wasze ulubione seriale

malinowaa, OUAT jest boski ale według mnie do ostatniego sezonu. Teraz ciągnie się trochę jak flaki z olejem i robi się mocno naciągany i absurdalny (pomijając fakt że mówi o bajkowych postaciach :P )
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 stycznia 2015 18:42
xxagaxx jest właśnie na 8 odcinku 4 sezonu- i myślę, że masz trochę racji  🤔 Aczkolwiek ze względu na to, że poprzednie sezony były niesamowite, to przymknę na to oko, dokończę 4a i grzecznie poczekam do 4b 🙂
Mia! dzięki wielkie za polecenie peaky blinders  :kwiatek: Świetny serial, już czekam na kolejny sezon, bo wszystko obejrzane w trybie ekspresowym  😁

Mi się smutno za to robi, że został tylko ostatni odcinek Modern Family...
Mentalistowców tu mamy? Mnie jakoś nowe odcinki nie podchodzą. Strasznie wymuszone.
Gillian   four letter word
09 stycznia 2015 19:32
zaczęłam The Fall  😍 cudownie zobaczyć swoją ukochaną aktorkę  😍
Ktoś wie kiedy będzie trzeci sezon "Taniec-marzenie mojej mamy"?
buyaka, Spoko!  🙂 Ja za to nie mogę doczekać się nowych odcinków Girls  😜
Powiedzcie mi czy znajdę gdzies program serialii zagraniacznych? Taki jak kiedyś był na hataku? Nowe "Na ekranie" ma tylko zwykły program tv, a ja szukam informacji kiedy dany serial ma premierę za granicą, wtedy wiem czy następnego dnia można go szukać online 😉
na filmwebie są nawet z wyprzedzeniem podane daty 😉 ale musisz sprawdzać każdy serial osobno, a pewnie wolałabyś zestawienie.
xxagaxx, cos takiego?
http://www.spoilertv.com/2013/05/the-spoilertv-tv-premiere-dates-201314.html

Nieodmiennie polecam SpoilerTV
z innych portali nie korzystam wcale 😉
Marzena, bardzo bardzo dziękuję! Od kiedy hatak zmienił się na "na ekranie" przestałam ogarniać co kiedy powinnam oglądać 😀 Hatak miał "polski" rozkład, więc serial był wpisany wedle naszej strefy czasowej 😉

calore, w takim przypadku trzeba wiedzieć czego się szuka, a ja oczywiście nigdy nie wiem :P
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 stycznia 2015 13:44
Tak btw to ze zniecierpliwieniem czekam na Grę o tron  😍 😍
Na chwilę obecną czas zabijają mi Pretty Little Liar oraz 2 Broke Girls :P
Nadal jednak mam na tapecie to Castle...
Chyba większość swojego życia spędziłam na oglądaniu seriali... tyle przegrać  😵  😜
ostatnio oglądałam Watahę, jak ja seriali nie oglądam to ten strasznie mi się podobał 🙂 znacie coś podobnego?
hanexxx - polecam "Kto zabił Rosie Larsen"  Może nie klimaty straży granicznej, ale też mega wciągający serial.
Dla Hannibalo-manaiczek -



Teaser sezonu 3go, oficjalny, oslinilam sie  💘
Interbeta, The Killing już dawno temu widziałam 🙂 i wersję amerykańską i skandynawską 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
23 stycznia 2015 12:25
faith, jaram się tak bardzo  😍 jak Rzym za Nerona  😜 nie mogę się doczekać!!
Racjonalna to tak jak ja 😀iabeł: Umre jak nic do lata, na suchoty za Madsem :P
zaraz zaraz 😉 to jest wersja amerykańska
http://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962# tak? A skandynawska to będzie ten serial? http://www.filmweb.pl/serial/Forbrydelsen-2007-365605
kuuurcze, chciałabym żeby zarobi drugi sezon Watahy 🙂
No i zakończył się AHS Freak Show. Niestety tak samo beznadziejnie jak się zaczął 🙁 Ciekawe jaki będzie motyw przewodni piątego sezonu. Mam nadzieję, że nie utrzymają tendencji spadkowej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 stycznia 2015 16:46
Jestem na bieżąco z Castle'em, znowu nie mogę się doczekać kolejnych odcinków  😍 chociaż kombinują ostatnio na potęgę, serial dużo stracił pod koniec 6 sezonu...
Hexa, dokładnie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2015 15:16
Ogląda ktoś z was Fargo?  👀
JARA obejrzałam. fajne. zakończenie nawet zaskakujące.
ostatnio obejrzałam też miniserial The Fall (Upadek). polecam, wciągnęłam całe dwa sezony w mig, bardzo fajny, trzymający w napięciu. no i boska Gillian Anderson.
Gillian   four letter word
26 stycznia 2015 15:22
kurczak_wtw, korzystając z L-4 strzeliłam dwa sezony cięgiem, myślałam że mi oczy wypadną ale po prostu nie dało rady się oderwać od The Fall  😜
Czekając na HoC i GOT obejrzałam pierwszą serię The Fall. Bardzo przyjemny serial. Niezła gra aktorska głównej bohaterki. Natomiast bardzo zawiodłam się na Girls. Pierwszy sezon to mistrzostwo, drugi tak samo, trzeci dało się obejrzeć, ale w czwartym bohaterowie są coraz bardziej irytujący. Szkoda  🤔
A ogladacie Girlfriends' guide to divirce? Albo How to get away with murder? Bardzo fajne obydwa!
Jaki serial polecacie do nauki angielskiego? Na razie musiałby być z napisami, bo wątpię żebym zrozumiała z tego bełkotu coś więcej niż kilka słów  😁
jak obejrzysz kilka odcinków Castle z polskimi napisami, to potem z angielskimi też dasz radę, bo mnóstwo rzeczy się powtarza z odcinka na odcinek 😉 ja jeszcze oglądałam OUAT in Wonderland po angielsku albo nawet z czeskimi napisami i też dało radę 😁 na początek chyba będą dobre 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 stycznia 2015 12:55
julka177, bardziej obyczajowy niż medyczny/kryminalny. Nie bedzie specjalistycznego słownictwa. No i mniej ambitny niż bardziej. Spróbuj z jakimś switched at birth, desperate housewives, how i met your mother, friends... Cokolwiek. Z jednej strony słuchaj aktywnie, z drugiej nie przejmuj sie strasznie jak nie rozumiesz jakiegoś słowa, wyciągaj z kontekstu.
Na razie spróbuję z castle, tylko nie mogę znaleźć z polskimi napisami  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się