Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Precelek Szał  😜
hajra Jak zawsze Siwek powala !  😍

Ktoś wie gdzie można dostać ten Euro-starowy czaprak DL? Chętnie dokupię do kompletu owijki ful 😉 Ewentualnie czy ktoś ma taki na zbyciu ?  👀
wątek zamknięty
Potrzebuję szybkiej porady.Mam ochotę kupić sobie komplet do tyrania na treningach i zastanawiam się nad- makową czerwienią,granatem,pastelową żółcią.I zupełnie nie wiem,który brać-koń jest jasnogniady,jak masa krówkowa 😉

stówka,ja miałam ten komplet,sprzedałam  😁 jednak weź pod uwagę że te czapraki średnio układają się pod siodłem-tzn. mój bardzo się "obciągał" i ślizgał
wątek zamknięty
Oby nie żółty, granat zdecydowanie, do wszystkiego pasuje 😉 Wiem z doświadczenia  😎
wątek zamknięty
DressageLife Moja koleżanka ma taki VS i sobie chwali, ale dzięki za opinię. W każdym bądź razie szukam dalej  😉
wątek zamknięty

stówka eurostara mam, co prawda pad i VS i jest nie do zdarcia, ES mam bryczesy i w sumie Czaprak DL też 😉
wątek zamknięty
Oczywiście,poszła baba do sklepu po spodnie a wróciła z sukienką i butami...
Kupiłam śliwkowy komplet,zawsze chciałam wytestować na swoim ten kolor,on jest biszkoptowo karmelowy ogolony,liczę na szał  😎
wątek zamknięty
DressageLife na takim ogolonym powinno wyglądać bosko !  😍 liczę na jakieś fotki 😉
wątek zamknięty
Jakie granatowe owijki będą pasować do navy z jesień zima 2014 (classic sports)? Albo czy się gdzieś jeszcze te owijki?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 stycznia 2015 23:48
Stówka tylko ten model kijowo uklada sie pod siodlem, zawija sie rog z herbem wiem bo
Mam 3 takie czapraki i wiecej leza w szafie niz uzywam, a trzymam tylko dlatego ze sa piekne 😁

Tulipan mam ten sam problem 😉 ktory granat wzielas? Big square?
wątek zamknięty
Two tone brąz / granat  🙂
wątek zamknięty
Jest taka osoba która zrobi ci za 40 zł, może będą pasowały 😉 To jest ta śliska bawełna? Zamówiłam u niej Czaprak, derkę oraz owijki, czekam na zdjęcia, i nie mogę się doczekać  😁 Napisz na priv, podam ci jej fanpage 😉 Chyba że mogę tu?
wątek zamknięty
Jak będą może pasowały to nie chcę  😉
wątek zamknięty
DressageLife,na maści Twojego (zwłaszcza latem) świetnie wygląda jasno żółty:
wątek zamknięty
Siwy w turkusowym Caballu
wątek zamknięty
Paczka przyszła, a w niej nowe czapraczki! 😀
wątek zamknięty
Nocte, rose jest piękny 😉
wątek zamknięty
Libeerte owszem, zakochałam się w nim po prostu!  😍 Jeszcze mnie teraz wzięło na polopad toffee-banana, ale nigdzie nie ma, więc rozpaczam  😕
wątek zamknięty
Doczekałam się kantarka 🙂 rozmiarowo jest 'na styk'...






wątek zamknięty
Sonatka prezentuje eskadron ice jesień/zima 2013  💘

wątek zamknięty
Monia_lol, cudnie!
wątek zamknięty
Pilnie poszukuję sklepu gdzie jest pad Big square capri z CS 2014... Ma ktoś taki znany i lubiany sklep... Szukam VS, są same DL... Do tego derkę 145...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dramuta12 ślicznie ten kolor na gniadym wygląda 🙂
harja myślałam ze ta oberżyna jest ciemniejsza, ale siwemu bardzo ładnie w niej.
Zeauve to mango to zdecydowanie mój kolor 🙂
wątek zamknięty
Dzięki  😍
A ktoś widział ICE? El-vis ładnie by wyglądał, czy może capri? Jak myślicie?
wątek zamknięty
Dodam że skarogniadym małopolak...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2015 10:28
Kochani pomocy moje konie nisza eskadrona standardowe 145, ale derka mych marzen zostala tylko 155. Czy ktos probowal skracac derki u krawca?
wątek zamknięty
Zairka, nie, lepiej nie, tam jest lamówka, może wyjść ci źle, lepiej żeby Zairek miał dobrze wymierzoną derkę, napisz model, może znajdziemy 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lutego 2015 10:52
Zairka, da się to zrobić. 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2015 13:51
Ha, nieaktualne! Dorwalam nasz rozmiar w promocji 🏇
wątek zamknięty
A gdzie, jeżeli mogę zapytać? Szukam Big Square ICE i do tego derkę 145 (czaprak VS lub VSS)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.