Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach


A ja nie wiem, na czym jechalaś?
zdjecia się nie wyswietlają Twoje dwa pozostałe. ;/
Na Bajrancie/Bajerancie? Nie pamiętam jak miał na imię,a wyjątkowo wtedy konia wypożyczałam  🙂. W każdym bądź razie gniady koń w bordowym czapraku 😉.
Dokładnie Ci:




Edit. zdjęcie wypożyczone, bo nie mam aktualnie swoich prywatnych na dysku :kwiatek:
uwaga uwaga, potrzebuję pilnie informacji na temat klaczy AZA Z MIKOŁAJEK (gołębiewski), ktos cos? moze byc pw  :kwiatek:
Kiedyś jeździłam w Gołębiewskiem ale takiej klaczy wtedy nie było a teraz to niestety kontaktu nie mam z tą stajnią. Co konkretnie chciała byś wiedzieć to popytam parę osób może coś się dowiem.
chcialam sie dowiedziec wszystkiego co sie da, jest wystawiona na sprzedaz razem z innymi konmi- wyglada na to ze remont stada robią, bo starsze konie sprzedają, ale moze ktos moze powiedziec cos wiecej- ze kulala czasami, ze kaszle, albo jest nie grzeczna...
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
07 lutego 2015 19:40
OBIBOK  a  są gdzieś ogłoszenia  o  sprzedaży  w  necie ?
możesz podać linka ? 😉
chcialam sie dowiedziec wszystkiego co sie da, jest wystawiona na sprzedaz razem z innymi konmi- wyglada na to ze remont stada robią, bo starsze konie sprzedają, ale moze ktos moze powiedziec cos wiecej- ze kulala czasami, ze kaszle, albo jest nie grzeczna...

Popytam znajomych jak się coś dowiem to dam Ci znać. Widziałam ogłoszenia i z tych koni to tylko Afre pamiętam.
ok, poproszę 😉 pisz na pw 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 lutego 2015 15:48
Tu jeden z koni: http://tnij.org/32szd10
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
18 lutego 2015 10:42
to  nie  jest  ogłoszenie 😉
mam  pytanko ,  czy  ktoś  wybiera  się  na  spotkanie w  sobote 
na Szkolenie Dla Hodowców I Posiadaczy Koni I Sympatyków Rajdów Dlugodystansow
Pierwsza część ma na celu przybliżyć i usystematyzować wiedzę na temat regulacji dokumenacji związanej z hodowla koni, zasad wydawania paszportów dla koni, zasad wpisu do ksiąg i przeprowadzania prób uzytkowowsci.
Druga część spotkania będzie dotyczyć użytkowania sportowego koni w dyscyplinie Rajdów dlugodystansowych. Omowimy cechy konia rajdowego, jego przygotowanie do startu, problemy z jakimi napotykają się zawodnicy tej dyscypliny oraz nawiazemy do rajdow turysycznych. Spotkanie poprowadzi Pracownik Warm-Maz Związku Hodowców Koni w Olsztynie Adam Domzala.

więcej  info na :
https://www.facebook.com/events/899901280030807/

można  się  zebrać i  pojechać  razem 😉
obecnie  szukam powrotu , jeśli  ktoś jedzie  to  prosze  o  info  na  pw
Jest ktoś w okolicach Ełku, Olecka lub Giżycka kto prowadzi treningi ujeżdżeniowe (lub mógłby poprowadzić) i dojeżdża do klientów? Na razie chciałabym się wstępnie zorientować w temacie 👀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 marca 2015 22:49
to nie reklama  i  ogłoszenie 
ale powstało  na  Warmi i Mazurach  fajne  stowarzyszenie  😉
z  kopyta przez  warmię  i  mazury
http://www.zkopyta.com.pl/
warto  się  przyłączyć  ,  fajne  szkolenia  i  spotakania  są  oraganizowane  😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 maja 2015 15:28
czemu  taka  cisza ?
mam  pytanie , czy  słyszeliście o  TRECu ?
przeczytajcie sobie  , polecam
niom  ja  jestem po szkoleniu  dla  sędziów  i  organizatorów
i planuje  rozpowszechnić  tą  konkurencję  na  naszym terenie  i może nawet  zorganizować  zawody 🙂


jeśli kogoś  zainteresuje  TREC  i    chciałby przejść  szkolenie  dla zawodników  , to  dajcie  znać  , jak  zbierze  się większa  liczba  chętnych  to postaramy  sie  coś  zoorganizowac  u  siebie  i  sprowadzimy  znawców  , którzy  Was  przeszkolą 😉


TREC PTTK
Wszechstronny konkurs konia turystycznego
W Polsce TREC PTTK od 2011 roku staje się coraz bardziej popularna jako forma jeździectwa turystycznego.
więcej  na  stronie  :


http://www.trec.pttk.pl/index.php/trec
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2015 15:42
Też planowałam zrobić kurs na organizatora i sędziego TREC, ale byłam za granicą, gdy był organizowany.
Mam nadzieję, że uda mi się wystartować w zawodach w okolicy Olsztyna.
Może znacie jakiś transport na trasie Warszawa-Giżycko i z powrotem? W terminach, w których planujemy podróż nie jeżdżą akurat autobusy, na bla bla car też nic - może znacie przewoźnika, który wziąłby 5-6 osób i nie zdarł grubej kasy?
Dzionka a kiedy dokładnie? Bo znajomy bisem zasuwa ze Zgierza dosyć często.
Nie wiem czy dobrze że tu pytam, ale może znacie jakiegoś dobrego przeowoźnika koni z tych okolic? 👀
Design, 14.06. rano do Mikołajek i 17.06. powrót do Warszawy. Jak byś coś wiedziała daj znaka plis!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 czerwca 2015 20:29
Będę na Mazurach jakoś na przełomie lipca/ sierpnia. Miałby ktoś ochotę na integrację? 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
02 czerwca 2015 21:08
Też planowałam zrobić kurs na organizatora i sędziego TREC, ale byłam za granicą, gdy był organizowany.
Mam nadzieję, że uda mi się wystartować w zawodach w okolicy Olsztyna.




13-14  czerwca  jest  organizowane  kurs dla  zawodników 
https://www.facebook.com/events/1057962444232582/

polecam  🙂
i  przy  okazji  jakby  ktoś  jechał  z  okolic  Giżycka  , to  dajcie znac 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 czerwca 2015 19:47
W weekendy nie mogę jechać na szkolenie żadne, bo mam wtedy najwięcej klientów na jazdy...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2015 14:06
Mam do was pytanie. Niedługo wybieram się na Mazury i szczerze mówiąc bez internetu jak bez ręki - będę tam pisała magisterkę. Która sieć najlepiej odbiera i która ma możliwość podpisania umowy na pół roku?

Mam internet w Play, ale to jest takie wsiurskie zadoopie, że zasięg Play tam nie dochodzi...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 czerwca 2015 16:15
Orange  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2015 16:48
Dementek, Mówisz? Miałam niby w T-mobile... Ale Orange ma bardziej zachęcającą ofertę. Jak z zasięgiem?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
07 czerwca 2015 21:13
Notarialna zależy  dokładnie  jaki  rejon Mazur ?
u mnie (  a mieszkam  na  wsi tez  na takim  zadupiu ) na przykład  orange nie  chodzi  w  ogóle
ale za to  play  śmiga rewelacyjnie  i  polecam  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2015 21:50
Huculska Ostoja, Przebywamy w rejonie Piszu, Rucianego Nidy - dokładnie to Karwica. Co śmieszniejsze 3 km dalej w Krzyżach jest nadajnik radiowy. Co z tego skoro Play ciągle jest na Rce......

Chyba skuszę się na orange, przed tym jeszcze skonsultuję się z moją sąsiadką stamtąd 🙂
Też mieszkam na zadupiu (okolice Szczytna)-orange funkcjonuje.
Notarialna jakbys miała ochotę i była w pobliżu,to zapraszam na kawę. (Nowe Kiejkuty)
Mi też się wydaje ,że Orange najlepiej funkcjonuje  w głuszy. Ja też korzystam z Orange i w zasadzie nigdy nie mam problemu z zasięgiem niezależnie od tego gdzie jestem.
Notarialna miałam w w ostatnich dniach dokładnie to samo-mam Play i ciągle miałam R. KIedyś był dobry zasięg, a w tym roku PLAY ledwo kwiczy (okolice Kruklanek).
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 czerwca 2015 13:46
Czyli wychodzi na to, że orange wygrywa. Nie tylko ja z tego będę korzystać, bo po 2 tygodniach wracam do domu, a ojciec zostaje na działce - to jemu się przyda bo do jesieni tam zostaje. A pół roku umowy na mobilny będzie w sam raz 🙂

Nie wiem jak to będzie na miejscu, ale z tego co wiem mają być robotnicy więc bajzel będzie jeszcze większy. Gdyby nie to, to bym zaproponowała integrację na działce z grillem i ogniskiem w tle, a tak to lipa. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się