sklepy internetowe

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 stycznia 2015 14:55
Za to kurier ktory mi od bch wczoraj dostarczal niedosc ze super mily, pomocny, poczekal na mnie 15minut to jeszcze byl super przystojny  😍
Zairka a co to bch? Bo jakoś nie mogę z niczym skojarzyć 😉
Moon   #kulistyzajebisty
27 stycznia 2015 20:46
No i przyszedł dziś mój naczółek z BR!  😅
A jutro będzie paczka z Konika, więc dla obu sklepów plusy! 🙂
plus dla sklepu www.equizone.com.pl !

z tego co widze strona sklepu jest w budowie. Spotkalam wlascicielke u znajomych w stajni - zgodnie z umowa przyslala mi czapraczek Cal Rei 🙂
koniki5- robisz sobie darmową reklamę?
anty-atos,  eh... żeby to jakiś wyjątek był...
[quote author=anty-atos link=topic=81.msg2279243#msg2279243 date=1422480894]
koniki5- robisz sobie darmową reklamę?
[/quote]

zarzut nietrafiony
nudny sto pięćdziesiąty siódmy plus dla Animalii... we wtorek zamówienie, w środę towar...
nuuuuda 😉
Wielki + dla Pasi-konika. Jak zwykle szybko i przyjemnie, a do tego jeszcze ogromne pokłady cierpliwości dla takich niezdecydowanych maruderów jak ja  😉
Koniki5, to nie jest normalne, ze ktoś reklamuje sklep internetowy, ktorego jeszcze nie ma.
anty-atos nie dziala ich strona internetowa ale produkty Cal Rei mozna juz kupowac. Skoro dzialaja to dlaczego nie dac im plusa ?

Jakby ktos byl zainteresowany to moge podac nr tel.
Koniki5, ee po co komuś numer, skoro nie mamy pojęcia nawet co to za produkty 🤔
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
30 stycznia 2015 13:26
Koniki5, jak można kupować skoro ich strona nie działa ;]? Nie będę specjalnie dzwonić żeby zamawiać coś czego jeszcze de facto nie ma w ofercie na stronie -_-'' bez sensu.
Napisalam w pierwszym poscie - spotkalam wlascicielke a wiec mialam mozliwosc zapoznania sie z tymi produktami i ich zamowienie. Wywiazala sie z umowy, dostala plusa. Tyle.

Czesto na forum pojawia sie glos dot. Uzywania wyszukiwarki google, zainteresowana osoba moze jej uzyc i sprawdzic co to za produkty.

Z tego co sie dowiedzialam produkty te trafily tez do paru stajni w Polsce a wiec dzieje sie cos niezaleznie od tego czy strona dziala czy nie.
Mały + dla Pasi-Konika, dosyć dobry kontakt, informacje o aktualizacjach w zamówieniu na maila, paczka przyszła w terminie(a nawet trochę szybciej), chociaż nie było ochraniaczy, które też zamawiałam(od razu dostałam informację na maila i telefoniczną)  🙂

I + dla Decathlona, rzeczy przyszły w terminie(w sumie zawsze jak tam zamawiam, to wszystko jest bardzo sprawnie  😀 )
to ode mnie plus dla ARCUS'a 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
31 stycznia 2015 07:02
wielki + dla pro-linen. shop rano zamówiłam, po południu wysłali i na drugi dzień na kolacje konie wcinały. Produkty genialne i w fajnej cenie
Czesto na forum pojawia sie glos dot. Uzywania wyszukiwarki google, zainteresowana osoba moze jej uzyc i sprawdzic co to za produkty.

Po pierwsze najczęściej na forum pojawiają się głosy dotyczące użycia wyszukiwarki z forum, nie google
Po drugie użyłam google, znalazłam krzesła na wyprzedaży (http://www.calrei.com/ca/)...
kurtyna
😁
Gaga a ja znalazlam produkty dla koni po wpisaniu w Google.
a ja - jak wspomniałam - krzesła
Czyli dla każdego coś fajnego 😁
Każdemu wedle potrzeb. Gaga, Tobie już najwyraźniej końskich rzeczy wystarczy. Krzeseł nie potrzebujesz? 😉
W sumie mogłabym wymienić w kuchni 😁
Gaga zatrzymalas sie na pierwszym trafeniu ? Dla chcacego nic trudnego www.horserei.com

Na tym forum mozna znalezc duzo uzytecznych informacji ktore niestety przeplataja sie takimi bezsensownymi gadkami. Wystarczylo przeczytac ze zrozumieniem moj pierwszy post i zapytac co to za produkty.
ogromny plus dla GNL.PL
pełen profesjonalizm, fajne promocje - obsługa na najwyzszym poziomie

plusik tez dla animalii- zamawiam tam dość czesto pasze- ceny ok, realizacja rónież szybka ale... próbka paszy ( moj kon lubi testowac nowości - juz kilka pasz zmieniliśmy na podstawie próbek) tym razem dostałam woreczek ze "smaczkami" w liczbie 3 szt- 3 smaczki, nie 3 woreczki, no i baner na stronie- za zakupy pow 100 zł niespodzianka- zamawiam od roku dla konia i psa- najczesciej pow 200 zł i jeszcze żadnej niespadzianki nie dostałam 🙂
Ja mogę polecić sklepu http://megalkonie.pl/
Kupuje tam od początku jego istnienia, poleciła mi go koleżanka. Jestem bardzo zadowolona, w razie wątpliwości zawsze doradzą jaką pasze polecają.
izkadul jak zamawiałam z animalii kocie żarcie to przy zakupach powyżej 100 zł zawsze dorzucali jakąś myszkę do zabawy dla kociaków 😉
Czy ktoś się orientuje, czy sklep nowak center jeszcze prowadzi działalność?
Izkadul, też nie dostałam żadnej niespodzianki od Animalii za zakupy powyżej 100zł. Mimo to polecam ten sklep.
+ także dla Bergo, za szybką realizację zamówienia i rabat na kolejne zakupy 🙂
Mi się wydaje, że tą niespodzianką z Animalii dla koniarzy są właśnie próbki pasz, sieczek itp...
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2281175#msg2281175 date=1422730696]
Mi się wydaje, że tą niespodzianką z Animalii dla koniarzy są właśnie próbki pasz, sieczek itp...
[/quote]

A te próbki mają po 100 g , i co można po tym stwierdzić ?  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się