Cavaliada Tour 2014/2015

Czy w tym roku podczas pokazów będzie coś sensownego ? Ma ktoś jakieś info ?  👀
Jeśli ma być tak kiepsko jak 2 lata temu to dziękuję.
Orientujecie się, czy jest możliwość zakupu karnetów jako oś. jeździecki na Cavaliadę w Warszawie?  🤔
klieen można, jest informacja na stronie.
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi biletami i karnetami ?  🤔 Kompletnie nic z tego nie rozumiem,chciałabym wejść na 2 dni sobotę i niedzielę i nie ma żadnych biletów rodzinnych ? To są bilety na cały dzień czy na jedno wejście ?
little_girl Gdzie dokładnie? Bo widzę tylko informację o pojedynczych biletach  🙄
klieen my zamawialiśmy bilety grupowe na Cav w Lublinie. Powiedziano nam, ze karnety są i kosztują tyle co suma biletów na pojedyncze dni. Po zamówieniu okazało sie, że bilety sa pojedyncze na każdy dzień, codziennie trzeba wymieniać na opaski, ale można wchodzić i wychodzić ile razy sie chce.
Kto z Was będzie na PreCavaliadzie w Lublinie?😀
Orientujecie się może, czy będzie ktos robił zdjęcia?🙂
A jeśli chcę pojechąć do Warszawy na cav na całe 4 dni to co kupić żeby móc wchodzić i wychodzić? nic nie ogarniam 🤔
Wera53 Karnet za 200zł + dostajesz "gratis" koszulke.
Bilety na Wa-wę są już dostępne? Mniej-więcej ile czasu przed cav powinny być jeszcze dostępne do kupienia?
Są na ticketpro 😉
lalasatan My będziemy 🙂 a co do zdjęć to myślę,że na pewno będzie robiła https://www.facebook.com/GuzikovaPani?fref=ts
Co jak co ale na PreCavaliadzie zawsze ktoś zdjęcia robi 😉
Gniadata   my own true love
07 lutego 2015 09:20
Wie ktoś czy będą w tym roku bilety na Cavaliade w Wawie na grouponie? Bo co jakiś czas sprawdzam sprawdzam i nie widać w ogóle 🙁
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/ Dramuta12 tu jest wszystko napisane 😉 Do 15 lutego jest najtaniej. Bilety będą w  Empik, Saturn, Media-Markt oraz na stronie internetowej ticketpro.pl.
Co do zdjęć jakby ktoś nie miał fotografa to ja będę focić prawdopodobnie w piątek ew. sobotę na torwarze.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2015 10:49
Dramuta Bilety sa dostepne od 1 lutego
jak się bilety nie wyprzedają, to będzie też można kupić przed konkursami  😉
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
08 lutego 2015 16:11
No ja właśnie też się zorientowałam, że strzeliłam gafę  😫 Nie doczytałam się, że targi sprzętu w Lublinie są dopiero w piątek. A my mamy już kupione czwartkowe bilety. Aghhhh... Powiedzcie jak było w poprzednich latach z targami? Dużo było wystawców? Warto się przekimać i następnego dnia na nie pójść?
No ja właśnie też się zorientowałam, że strzeliłam gafę  😫 Nie doczytałam się, że targi sprzętu w Lublinie są dopiero w piątek. A my mamy już kupione czwartkowe bilety. Aghhhh... Powiedzcie jak było w poprzednich latach z targami? Dużo było wystawców? Warto się przekimać i następnego dnia na nie pójść?

W tamtym roku było bardzo dużo, myślę, że porównywalnie jak w Poznaniu 🙂
Czy ktoś z Warszawiaków może polecić jakiś nocleg nieopodal Torwaru? Nie mamy zbyt dużych wymagań, chodzi tylko o to żeby było gdzie się wykąpać i wyspać. Dla dwóch osób na dwie noce (od piątku do niedzieli).
lalasatan mój znajomy zawodowy fotograf będzie robił zdjęcia  (za darmo), jeśli chcesz aby skupić się na konkretnej parze to daj znać na priv 😉
Zawodowy za darmo? Nie ma to jak psucie rynku...  😵
porąbało ich z tymi cenami - 85zł za bilet na 1 dzień w kasie? bez możliwości wyjścia z hali?? WTF?!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lutego 2015 18:45
Anaa no, ceny są git. Ja w końcu kupiłam tylko na piątek i sobotę, bo w niedziele są tylko 3 konkursy w ym jeden dla dzieci  🙄 więc za co tutaj płacić 55zł  👀
Zawodowy za darmo? Nie ma to jak psucie rynku...  😵


owszem za darmo.
a to dlatego że będzie to jego pierwsze starcie z fotografowaniem zawodów konnych. w ubiegłym roku LZJ zapłacil za fotografa na pre-cavaliadzie a zdjęcia były tragiczne. Poprosiłam więc znajomego żeby spróbował, jak się uda to się uda a jak nie to nikt nie będzie płakał że kase stracił.
Czy ktoś z Warszawiaków może polecić jakiś nocleg nieopodal Torwaru? Nie mamy zbyt dużych wymagań, chodzi tylko o to żeby było gdzie się wykąpać i wyspać. Dla dwóch osób na dwie noce (od piątku do niedzieli).


Ibis Budget, 5 minut spacerkiem od Torwaru. Ceny nie pamiętam, ale coś koło 120 zł za dwie osoby za dobę. Polecam rezerwować już teraz 🙂
armara - zgadzam się z twoim zdaniem, czasem lepiej zapłacić za coś więcej ale mieć pewność że to są dobrze wydane pieniądze.
[quote author=belle link=topic=96242.msg2288936#msg2288936 date=1423562980]
Czy ktoś z Warszawiaków może polecić jakiś nocleg nieopodal Torwaru? Nie mamy zbyt dużych wymagań, chodzi tylko o to żeby było gdzie się wykąpać i wyspać. Dla dwóch osób na dwie noce (od piątku do niedzieli).


Ibis Budget, 5 minut spacerkiem od Torwaru. Ceny nie pamiętam, ale coś koło 120 zł za dwie osoby za dobę. Polecam rezerwować już teraz 🙂
[/quote]


Dokładnie, najbliższy hotel...w prawdzie za taką kase to nie bym się spodziewała czegoś innego, niż umywalka i prysznic zaraz obok łóżka  🤣
Pialotta dzięki.
Rex8 dużo się nie pomyliłaś, 2 lata temu spaliśmy właśnie w tym hotelu. W pokoju łóżko, tv, umywalka i kabina prysznicowa ;-)  dobrze że WC osobno ;-) 
belle    też tam spałam i tak w sumei nie patrzyłam na zdjęcia jak pokój rezerwowałam, wiec byłam zaskoczona 🙂
Ale za to śniadanie było całkiem spoko ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się