Sesja/Studia i t d ;)

Ja w sumie postanowiłam na wtorkowy egzamin zrobić tyle, ile dam radę, ale nastawiam się, że poprawka jak coś,  to będzie ten sam test :P Podobno od kilku lat tak jest.
A jeśli  nie, to cóż... Ustna druga poprawka u profesorki, która do przyjemnych nie należy.
Drukuję jakieś notatki dla uspokojenia sumienia 😉
Mi też chyba przeszła dobra passa. Czekam w napięciu na wyniki z toksykologii. Będzie 3 czy nie...


Chyba zaczynam zaliczać się do grona kujonów, które zawsze mówią ,, o ja nic nie umiem" a potem same dobre oceny.
4 z toksów !!!!  💃 I ta adrenalina podczas logowania do usosa- no nawet sporty ekstremalne takiej chyba nie robią.  😁 aż musiałam sprawdzić drugi raz, bo aż no nie dowierzam.  Chyba z wrażenia spać nie mogę, więc postanowiłam, że wstanę i się pouczę  😂 Jeszcze jutro tylko ta fizjo jakoś przetrwać. I ostatni egzamin w czwartek to już z górki.  😀
Ale macie dobrze z USOSami. U mnie nadal na uczelni są wywieszane listy, dobrze chociaż że nie trzeba chodzić zawsze  sprawdzać osobiście, bo ludzie fotke wrzucają na forum. Ale mimo wszystko xD Oczopląsu się dostaje szukając swojego nr indeksu.
Nigdy w życiu nie miałam żadnego egzaminu jeszcze  😀 ale u nas wyniki jakisz kół dają na email, oprócz jednego gościa. Wywiesil wyniki 2 terminu w piatek wieczorem, a w poniedziałek rano był 3, ostateczny i komisyjny. Taki żarcik ogólnie  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lutego 2015 10:51
2 najgorsze egzaminy przede mną 🙁 w poniedziałek i środę 🙁
aa egzamin z biznesu odpadł bo udało mi się osiągnąć wmymaganą średnią  🏇

To jeszcze konfrontatywna i WOLNE, tyyyle wolnego  💃
drabcio, Alaska gratulacje  😀

U mnie jutro egzamin z historii Ameryki. Niby mówi się, że historia USA jest krótka, ale egzaminujący wymaga wiele szczegółów. W tamtym roku na egzaminie z historii Wielkiej Brytanii bardzo pomagał (bo to ustny egzamin), zadawał pytania, 'wyciągał' wiedzę od studenta. Mam nadzieję, ze w jutro będzie podobnie, bo choć sporo się uczyłam to wszystkie daty, bitwy i kolonie nieźle mi się już mieszają  🙄
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2015 14:08
Dziękuję za trzymanie kciuków... psychologia poszła eee... mam mieszane uczucia i sama nie wiem co sądzić  🙄


I oczywiście muszę się uczyć na kolejny egzamin ze wstępu do prawoznastwa, a zamiast tego mam czyściutko w pokoju i robie ciastka szyszki haha  😁
drabcio, Alaska gratulacje  😀

U mnie jutro egzamin z historii Ameryki. Niby mówi się, że historia USA jest krótka, ale egzaminujący wymaga wiele szczegółów.

Dziękuję 🙂
Pamiętam tą kobyłę z historii rosji od 9 samego początku do współczesności w jeden semestr (nie żebym się w ogóle pojawiła kiedykolwiek na wykładzie). Ale wymagał szczegółów nazwisk, dat, efektow, przyczyn nawet nazw dzieł danego autora.  A nudzić to im się tam nie nudziło przez te 11 wieków...
Na naszym wydziale sie strasznie lubuja w takich przedmiotach. Ok starocerkiewnoslowianski jest poniekąd interesujacy ale do czego moze mi sie przydac  wzor odmiany we wszystkich ichniejszych czasach i trybach??
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 lutego 2015 16:51
Sesja w calosci prawie zaliczona! Zostal mi 1 egzamin do ogarnięcia. Niby mam dwa razy 3,5 ale jak dostanę 4 z poniedzialkowego egz to skończę sesje z średnia 4,30. Nie jest źle.

Oddam indeks za tydzień we wtorek i mogę kupować bilety do Zagrzebia! 😅
Ktoś będzie siedział dzisiaj? Ja właśnie zaczynam i czuję, że moja przygoda z żywieniem, terapiami i kotami nie zakończy się o przyzwoitej godzinie. 😵
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2015 16:56
flygirl, łączę się w bólu! Wstęp do prawoznastwa do rana, a co!  😵
Ja dzisiaj siedzę, bo wtorkowy egzamin coraz bliżej. Cały dzień robiłam notatki, teraz dwie godzinki przerwy i wieczorem mam zamiar się ich nauczyć, a jutro w kółko powtarzać 😉
Ja siedzę, jutro koło z anatomii, a ja właśnie wróciłam z domu do akademika. Jak się nie trudno domyślić, nic przed weekend nie zrobiłam, oprócz nauki na jutrzejsza wejściówkę z biofizyki. A w czwartek egzamin, cudownie.
Ja jutro o 9 prawo rodzinne,a umiem hm,nieco więcej niż 1/3-chyba nie pójdę spać.  😵
Najgorsze jest to, że nie mogę się skupić na nauce, bo myślę o powrocie do domu, a nie wrócę jeżeli się nie nauczę. 😜

Cieszę się, że będę mieć dzisiaj tak zacne towarzystwo. 😀
Ja się zastanawiam, czy by nie siedzieć, przynajmniej do 24. Chociaż zazwyczaj w takich sytuacjach wybieram opcje łóżko  😁
Jeszcze powinnam wyprodukować kilka stron licencjackiej...
ja jutro mam najwazniejszy dzeń na całych studiach i...nie wiem czy będę siedzieć, bo źle na to mój organizm reaguje. Jakby nie było...błagam trzymajcie kciuki!!Jak to nie pomoże to nie wiem co
galopada_   małoPolskie ;)
01 lutego 2015 18:03
Interbeta, z czego sie uczysz? ja w sumie mam łącznie 3 dni na ogarnięcie tego :pp
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2015 18:14
niedziela to dzień w którym NIE DA się uczyć. no po prostu nie  😵
galopada, na szybko czytam Robbinsa, głównie te niebieskie ramki i swoje notatki. I zastanawiam się ile prawdy jest w tym, że dostaniemy całkiem nowy test. Podobno rok przed nami dostał całkiem nowy xD  To  znowu komplet 100 będą układać?
Gdyby się chociaż 20 powtórzyło z poprzednich lat, to może do 52 pkt bym nastrzelała. A jak nie, to poprawka ;/ A tak byłoby fajnie mieć od 4 ferie ;P
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2015 18:26
niedziela to dzień w którym NIE DA się uczyć. no po prostu nie  😵



Święte słowa...  😵 miałam się uczyć, a od rana robię wszystko byleby się nie uczyć... a egzamin już we wtorek wieczorem
Zgadzam się  😁. Od rana- stajnia, potem siedzenie w wannie, potem siedzenie pod kocem, potem siedzenie na fejsie.. Byle nie nad notatkami siedzenie  😎.
nawet mecz w ręczną obejrzałam! 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2015 18:52
a egzamin is coming. wtorek, przed samym południem o 11. a jutro muszę lecieć do rektoratu, pogadać na wydziale z jedną prowadzącą i znając życie-wyląduję w knajpie na piwie. ale co to dla mnie  😎
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2015 18:55
madmaddie, pamiętaj "sen jest dla słabych" i "zło nie śpi" 😀 czyli studenci przed sesją nie śpią 😀
No,egzamin o 9 rano a ja tu sobie bimbam,całe spadki przede mną do zrobienia.
zrobiłam sobie kawę tak gęstą,że jest to krem.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2015 19:02
e tam, xequus lepiej się wyspać. tym się i tak nie stresuję, bo: a) 3/4 roku uwala pierwszy termin, b) przywykłam że gramatykę pisze się dwa do trzech razy 😉
Jutro trzecie podejście do kolosa z gramatyki. Muszę wyciągnąć 80% 😁
Dzisiaj pobiegalam, obejrzałam mecz...ba, nawet na sankach z siostrzenica byłam 😉 dlatego już nie proszę, a błagam Was o kciuki jutro o 10  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się