Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Dla mnie świetne są fraki equiline 😍, bo te które widziałam są klasycznie skrojone, ale wykonane z nowoczesnych tkanin (ale nie nazwałabym tego softshellem).
Za to absolutnie klasowe są J. van D. 💘


Mam frak equiline, mi bardzo pasuje ponieważ ma wciecie w talii i miejsce na biust  💃
Dramka i chyba tu leży pies pogrzebany. Na biust i talię te np spooksowe wyglądają.. strasznie. Jak zapakowane, nie modelują niczego. Za to klasyczne, dobrze skrojone - bajka.

Pytanie było skierowane bo jedna z młodych marek polskich projektantów zastanawia się nad uruchomieniem linii jeździeckiej  😍
Mam takie niecodziennie pytanie...  😡
Szukam jakiś dobry ale nie drogich podkolanówek - nie muszę być klasyczne w romby - bardzie zależy mi na materiale niż wzorku 😉
Szukam zarówno czegoś grubszego jak i cieńszego. Ktoś może jakieś polecić które mi się błyskawicznie nie rozpadną a noga będzie oddychać?  😵
podkolanówki z Decathlona 🙂
http://www.decathlon.pl/skarpety-basic-czarne-id_8154006.html

dla mnie są bez zarzutu, trzymają się wiele miesiecy
Moon   #kulistyzajebisty
05 lutego 2015 20:04
Dopadły i mnie rozterki nt. fraków... Ma ktoś fraczek Anky (skokowy, krótki ofc) i może się podzielić spostrzeżeniami, jak wypada rozmiarówka?
Przymierzam się, przymierzam i ehh, podobają mi nowe Fair Play'e, tyle, że takowych to teraz na pęczki na parkurach, żadna baba tego nie przeżyje, haha  🤣
Wpadł mi w oko jeszcze taki: http://perfecthorse-shop.com/frak-damski-c-9.html Ładniejszy jasny, ino kurdę do czego mi ten jasny będzie pasować? Trzeba by jakąś końską szmatkę zatem jeszcze nabyć w takiej tonacji, no masakra :P
Ogólnie chcę prosty, bez wodotrysków, granat lub czerń.
Jakieś pomysły? :P

Generalnie celuję w tę niższą półkę cenową, jak zacznę chociaż N jeździć (hahahahaha) to pomyślę nad Animo, Kingslandem albo Pikeurem  😉
Czy znacie firmę,która uszyje mi jaskółkę na zamówienie (granatową z błękitnymi lamówkami),możliwie chciałabym na suwak,nie guziki?
Mam super krawcową,ale to zadanie ją przerasta.
Moon te z PerfectHorse sa bardzo fajne materiałowo 😉 Kupiłam sobie nie dawno fraczek model Nevada z tej firmy czarny i był obłędny tylko miał być granatowy a się okazało, że jest czarny (kupowałam z drugiej reki i zdjęcia były zrobione w jakimś dziwnym świetle a osoba sprzedająca niekonkretna...). Sprzedałam go niedawno koleżance ze stajni rozmiar 36 jak zainteresowana to wbijaj rano na L tow. w ujeżdzeniu w Sopocie to zobaczysz go sobie na żywo i omacasz 🙂 Materiał BARDZO ciekawy i cena przystępna 🙂 Tylko raczej krótszy niż dłuższy - zależy jak kto lubi 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
05 lutego 2015 20:42
BlueHorse, rozmiarówka normalna czy jakaś zawyżona/zaniżona? bo te tabelkowe rozmiary to jakieś z kosmosu, zwłaszcza talia i biust :P
36 była na mnie dobra 😉 Na zawodniczce której sprzedałam wisi ale ona jest bardzo chuda 😀
Więc 36 raczej normalne 😉
Orientuje sie ktoś jak wypadają rozmiarowo kamizelki KL unisex? Damską kamizelkę mam w rozmiarze M, bluzy unisex w rozmiarze XXS, jednak boje sie ze kamizelka XXS bedzie przymała, szczególnie jak wsadzę pod nia cos grubszego  🤔
Brać XS?
Ja mam xxs ale damskie mam S wiec może być mała na ciebie

Ktoś wie jak wybielić kołnierz biały w koszulce granatowej?  🙄
Ktora z firm posiada najbardziej dopasowane fraki? Noszę rozmiar XS (34), ale mam duży biust i mocne wcięcie w talii, moze polecicie mi coś? :kwiatek:
Na mnie najlepiej leży frak Equiline, ma ładne wcięcie w talii i miejsce na mój biust  😀
Ja również polecam Equiline 😀
Dzięki laski  🙂
Jak wypada Kingsland unisex XS? Mam okazję kupić bardzo tanio kamizelkę KL,jest prześliczna-ale nie podają wymiarów,z tego co pamiętam to unisex są spore.
http://www.vinted.pl/kobiety/koszule/7843553-koszula-m-100-silk
cos komus ten wzór przypomina?? normalnie nici  🏇
anil22 haha ale podobna ! Nawet kolor by pasował  😁
Cariotka   płomienna pasja
19 lutego 2015 17:33
Potrzebuję porady. Jak z rozmiarówką Joulsa jeżeli chodzi o kurtki a dokładnie o model Calverley [url=http://www.joules.com/Women/Jackets-Coats/Calverley/Womens-Premium-Quilted-Jacket/Marine-Navy?id=S_CALVERLEY|MARNAVY]http://www.joules.com/Women/Jackets-Coats/Calverley/Womens-Premium-Quilted-Jacket/Marine-Navy?id=S_CALVERLEY|MARNAVY[/url].
W sklepie nie mają na stanie ani 6 ani 8 i nie wiem który zamówić. Zwrot, zamiana jest bezpłatna ale chciałabym uniknąć niepotrzebnych spacerów do miasta, dlatego chciałabym jak najszybciej załatwić to internetowo.
Jak wypada rozmiarówka Kingsland Classic bomber? Z góry bardzo dziękuje!  :kwiatek:

Edit. Jaki powinnam wziąć rozmiar letniej Classic jeśli zimową Kingsland Venus mam w rozmiarze S a jest troszeczkę za duża?
Pialotta, ja mam Mkę damską, wypada jak 38
darolga   L'amore è cieco
01 marca 2015 15:54
Do posiadaczy odzieży softshellowej - mam kilka takich ciuszków, ale wszystkie typu kurtka, więc aspekt rozciągliwości nigdy mnie nie interesował.
Teraz uparłam się na jedną konkretną bluzę, która ostała się jako ostatnia sztuka. Rozmiar mój, ale wypadają dość małe, więc bluza mocno przylega do ciała. Oczywiście nie krępuje ruchów, czuję się w niej ok, leży dobrze, ale gdyby była nieco mniej obcisła to bym się nie obraziła  😁 jest szansa, że w trakcie użytkowania się rozciągnie, poukłada do mnie i za jakiś czas będzie bardziej spełniać moje oczekiwania? Czy ten materiał się tak nie zachowa na pewno?
Szukam fraczka i białych bryczesów zdobionych kryształkami. Pomożecie? :kwiatek:
Widziałam na zawodach dziewczynę w boskim fraczku, który miał kryształki na plecach wiecie może jaka to mogła być firma?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 marca 2015 21:18
Kryształki mają fraki Anky (u nas w ogłoszeniach w przyjemnej cenie).
Szukam fraczka i białych bryczesów zdobionych kryształkami. Pomożecie? :kwiatek:
Widziałam na zawodach dziewczynę w boskim fraczku, który miał kryształki na plecach wiecie może jaka to mogła być firma?


Frak Animo Lou naprzykład 😉
Kryształki były  też  chyba  na fraku  Harry's horse. A na bryczesach pikeur, eurostar,  BR,  HKM  Horka i wiele  innych 🙂
Julita, i ta firma też ma fajne fraki, takie kompletnie inne 😉 http://justriding.pl/sklep/produkty/lotus-romeo-frak-konkursowy-chic.html
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Do posiadaczy odzieży softshellowej - mam kilka takich ciuszków, ale wszystkie typu kurtka, więc aspekt rozciągliwości nigdy mnie nie interesował.
Teraz uparłam się na jedną konkretną bluzę, która ostała się jako ostatnia sztuka. Rozmiar mój, ale wypadają dość małe, więc bluza mocno przylega do ciała. Oczywiście nie krępuje ruchów, czuję się w niej ok, leży dobrze, ale gdyby była nieco mniej obcisła to bym się nie obraziła  😁 jest szansa, że w trakcie użytkowania się rozciągnie, poukłada do mnie i za jakiś czas będzie bardziej spełniać moje oczekiwania? Czy ten materiał się tak nie zachowa na pewno?

Sorki za opóźnienie. Nie zauważyłam, żeby softshelle się rozciągały. Ale mam tylko kurtki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się