Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

hahahaha, hanoverka, właśnie kliknęłam lubię to na fejsbuku, nie wiedząc jeszcze, że to Twój  🤣 super!
madmaddie, buyaka  :emota200609316:
nav haha dzięki! Pisz się do Dżo póki nie trzeba czekać długo na termin, bo czuję, że niedługo tak będzie, niezła gwiazda się tworzy w redberry  🙂
Averis   Czarny charakter
26 stycznia 2015 21:52
smarcik, eh, Averis musi na lisa poczekać, bo konia przenosi i zaoszczędzone miliony szlag trafił 😉
hanoverka mi się po nocach już śni, że się u niej dziaram i wzory obmyślam  😉 ale na razie nie mam kasy  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2015 09:25
Averis szkoda  🙁 Oby udało Ci się szybko nazbierać te miliony monet  😉


hanoverka fajny! (to jest łydka?  😡 )
Nav trzymam kciuki  😉
smarcik to jest przedramię  😉
hanoverka - super!!!!
jett   success is the best revenge
27 stycznia 2015 14:13
Dziewczyny, a co używałyście do smarowania tatuażu po zrobieniu? Bepanthen, alantan czy może jakieś droższe mazidło typu easy tattoo? W necie dużo różnych opinii i nie wiem ostatecznie na co się zdecydować  😉
Ja smarowałam alantanem i szczerze mówiąc ze względu na miejsce- plecy- za rzadko i za mało, bo mnie irytowało, że tłuste... a na prawdę bardzo polecam, tatuaż wygojony szybko, maść utrzymywała się dużo dłużej, niż powinna, wydajna bardzo, nadal mam prawie pełną tubkę.
Cierp dzięki!  🙂

jettZawsze bepanthen, podobno alantan nie polecany do kolorowych tatuaży bo może nieznacznie odbarwiać kolor, Dżo mi wczoraj powiedziała 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 stycznia 2015 14:19
Dziewczyny, a co używałyście do smarowania tatuażu po zrobieniu? Bepanthen, alantan czy może jakieś droższe mazidło typu easy tattoo? W necie dużo różnych opinii i nie wiem ostatecznie na co się zdecydować  😉

ja mam takie info- nieważne co, ważne żeby służyło Twojej skórze (ja B. nie mogę, goiłam na alantanie) i natłuszczało.
A ja mam na maj termin na ptaszka , na przedramieniu  😀 musze sie teleportowac na Slask .  A moj chlopak ma 2kwietnia w glogowie , predatora na lydce. Trzeba zacisnac  pasa  🏇
Ja też Bepanthen. Easy tattoo jak dla mnie wyrzucenie kasy w błoto.
Ja Alantan plus, a potem maść z wit. A
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 stycznia 2015 21:08
  😉 Ale ja się z tym nie zgadzam, nic nie bolało tak bardzo jak stopa  😉


eee też się całkowicie nie zgadzam, że niby na ramieniu boli?
Ale na stopie planuję w najbliższym czasie i już wiem, że będzie. To takie delikatne miejsce...

hanoverka
przecudny!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2015 22:59
strzemionko tam jest akurat pokazane, że na ramieniu nie boli..


hanoverka pokażesz zdjęcie z dalszej odległości? 😉 Myślałam, że to łydka, bo wzór wydaje się bardzo duży..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 stycznia 2015 12:14
hanoverka
Szaaał! 😜
Gratuluję odwagi 😉
Dlaczego odwagi?  👀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 stycznia 2015 12:49
Moim zdaniem bardzo odważny wzór (kolory i motyw), w bardzo widocznym miejscu, ja bym się nie odważyła na taki.
Ale oczywiście nie mam nic złego na myśli 😉
Po prostu zabrzmiało jakby to było bardzo bolące miejsce, dlatego się zdziwiłam  😉
smarcik nie mam takiego z odległości, może jak wrócę szybciej z pracy to uda mi się zrobić jak jest jasno 🙂
Pauli, dzięki! W sumie to się jakoś nie zastanawiałam głęboko nad tym, jest i już, przynajmniej mam dobry przyczynek do rękawa w przyszłości  🙂
Dziewczyny,
jakich tatuażystów w Szczecinie polecacie? Ewentualnie z Gorzowa Wielkopolskiego?
Tatuaż prosty, malutki, ale chciałabym żeby zrobił go profesjonalista. Chcę malutkie serduszko na stopie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2015 16:37
Wpisz sobie w google 'tatuaże Szczecin' i pooglądaj prace, przy takim wzorze wystarczy, żeby ktoś robił ładne, równe linie  😉
Dziewczyny,
jakich tatuażystów w Szczecinie polecacie? Ewentualnie z Gorzowa Wielkopolskiego?
Tatuaż prosty, malutki, ale chciałabym żeby zrobił go profesjonalista. Chcę malutkie serduszko na stopie.

Jacek Galan
Hanoverka-rewelacja 🙂

Chyba tez moge sie pokazac. Jakis czas temu zakrywalam bledy mlodosci 😉

czy pomógł by mi ktoś przetłumaczyć na angielski tekst na tatuaż? 🙂
ogólnie brzmi on " bo to co nas uskrzydla potrafi być jak morderca"
nie chcę zrobić byka a ktoś pewnie zna się lepiej :*
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lutego 2015 21:21
monisiaxp a czemu nie chcesz po polsku?  😉 To dość specyficzny tekst, na moje po angielsku nie brzmi dobrze.
@smarcik - właśnie wolałabym raczej po angielsku  😀 ale jak tłumaczę to boję się że źle mi wyjdzie ;d
monisiaxp bez obrazy, ale ile masz lat, tak z ciekawości? Może pomyliłam osoby, ale mam wrażenie, że ciągle wpadasz tu z jakimś innym pomysłem. Może zrób tatuaż jak już będziesz wiedziała, czego chcesz  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 lutego 2015 11:07
strzemionko tam jest akurat pokazane, że na ramieniu nie boli..


przepraszam, chodziło mi o łopatkę  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się