej?
Czy jest jakaś książka poświęcona w części lub całości lonżowaniu?
maliniaq   Just do your job.
03 lutego 2015 18:19
Dziękuje  :kwiatek:
Książka już zawitała na moim czytniku.
W zwiazku z wieloma rozmowami na PRIV by wszystkim ulatwic zycie wrzucam link do mojego dysku
Korzystajcie ile chcecie, bede wdzieczna za podsylanie pozycji, ktorych tam nie ma 🙂

https://drive.google.com/folderview?id=0B4qjbfI_S8c0MkdRRVlvNEtkTG8&usp=sharing
Poszukuje książki a raczej jej tytuł by wystarczył bo nawet jego nie pamiętam. A mianowicie widziałam jakiś czas temu w empiku była to książka ze stajniami w Polsce z podziałem na województwa. Może ktoś pomóc?
Posiada ktoś w pdf  książkę "Konia kształtuje jeździec"?
Jeżeli chcesz mogę ci zeskanować w piątek, jeżeli mi się uda 🙂
Kayri będę bardzo wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:
Hej 🙂
Od dłuższego już czasu poszukuję książki "101 ćwiczeń ujeżdżeniowych dla konia i jeźdźca". Przekopałam już chyba pół internetu ale nie znalazłam ani w wersji klasycznej ani w elektronicznej. (Albo źle szukam :P)
Czy któreś z was może wie, gdzie można ją jeszcze dorwać? Czy pozostaje mi tylko polowanie na sprzedających w ogłoszeniach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się