Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Tuż przy stajni znajduje się Park Krajobrazowy, a kawałek w drugą stronę Puszcza Zielonka - pięknych terenów dostatek! 🙂


to miała być dla niej niespodzianka  🙁
Wszystko zepsułam... No nic, może nie doczyta, czy coś... 😀
A ja dorzucę, że mamy kominek i kanapę  💃
[quote author=warta2009 link=topic=208.msg2273676#msg2273676 date=1421948524]
SALAMANDRA9, to prawdopodobnie w innym kierunku, ale serdecznie polecam Stajnie Łopuchowskie! 😅


My się niedawno wprowadziliśmy - na razie tereny tylko na mapie powalające - nie miała jeszcze okazji pojechać, konie na padokach (zima wybieg latem mają być pastwiska) do ok 14.30 😉 Jak sobie wygooglasz stajnię to zrozumiesz o co chodzi z tymi terenami  🤣 Obawiam się, że latem zamieszkam w lesie  🙂
[/quote]

Kurcze sprawdzałam je , wygląda naprawde smacznie,ale to inny kierunek  😉
[quote author=warta2009 link=topic=208.msg2273700#msg2273700 date=1421950739]
Tuż przy stajni znajduje się Park Krajobrazowy, a kawałek w drugą stronę Puszcza Zielonka - pięknych terenów dostatek! 🙂


to miała być dla niej niespodzianka  🙁
[/quote]

hehehe  😍  :kwiatek:

Rozumiem, że dziewczyny tam stacjonujecie?  😎
Jeśli tak, to musi być fajnie  🏇

edytuj posty!
Owszem stacjonujemy i potwierdzam, jest super! 🙂
My od niedawna, a wyczailiśmy właśnie na re-volcie 🙂
Młody w szoku jak zobaczył swój boks, taką ilość siana i słomy na raz  😍 (boje się że dostanie zawału serca jak latem zobaczy pastwisko z trawą pierwszy raz od 6 lat ;p)
My od niedawna, a wyczailiśmy właśnie na re-volcie 🙂
Młody w szoku jak zobaczył swój boks, taką ilość siana i słomy na raz  😍 (boje się że dostanie zawału serca jak latem zobaczy pastwisko z trawą pierwszy raz od 6 lat ;p)

A teraz jaka cena miesięczna za te cudo?  😉
Zależy od pakietu cenowego (mamy karuzele, zakładanie ochraniaczy, derek, rozczyszczanie, podawanie suplementów itd. itp.) ale podstawowy jest za 500-kilkadziesiąt złotych. Generalnie z chęcią zamieniłabym sie z tymi futrzakami- za dobrze mają 😜
Witam wszystkich🙂 Chciałabym dopisać do listy pensjonatów moją "Stajnię Na KOŃcu Świata" i jednocześnie zaprosić do niej właścicieli koni, ponieważ  3 boksy mam wolne.

resztę podaj raczej na pw. następnym razem bedzie ostrzeżenie za reklamę.
  
Witam wszystkich🙂 Chciałabym dopisać do listy pensjonatów moją "Stajnię Na KOŃcu Świata" i jednocześnie zaprosić do niej właścicieli koni, ponieważ  3 boksy mam wolne.

resztę podaj raczej na pw. następnym razem bedzie ostrzeżenie za reklamę.
  

A gdzie to jest? i może jakaś stronka?  😉

[quote author=Thymos link=topic=208.msg2169717#msg2169717 date=1409212570]
belle, Konia a możecie opisać te stajnie? Jakie warunki, ocena stajni, a jaka cena?
ich strony www są chyba ciut zakurzone 😉


Thymos jeśli to do mnie również było to ja w Rogalinku znam tylko Mustanga, Stajnie za Rzeką i Stajnię nad Wartą i o tych wypowiedzieć się mogę, bo w nich z koniem stałam. O Majątku Rogalin słyszałam, ale jak tam jest pojęcia nie mam, nie byłam.
[/quote]
Czt mogę prosić więcej informacji o tych stajniach? prócz Mustangu-wiadome  😉

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów
Wiem, że trochę nie na temat, ale czy orientuje się ktoś gdzie w Poznaniu i okolicach dostane odpylone trociny?
Dobrze, przepraszam🙂 W takim razie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu na priv.

Stajnia jest pod Rogoźnem, a adres stronki na której są szczegółowe informacje: www.stajnianakoncuswiata.pl
Gwardia26- przyjemna ta wasza Stajnia na końcu świata, naprawdę fajnie się to wszystko prezentuje 😉
Dzięki, bardzo się cieszę że się podoba 🙂
gwardia czyli jesli przez dwa tygodnie non stop leje i wieje, to hotelowego konia nie wypuscisz na padok?
Nie wiem z jakiego powodu pojawil się taki wniosek....
Mam moim zdaniem rozsądne podejście do wypuszczania koni na padok. Jeśli pogoda jest ekstremalnie zła to zostają w stajni, nie uważam jednak żeby zwykły deszcz czy wiatr był do tego powodem. Widok koni stojących kilka dni w stajni jest dla mnie bardzo bolesny, ale jeśli pada grad wielkości jabłek, albo jest ponad 20 stopniowy mróz, a konie są ogolone, w derkach to jednak na miejscu ich właścieli cieszyłabym się, że któś wpadł na to żeby nie były na dworze.  Uważam, że w żadną stronę nie można przeginać dlatego kilku stopniowy mróz czy padający deszcz nie stanowi dla mnie przeszkody w ich wypuszczeniu koni. Całe szczęście nasz klimat jest dość łagodny i ekstremalne sytuacje zdarzają się rzadko, zwłaszcza w moim regionie, więc na ogół moi pensjonariusze cieszą się czasem spędzanym na wybiegu.
właśnie też się zastanawiałam OBIBOK gdzie to wyczytałaś  ❓
paaai, trociny kupisz w Bruge w Swadzimiu, tylko nie są takie zupełnie odpylone....tak mi się wydaje.
spokojnie 😉  :kwiatek:
"ekstremalne warunki" dla mnie to wiatr 90km/h i deszcz, dla kogos innego wlasnie opadowa pogoda przez kilka dni pod rzad.
na stronie masz zaznaczone, ze mozliwe jest wypuszczanie koni na dluzej , o ile warunki na to pozwalają. dlatego rzucilam przykladowe zle (dla większosci właścicieli) warunki 😉

i bardzo się ciesze , ze masz zdrowe podejscie i zasiliłaś grono normalnych i uswiadomionych właścicieli pensjonatów 😉  :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
01 lutego 2015 22:17
Wiem, że trochę nie na temat, ale czy orientuje się ktoś gdzie w Poznaniu i okolicach dostane odpylone trociny?


Trochę dalej, ale ja kiedyś kupowałam tutaj:
http://www.producentsciolki.pl/
Cieszę sie że dobrze piszecie o stajniach Łopuchowo, bo moje zwierze ma tam zamieszkać 😉 Mam nadzieję że opcja wypali, bo w końcu widzę że jakaś życiowa stajnia i jacyś revoltowicze-szpiedzy na miejscu 😉
xxagaxx, Twoje zwierzę będzie miało u nas super życie! 🙂
moony. W bruge sa wlasnie od nich troty 🙂
Dzięki Obibok 🙂 W takim razie myślimy podobnie
Mam nadzieje, że to dobry wątek  :kwiatek:
powiedzcie mi proszę czy któraś z Was ma informacje o tym czy w jakiejs stajni w okolicach Poznania (nawet do 60km od centrum) poszukują jeźdzca/berajtra/luzaka/opiekuna do koni/ewentualnie instruktora?
Mam nadzieje, że to dobry wątek  :kwiatek:
powiedzcie mi proszę czy któraś z Was ma informacje o tym czy w jakiejs stajni w okolicach Poznania (nawet do 60km od centrum) poszukują jeźdzca/berajtra/luzaka/opiekuna do koni/ewentualnie instruktora?


Ostatnio mi się przewinęło że w Drużynie koło Mosiny szukali  🙂
[quote author=claudss link=topic=208.msg2286070#msg2286070 date=1423243650]
Mam nadzieje, że to dobry wątek  :kwiatek:
powiedzcie mi proszę czy któraś z Was ma informacje o tym czy w jakiejs stajni w okolicach Poznania (nawet do 60km od centrum) poszukują jeźdzca/berajtra/luzaka/opiekuna do koni/ewentualnie instruktora?


Ostatnio mi się przewinęło że w Drużynie koło Mosiny szukali  🙂
[/quote]
http://nbkonie.pl/  tutaj? 🙂 jutro przedzwonię
a kogo dokladnie szukali? jezdzca, instruktora, luzaka?

druzyna, druzyna- to nie tam dawki zarcia byly jakies dziwne? 7 kg siana dziennie i 7 kilo owsa?
OBIBOK na stronie mają napisane przy ofercie pensjonatu minimum 6-7 kg siana dziennie. Ale mnie się też coś kojarzy, że na ich stronie facebookowej widziałam zapis 7 kg siana dziennie. Jak jest w rzeczywistości nie wiem, nie byłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się