Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

wczoraj kilka sztuk jeszcze lezało  😀
a które były za 50 zł? te co zawsze tyle kosztują, czy któreś droższe przecenili?

(mieli mi przysyłać newsletter i coś im to leży i kwiczy :/)
były tak: czarne i brązowe z takimi kropeczkami jak pod podkładke, bełekitne z brązową lamówka, rozowe
dzięki :kwiatek: już od jakiegoś czasu zbierałam się tam przejechać, to teraz dodałyście kolejny argument. 😉
A ujeżdżeniowe też zostały?
Żeby tylko były do soboty !!  💃
Jak się nazywała stajnia Siergiejów w Pabianicach/pod Pabianicami? Jaka tam jest cena za pensjonat? Kompletnie mi wyleciała z głowy nazwa. 🙁
Nie rozumiem co to za hejty na Stajnie w Bukowie... trzymam tam konia i wszystkie 4 nogi ma na miejscu, zadnych problemow. A poza tym boksy niedlugo bedą odnawiane i z tego co mi wiadomo to drzwi również będą ; )
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lutego 2015 18:27
Nie "hejty", ale zwykłe opinie na temat warunków, które widzimy na zdjęciach....  🙄
A czy ktokolwiek byl w tej stajni? Czy odbywa sie to na zasadzie internetowych krytyków i znawców gdzie każdy z was prowadzi ośrodek na miarę Rolexa tylko że w grze tęczowa stadnina?  Bo ja tu widzę bande dzieci które zobaczyły zdjęcie niewiadomego pochodzenia nie wiadomo kiedy i gdzie wykonane  i na tej podstawie objechali miejsce i ludzi których nie znają... stajnia ma przeciez strone gdzie codziennie są wstawiane zdjęcia, jest podany kontakt albo można napisac więc co to za nowa maniera że jest grupa hejterów którzy z tego co przeczytałem wypowiadają sie prężnie na każdy temat i cisną po każdej stajni... Chciałbym zobaczyć wasze idealne ośrodki z pięknymi łąkami halą i wielkimi boksami w 100% zgodnymi z bhp  wszystko w centrum Łodzi za 300zł miesięcznie. 😉 Ewentualnie zapraszamdo Warszawy gdzie poniżej 1200 warunki są poniżej krytyki albo 60 km w jedną stronę dojazd
konikuce- bez przesady z tymi cenami w Wawie,stoję w luksusowej stajni za mniej niż 1200 i dojeżdżam 20km (hala wielkości bogusławickiej z bdb podłożem i lustrami, padoki, pastwiska, kwarc, lonżownik kryty ze świetnym podłożem, karuzela, osobny czworobok, osobny parkur, stajenny jakiego nigdy w łódzkich stajniach, w których stałam nie spotkałam) więc proszę mi tu nie generalizować😉 jak coś zapraszam przy okazji wizyty w Wawie🙂
i nie ma co się rzucać- wstaw jakieś Wasze aktualne zdjęcia, napisz co i jak - będzie łatwiej i myślę, że takie info wszystkim potencjalnym klientom się przyda.

Osobiście w Bukowie trenuje od ok. roku i mogę polecić każdej osobie bez względów na doświadczenie. Warunki są moim zdaniem bardzo dobre, owszem będą robione drobne poprawki. Co do jazd szybko zauważyłam postępy nawet moja mama, która jest laikiem w jeździectwie widzi. Trenerzy także przygotowali mnie do pierwszych startów w zawodach, które jechałam na doświadczonym koniu. Byłam przygotowana zarówno fizycznie jak i psychicznie, ponieważ stres nie towarzyszył mi w zawodach tylko dobra zabawa. Mimo że blisko nie mam, jadę do stajni kiedy tylko mam czas, bo wiem że opłaca mi się jechać.  😎
Mysle ze zdjęcie może wstawić ktoś kto tam jeździ ja jestem tylko obserwatorem któremu nie podoba się zachowanie niektórych użytkowników tego forum bo widać u nich brak doświadzenia a zachowanie nieadekwatne .😉 jak widać znam Wawe tylko od tej droższej strony😉 najwyraźniej kilka razy źle trafiłem  😀
Wystarczy wejść na fanpage stajni -> https://www.facebook.com/stajniabukow?fref=ts  😉
to jest kącik łodzianina przypominam Państwu 🙂
czy w łodzkim sa organizowane kursy hipoterapii?
koniekuce, xnienazwana, a jakim prawem oceniacie nas (użytkowników forum) na niewidziane? My - przecież nie z głowy, tylko na podstawie zdjęć. Które ktoś zdecydował się OPUBLIKOWAĆ.
Ooo! Zdjęcia usunięte na życzenie niefortunnego ogłoszeniodawcy.
To opiszę dla potomnych: chodziło o przegrody/drzwi z poziomymi prętami.
A dla was taka rada: "Przenigdy nie wyciągaj z otchłani netu tego, co przyschło x stron temu, chyba, że lubisz nieopłacalne akcje".
Czy ja pisze na kogoś temat? Nie, tylko wyraziłam swoje zdanie na temat stajni. 😉 Zdjęcia które tu były, nie były w żadnym ogłoszeniu.
xnienazwana, teraz jest wpis admina: ZDJĘCIA USUNIĘTE NA ŻYCZENIE OSOBY, KTÓRA JE WYKONAŁA. W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OŚRODKA ZAPRASZA NA PROFIL NA FACEBOOKU.
Tak zrozumiałam, że były zaczerpnięte z ogłoszenia, bo po co to odesłanie do oferty?
Właśnie problem w tym że nie były z ogłoszenia, były to bardzo stare zdjęcia mojej koleżanki która nigdy nie zgodziła się na ich publikację, a wysłała je jednej z użytkowniczek forum w celach poglądowych nie wiedząc że zostaną tu wrzucone. Ogłoszenia zawierają aktualne zdjęcia i informacje (łącznie z nowymi drzwiami) 😉
Halo, zdjecia i dopjsek wstawilam ja. Rozmawialam z dziewczyna na temat osrodka, proszac o wieksza ilosc zdjec i informacji. Co uzyskalam. Poprosilam o zgode na przekazanie wszystkiego dalej-zgode otrzymalam. Po czym dzisiaj otrzymuje bardzo dluga wiadomosc, ze bez pozwolenia umiescilam prywatne zdjecia, na co zgody nie bylo.

To je usunelam na prosbe dziewczyny, zeby mnie wiecej nie nachodzila. Czemu wiec wybrala takie zdjecia, zeby je przedstawic osobie potencjalnie zainteresowanej-nie wiem.

Ale porownywanie nas wszysykich do osob nie znajacych sie jest jednak grubo ponizej krytyki, gdyz akurat KAZDA z osob wypowiadajacych sie ma swoje konie, ma pojecie o dobrostanie koni i ich bezpiecznym utrzymaniu. I dziecmi na pewno nie jestesmy.

Z mojej strony wyjasnilam wszystko, bic piany nie zamierzam.

(Przepraszam za brak polskich znakow)
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lutego 2015 21:56
A ja tam z innej beczki: która była i wykupiła wszystkie czapraki w Decathlonie? Kiedy znajoma była w piątek to tylko dwa były, chyba czerwone.  👿
Te całe hejty, dziewczyny, wzięły się od wielkiego najazdu na re-voltę na fb, w grupie Loża końskich szyderców... Dziewczyna, która wysyłała te zdjęcia do zainteresowanych, uznała, że forum obraża jej stajnię i okolice. W odpowiedzi poobrażała Was i zatrudniła grono hejterów do pisania na rv, z tego co widzę.

W pewnym sensie poprzez moje wstawiennictwo  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: post został przez autorkę usunięty, ale pomyślałam, że się odezwę i Wam wyjaśnię. To tylko szopka w celu podbudowania ego tejże dziewczyny, która nie rozróżnia opinii (negatywnej, ale opinii), od najeżdżania i obrażania czegokolwiek.

Nie przejmujcie się. 😉
Jeśli słyszeliście o jakiejś likwidacji stajni / hodowli to proszę o kontakt  😉 chętnie kupie zarówno sprzęt jak i konie (nie na mięso!) Konie najchętniej 4-10 lat  🙂 🙂
Edit. Moze być na terenie całej Polski, kontakty zagraniczne również mile widziane  😉
No i wszystko jasne 🙂 (oprócz tego, jak z bezpieczeństwem np. ogrodzeń padoków we wzmiankowanej stajni).
Przy czym owa stajnia nie interesuje mnie w żadną stronę, ani nie odbieram nikomu prawa do obrony gdy został oczerniony czy choćby obmówiony, ale to się robi inaczej.
Tu by wystarczyło: Poprosiliśmy o usunięcie zdjęć x, bo już nie odpowiadają temu jak jest (zaszły i nadal zachodzą zmiany na lepsze), zapraszamy każdego, my w tej stajni czujemy się dobrze.
Czytałam to i nikt nikogo nie obrażał w poście. Obraźliwe mogły być co najwyżej komentarze.
Ps. Nwm jak mozna wypowiadac sie o stajni w bukowie na podstawie zdjec I to z przed 5lat
Na zdj nie raz moze wyjsc ze ktos dłubie w nosie a w realu sie tylko podrapal 🙂 zdjęcia I pisanie zza komputera nie oddadzą klimatu I uroku stajni. Wiadomo ze złote klamki to nie wszystko.nie to jest najważniejsze
Nie utrudniajcie rozwoju młodym ludziom wyssanymi opiniami
I tak bez tego w polsce jezdziectwo jest malo oplacalne 😉))
Czytałam to i nikt nikogo nie obrażał w poście. Obraźliwe mogły być co najwyżej komentarze.
Ps. Nwm jak mozna wypowiadac sie o stajni w bukowie na podstawie zdjec I to z przed 5lat
Na zdj nie raz moze wyjsc ze ktos dłubie w nosie a w realu sie tylko podrapal 🙂 zdjęcia I pisanie zza komputera nie oddadzą klimatu I uroku stajni. Wiadomo ze złote klamki to nie wszystko.nie to jest najważniejsze
Nie utrudniajcie rozwoju młodym ludziom wyssanymi opiniami
I tak bez tego w polsce jezdziectwo jest malo oplacalne 😉))


Głupie dzieci, durne qniareczki, to nie jest obrażanie? G*wno wiedzą - to nie jest niekulturalne? Plucie jadem na ludzi, którzy "nic nie wiedzą" i takie tam... Też bardzo miłe. Cóż. Każdy ma inną skalę.
A komentarze zapewne obraźliwe tylko te moje, gdzie pisałam o głupocie  🤣
Proszę, dajmy spokój wyciąganiu tego od nowa, bo tutaj - na forum - nie tylko ja wyjaśnię błąd w myśleniu. A szkoda spamować, skoro w wątku dyskusja się skończyła, a ja wyjaśniłam sprawę zainteresowanym.

halo to było sugerowane od początku, ale rzeczona Asia uniosła się szybciej, niż doszła do tego wniosku. 😉 Ja sama wierzę w to, że w tej stajni jest ok, a sposób przekazywania informacji i reklamy po prostu niezbyt fortunny.


EDIT:
la scala hmm, po przejrzeniu Twoich postów - a właściwie zauważeniu, że ten sprzed chwili to Twój JEDYNY post na forum... Zaczynam się zastanawiać czy to całe pisanie i bronienie stajni nie jest listą życzeń pewnej osoby...

Ale koniec  🚫
Nie mam czasu śmigać po forach.wystarczy ze jedna osoba cos zmysli I juz bedziecie ja jechać na cale forum I nie działają żadne wyjaśnienia.  Nie niebronie.
Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedź to spostrzeżesz ze jest neutralna 🙂 po prostu wiem jak ciężko jest wyżyć z koni a czasami jedna osoba potrafi zepsuć renome budowana przez lata. Powinniśmy sie wspierac I cieszyc ze mlodzi ludzie otwidraja stajnie ze bd gdzie przyjechac choćby na zawody. I zazdroszczę ze wy macie tego wiecej bo u nas sa zawody w odleglosci 80km idemnie moze z 5 w ciagu roku I to tylko lipiec/sierpien I to tylko do 100 cm. Takze ogarnijcie sie I pomyslcie ile durnym pisaniem mozecie komus nie winnemu szkód narobić.  Pozdro :kwiatek:
ojejku no. doszło do ogromnego nieporozumienia między mną a ową dziewczyną, z którą rozmawiałam. gdy poprosiłam o zgodę na puszczenie informacji dalej - było to dla mnie jednoznaczne z puszczeniem również i zdjęć, na których dodatkowo zasłoniłam osoby, które na nich były, żeby były jak najbardziej neutralne.
potem się okazało, że zgoda na puszczenie informacji dalej nie dotyczyła zdjęć. mój błąd, biję się w piersi, że nie zostało to skonkretyzowane bardziej.

dlatego też bez sprzeciwu zdjęcia usunęłam, zgodnie z prośbą osoby zainteresowanej. od początku zaznaczałam w wypowiedziach na forum, że jest kontakt do właściciela i że wszystko można z nim uzgodnić, więc sprawa nie była zamknięta. wiele informacji odnośnie stajni umieściłam na zasadzie "kopiuj-wklej" z wypowiedzi mojej rozmówczyni. z naszej (użytkowników forum) strony nie było cienia ani agresji ani obrażania stajni. tylko zadziwienie i osłupienie odnośnie np. rzeczonych drzwi boksów lub niskiej trawy na padoku, gdzie od razu jeden z użytkowników forum (a nie pensjonariusz stajni!) napisał, że zdjęcia są z wczesnej wiosny, więc trawa nijak nie miała jak urosnąć, bo dopiero zaczynała wzrost.

sprawa drzwi została wyjaśniona w niedawnych postach, przy niestety naskoku na nas dosyć mocnym i prezentacją właśnie zarzucanego nam "hejterstwa" (swoją drogą czemu w Polsce muszą być znowu używane słowa zapożyczone z innych języków i spolszczone? 🙁).

czy możemy uznać sprawę za zamkniętą? jak stajnia jest DOBRA, to się sama obroni. nikt z nas nie trzyma konia w stajni na miarę Rolexa (choć byłoby to cudowne, prawda? 😉), w każdej są plusy i minusy do wypunktowania.

jesteśmy wystarczająco małym środowiskiem, nie siejmy kwasu z powodu niedomówienia, które między osobami bezpośrednio w to zamieszanymi zostało wyjaśnione. :kwiatek:
Wszystko zostało wyjaśnione, poprawione, a dalej są osoby, które sieją ferment i dolewają oliwy do ognia. Ta akcja na fejsbuku to była przesada, a na pytanie "czemu nie sprostowała tego na forum" padło "bo nie mam konta" 🤔wirek: Nikt nikomu szkód nie narobił, bo sprawa jest rozwiązana.

edit: sama teraz swoje trzy grosze dorzuciłam  😵
Tak z innej beczki. Ktos coś się wypowie na temat stajni w lądku? Bo to chyba okolice łodzi? I na temat ów pana właściciela ktory kuupuje konie zsuper papierami I co rusz kktoś pisze na formach na temat jego przekrętów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się