Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

stówka, :kwiatek:
palemka, szczerze mówiąc, też tak myślałam, ale jest idealna! Dziękuję :kwiatek:
Monia_lol, świetny, w dodatku dopasowany do derki kolorystycznie 🙂
Dramuta12, bardzo mi się podoba! Aż żałuję, ze Suchy nie jest gniady, albo kary :-P bo wtedy już na pewno bym się nad tym kolorem nie wahała! Pięknie wam.
wątek zamknięty
harja a czy twoje hkmy gently tez miały różną grubość?  Mo mój biały jest taki mięsisty a ten niebieski jakby delikatniejszy, i polarek tez cieńszy. Ale czaję się jeszcze na jakiś bo mi bardzo podpasowały 😍
wątek zamknięty
palemka, nie, moje były bardzo puchate i miały dość gruby materiał wierzchni oraz polar, w żadnym wypadku nie były delikatne 🙂 a miałam grafitowy i butelkową zieleń.
Ogólnie to są naprawdę fajne i eleganckie czapraki, tylko ten polar od spodu, wbijająca się na maksa sierść, brrr 😉)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2015 15:28
Nocte, świetny zestaw, zazdroszczę Limegreena 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, widziałyście może gdzieś jakieś info na temat Eskadrona na wiosnę? Nawet kolory, bo nie wiem czy czekać na nową kolekcję i kupić cały zestaw czy kupić go teraz?
wątek zamknięty
Kilka stron wcześniej ktoś wklejał zdjęcie nowej kolekcji - możliwe, że będą wlaśnie takie kolory
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2015 16:01
Aż zajrzałam sobie i uff, ta nowa kolekcja serio jest okropna 😂 Nic mi się nie podoba 🙂
wątek zamknięty
Na której stronie?
wątek zamknięty
harja, palemka, dziękuję  :kwiatek:.
wątek zamknięty
Dobra, znalazłam... Fuj, ble itd... Ochyda... Może NG...
wątek zamknięty
A my wpadamy z kantarem na modelce 🙂 Platinum Eskadron 
Może ktoś wie kiedy będą wyprzedaże Niciaka 2014/15?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Wow, pięknie... Co do niciankami też czekam, na stampa albo na ten zestaw derka i Czaprak stripe, bo to chyba ten z dużym pokonaniem i z pasem...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2015 19:00
Jakie granatowe owijki będą pasować do navy z jesień zima 2014 (classic sports)? Albo czy się gdzieś jeszcze te owijki?

znalazłam  😉
wątek zamknięty
a czy moze ktos zauwazyl gdzies na promocji brillanta iceblue DR?  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
paulla101, siwe w winterredzie świetnie wygląda  😍
huzarova, w capri super 😀
Nocte, chyba widzę swojego dawnego limegreena  😎 Fajne zdobycze  😀

A my powracamy w bananie 🙂
wątek zamknięty
Zairka podziel się  🙂
wątek zamknięty
protoniasta OPAD SZCZĘKI  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
protoniasta jak Ci się kiedyś znudzi ten banan, to możesz mi oddać - nie obrażę się 😜 😁
Przepięknie!
wątek zamknięty
W dodatku za ładnego masz konia  🤬 😁
Żartuję oczywiście  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2015 22:17
Zairka podziel się  🙂

poszlo PW  :kwiatek:

protoniasta jest przeszał 😵 💘 dobrze ze moje zle w zolciach wygladaja bo bym sobie w brode pluła
wątek zamknięty
Precelek, xymena, Naturalsi, Zairka, dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
protoniasta zakochałam się, ale cudo!

Miałam dodać kilka zdjęć w bananie z zawodów, ale oczywiście zapomniałam dać dziewczynom aparat, a nie wiadomo czy robił ktoś zdjęcia ... 😵
Za to dodaję rudzielca przyjaciółki w hibiskusie


wątek zamknięty
protoniasta szał!  😍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Jeszcze jedna fotka cottonów CS z bliska 😉


ale szałowy róz - cukiereczek 😁 a zieleń ... faaaajna, od początku jak tylko zobaczyłam to mi się spodobała 🙄
wątek zamknięty
srokate, na zieleń to chyba tym razem i ja się skuszę 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lutego 2015 16:07
harja, zielony ładny, ale ten granat i pomarańcz to im chyba zostały z NG z Mango i Bluegrey. 🤣 Różowych było już 150, spoko, 151 też może być.
wątek zamknięty
Granat z pomarańczową lamówką- oh! To byłby prawdziwy szał w mojej stypowej kolekcji 💃
wątek zamknięty
Podoba mi się ta kolekcja. Zdecydowanie będę polować na róż oraz czarny/granat(?), jednak mimo wszytko poczekam na realne zdjęcia, bo te katalogowe często zachwycają kolorem a potem.. niestety mija się z rzeczywistością wszystko.
wątek zamknięty
Ja się bardzo zawiodłam na nowym CS'ie, ale skuszę się na czarnego BS z pomarańczem.. 🙂 Szkoda, żę te wsyzstkie kolory już były.
protoniasta, teraz to już muszę kupić ten dralon  😍 😍 😍

A my wpadamy z brillantem sand i typowo dereczką black z 2013. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.