Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

lostak   raagaguję tylko na Domi
26 stycznia 2015 20:49


to to to to powinno być nielegalne!! boże jak moje oczy się pocą  😕 😕


To jak już jesteśmy przy Budweiserach... Poziom wyszkolenia tych koni jest niesamowity  👍
ojeeej jak kłapią wargami, tam przed 0,40 to on go podgryza zeby wyszedł?  😍

absolutnie bombastyczne (no moze nie liczac zrzucania kontenera sniegu na konie  😤 )one są.. epickie
http://vimeo.com/117780126     😍


ale się usmiałam  😂
filmik fajny, ale jak te konie są napieprzane ostrogami  🤔zczeka: ciekawe czy reagują jeszcze na zwykła łydke  👿 fuuj  🤦
końska sypialnia  🤔



Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 lutego 2015 21:40
końska sypialnia   🤔





Ciąg dalszy sielanki  😍 💘


Zapraszam do obejrzenia filmiku mojego wykonu  🙂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
01 lutego 2015 23:23
Pytanie - czy ktoś wie o co w tym chodzi i mógłby wyjaśnić?  Czy to tylko "zapasy" nad zwłokami dzika i zdobywanie punktów na zasadzie "do koła wrzuć"? 🤔

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lutego 2015 09:12
Chyba tak. O ile sie nie myle to w Arabii(?) lub jeszcze jakims innym kraju sa takie same zawody- tylko z truchlem kozy.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2015 11:44
Trzeba przyznać,że w siodle trzymają się rewelacyjnie ale jeśli chodzi o stan fizyczny koni po takich rozgrywkach to nawet nie chce komentować...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 lutego 2015 12:38
to jest jakaś psychoza!!!
w 19 minucie: zasady fair play, bije się swojego konia, konia przeciwnika, samego przeciwnika, ciągnie własne wodze, jak i wodze przeciwnika...
pomijam brak jakiegokolwiek zabezpieczenia i głowy tuż przy końskich kopytach podczas podnoszenia ścierwa z ziemi
wielce cywilizowana rozrywka
PS to Kazachstan jest
To się nazywa BUSKASZI ale obejrzałam kawałek i dalej nie dałam rady ,walą konie nachajkami gdzie popadnie, po głowie ,był nawet koń z zakrwawionym pyskiem, masakra.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2015 14:22


tutaj to nawet nie wiedzą gdzie ten dzik, a jak go już znajda to nie są w stanie dźwignąć go z ziemi, a konie szarpią i leja jakby to coś miało zmienić. Co za idiotyczny sport, bez zasad i reguł, zero troski o konie do bólu i do oporu ile koń da rady.
ale jak te konie nauczone są taranowania pozostalych.... i jak sie te poje**by trzymają na tych koniach......  😲
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 lutego 2015 11:48

cóż za zaufanie tylko do jednej osoby
Wystarczyło by zmienić kolor koszuli na czarny zastąpić człowieka moze trochę śmielszym i wtedy chciałabym zobaczyc to '' zaufanie tylko do jednego czlowieka''
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 lutego 2015 12:20
a co z zapachem, widać, że koń obwąchuje "obywatela"
"Obywatel" jest podejrzanie skulony i spięty, wykonuje powolne ruchy znienacka zmieniające tempo i ogólnie taki jest w stylu "przyczajony tygrys, ukryty smok". A koń czyta jego mowę ciała po swojemu i się denerwuje.
Koń (szczególnie młody) nie tylko obywatala w bialej koszuli by obwąchał ale i wszystkie rzeczy których się boi lub są nowe , ( np. folia, biale plastikowe krzesło, stos drewna)
galop pod górkę - you do it wrong 😀
Stare czasy (olimpijski cross i trening):







Trochę włos się na głowie jeży, jak się to ogląda (zwłaszcza ostatni film)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2015 18:49
Jaka te konie musialy miec kondycje! Niesamowite filmiki.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=348.msg2283989#msg2283989 date=1423052582]
"Obywatel" jest podejrzanie skulony i spięty, wykonuje powolne ruchy znienacka zmieniające tempo i ogólnie taki jest w stylu "przyczajony tygrys, ukryty smok". A koń czyta jego mowę ciała po swojemu i się denerwuje.
[/quote]

Murat, jak dla mnie obywatel zachowuje się normalnie. Widać że koń nie boi się człowieka ( inaczej nie interesowałby się nim, nie dawał dotykać), tylko czegoś co na nim jest, możliwe że kurtki. Miałam kiedyś przypadek, kiedy zwykły koń bał się małej dziewczynki w zestawie ubrań w nietypowym jaskrawym kolorze.
😅 nowy filmik 😅
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lutego 2015 08:31
1.33 co się stało koniowi?

i później 1.52  ?

edit:

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2015 13:15
Wydaje mi się, że w 1:33 podwinęły mu się/poślizgnęły? tyły i uszkodził przednią nogę, ale przód posypał się dopiero w 1:52 :/
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lutego 2015 13:32
niektóre pomimo tego że bardzo niebezpieczne to bardzo ciekawe przypadki  😁 😁


edit:
tu widać, że koń jak chce to potrafi ..... pozbyć się jeźdźca  😁 😁


niezapomniane i niepowtarzalne zdjęcia ślubne

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się