Końska rewia mody cz. 3

To ja się pochwalę moimi niedawno skompletowanymi zestawami. Oba zestawy to czapraki YORK i uszy roboty własnej. Do tego ochraniacze lamicella zielone - do niebieskiego jeszcze nie mam.
wątek zamknięty
Breva

ładnie bardzo chłopakowi w tym czapraku !!

a teraz prośba, wsiadłam po dwóch laatch przerwy (źrebak) na kobyła i zostałyśmy z dwoma średnio fajnymi czaprakami  😡
kompletnie jestem nie na czasie jeśli chodzi o kolekcje i kolorki  😡
a chciałabym jej zafundować jakiś jasny komplet (beże może ?) coby troszkę nowości wprowadzić
jakbyście mogły polecić jakiś komplet - jasny, drobnopikowany czaprak + owijki byłabym wdzięczna
cenowo chciałabym się zmieścic w 200 zł 😉
pomocy  🙇

a oto modelka
wątek zamknięty
myślę, że w eskadronie żóltym z nowej kolekcji wyglądała by ślicznie  💘
na okserze czaprak jest po 99zł a owijki po 89zł (chyba) więc w 200zł się mieścisz i kompet spełnia Twoje wymagania:
-drobnopikowany czaprak
-jasny
-do 200zł

😉
wątek zamknięty
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
12 kwietnia 2009 11:35
Czy ktos ostatnio kupował cos od Toen z allegro? bo widze ze od jakiegos czasu nie ma jej aukcji.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
12 kwietnia 2009 11:51
mam pytanko...Czy owijki z nowej kolekcji eskadrona yellow beda pasowac do LEmona z poprzedniej?
wątek zamknięty
okser ma te ceny całkiem przystępne... Tym bardziej, że teraz przecenili 😲

edit: asds idealnie to pasować nie będą, bo yellow jest bardziej pastelowy, a lemon bardziej żarówiasty w moim odczuciu...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
12 kwietnia 2009 12:03
qurczę !!! Bo poluje na owijki lemon , a na aukcje z El-tanu jak licytowac miałąm to zadzwoniłam i sie dowiedziałąm że już lemona nie maja owijek 🙁...I szukam nawet jakis pasujacych innej firmy, do fuksji es, terra/ebony i sahne tez zreszta szukam
wątek zamknięty
asds
do lemonkowego np te:
http://www.okser.pl/sklep/3300133-hh-owijki-akrylowe-zima-0809-p-2606.html
do terry np te:
(ale nie wiem czy gdzieś same można dostac)
a do sahne, szóste od góry
http://www.okser.pl/sklep/128742-waldhausen-owijki-polarowe-polo-nowa-kolekcja-p-2370.html

myślicie, że te owijki:

będą pasować do tego czapraka:


wydaje mi się jak by wpadały trochę w brzoskwiniowy a nie taki typowy jasny różyk
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
12 kwietnia 2009 13:04
thx

a te waldhausena owijki to cena za 2 czy 4 sztuki?
wątek zamknięty
za 4,
mam 4 komplety tych owijek i 3 są rewelacyjne, polar takiej jakości, ze ah i oh, ale 1 komplet raczej nie bardzo-białe, lovely też ma białe i też są taki nie bardzo...
wątek zamknięty
qurczę !!! Bo poluje na owijki lemon , a na aukcje z El-tanu jak licytowac miałąm to zadzwoniłam i sie dowiedziałąm że już lemona nie maja owijek 🙁...I szukam nawet jakis pasujacych innej firmy, do fuksji es, terra/ebony i sahne tez zreszta szukam


ja mam lemon komplet, i niestety po kilku praniach czaprak zrobił się pastelowy, a owijki pozostały cytrynowe i wygląda to hmm średnio  👿
dlatego korsik szukam kolorów innych niż żółte 😉
wątek zamknięty
a szary??

albo granatowy? jest z żółtą lamówką więc owijki już byś miała
mówię o eskadronach.

fajny też jest beżowy z tattini w ogłoszeniach
kremowy ES max (ale to już drozsze)
fajne są schockomohle (potrzebujesz wszechstronny czy ujeżdżeniowy?)
a może fioletowy fair play? gdzieś tu Argento wstawiała foty
wątek zamknięty
Oto zdjęcie mojej małej w nowym(no dobra już nie takim nowym) kantarku.
Ale jeszcze nie pokazywane 😉)(nie patrzcie na mnie;D)
wątek zamknięty
armara Ja bym ją widziała w jasnym beżu albo w błękicie, choć żółty jest moim faworytem  😉

Pooglądaj sobie na
http://www.szmatoholicy.konskieforum.pl/
wątek zamknięty
Miss-iakowa, nie za smutno troszkę w tym czarnym?  😉 Ja bym ją na żółto, niebiesko lub czerwono zrobiła.
wątek zamknięty
Asiu - wszyscy mi mówią że najlepiej by jej było w czarnym ew. błękicie.;D
a czarny taki uniwersalny ;D
wątek zamknięty
ja mam niebieski owijki waldhausena i powiem wam ze bylu juz dzuo razy prane i nic sie z nimi nie stalo na jezdzie tez sprawuja sie b.dobrze🙂

Miss-iakowa  ładnie w kantarku choc do mnie przemawia błekit lub zielen słodka tak wiosennie 😀 ślicznie masz podkolanowki🙂
wątek zamknięty
armara - dzięki😉

to teraz Bandit z dziś - tym razem beżowy HKM Microxsoft z czerwono czarną bizą i czerwone owije (które są beznadziejne, nie da się ich dobrze zawinąć i będę je przerabiała/kupowała inne:\):

wątek zamknięty
Blekitna derka siatkowa Tattini na gniadoszu:

wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 kwietnia 2009 19:08
Zawsze się zastanawiałam czy konie latem w takich derkach się nie pocą ?
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
12 kwietnia 2009 19:13
Breva a co to za owijki? Colorado może?
wątek zamknięty
Ada, nie, nie poca sie. To przeciez tylko siatka. Troche tak jakbys zarzucila na konia moskitiere. Nie ma pod czym sie pocic.
wątek zamknięty
Armara a może tak limonkowy fair play. Mój ogr w nim pomyka i uważam ze bardzo mu do pysia w nim 🤣


i do tego sa też owijasy


wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 kwietnia 2009 19:30
Dzięki za odp.
No nie wiem to jakoś wydawało mi się że przeiceż ta siatka jest z czegoś tam sztucznego i że może koń się pocić.
wątek zamknięty
Miss-iakowa do szaraków  super pasują limonki i takie jasne kolory 🙂 (coś o tym wiem)
Kantar fajny, ale kolor troche taki smutny.
wątek zamknięty
http://animalia.pl/produkt,9784,523,Cottage_Craft_Pony_Star_Headcollar_&_Rope_Pack.html
Jak wam się podoba? 😁 Na siwego kuca, który najlepszy, bo się zdecydować nie mogę?
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 kwietnia 2009 19:53
asia fiolet 🙂
wątek zamknięty
I takie derczysko do niego: http://animalia.pl/produkt,9788,526,Cottage_Craft_Pony_Star_Turnout_Rug.html
Oj, będziemy się z Bibim wyróżniać  😍 Czaprak też jest do kompletu, ale jak na razie się uczymy grzecznie stępować bez zrzucania co dwie minuty 😀 Więc o reszcie pomyślimy może trochę później  😉
EDIT: Owijki też znalazłam: http://animalia.pl/produkt,9780,552,Cottage_Craft_Pony_Star_Fleece_Bandages.html  😀
wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 kwietnia 2009 20:18
Będziesz miała odpicowanego konika  😅 😉
wątek zamknięty
Na siwego koniecznie fiolet!  😍 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.