Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2015 18:54
zonk, uśmiałam się setnie. Oczywiście pytania z rzutnika, 50 sekund na pytanie.
robakt   Liczy się jutro.
02 lutego 2015 18:55
estena to będziemy razem trwać na warunku. Już mi lepiej, wypłakałam się, ponarzekałam, że jestem beznadziejna, głupia i tępa, pogadałam z mamą i siadłam do mechaniki 😉
Ja mam dwa warunki w przyszłym semestrze. Najstraszniejsza to kwota jest. 😀
A mnie łapie stres . W sumie pierwszy raz idę na egzamin z prawie połową nieprzerobionego materiału. Teraz już tylko pytania robię, bo nic nowego do głowy nie wejdzie, a jak poprawka się nie powtórzy - to warunkiem i u mnie się skończy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lutego 2015 20:42
ja uwalę jutro!
Ja w niedziele miałam combo.
Najpierw zerówka z Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Musiałam ja zaliczyć, ponieważ pierwszy termin jest nie do przejścia. Zaliczyłam rzutem na taśmę na 3.
Potem zaliczenie ćwiczeń z Postępowania Cywilnego, zaliczone pisemnie na 5.
Pózniej test semestralny z angielskiego prawniczego zaliczony na 4. A na koncu, wisienka na torcie, przedstawienie pracy na Metodyce Pracy Naukowej, zaliczone na 5.
Dzisiaj juz nie pamietam jak sie nazywam. Dobrze ze sie skończył weekend i mogłam odpocząć w pracy 😉
galopada_   małoPolskie ;)
02 lutego 2015 21:23
proooosze o kciuki jutro o 8! idę na bój z patoszmatą 🏇 a trzy dni na tą kobyłę zaraz po farmie to rzecz niemozlkwa do zrobienia.  🤔wirek:
nikinga ten piątkowy mam z biologii czyli generalnie wszystko począwszy od pierwotniaków, chorób przez nie przenoszonych przez anatomię porównawczą wszystkiego od gąbek na ssakach skończywszy a i jeszcze materiał z wykładów, który był kompletnie różny od tego na ćwiczeniach (na wykładach byłī roślinki). Już wolałabym coś nawet trudniejszego ale konkreniejszego.

nopebow Super, gratulacje to teraz już będzie z górki!

robakt ech trudni nie ma już co się zamartwiać, myśl o tym co jest teraz do zdania a jeden warunek to nie tragedia, dużo osóļ nie przepuścił?

Oczywiście mocno trzymam kciuki jutro za wszystkich, którzy tego potrzebują🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 lutego 2015 22:22
Pozdrawiamy z Julianem walczacych w te noca! My tez walczymy do rana 😀

trzymam kciuki dla walczących  😀 jutro egzamin z chemii, ale nie mam zamiaru wcale się go uczyć, bo spałam dzisiaj 15 min. Zaliczenie od 50% więc może jakoś to bedzie
Na 68 osób 20 nie zaliczyło gramatyki kontrastywnej + 12 ma przyjść jutro na dopytkę. Jestem w gronie tych 12 trochę bardziej szczęśliwych, ale nadal zaniepokojonych. Mam 27 godzin, żeby się tego jeszcze raz nauczyć. Oby się udało.
olencja Kontrastywną mieliście ustnie czy pisemnie?
Na szczęście ten przedmiot już za mną, u nas też sporo osób uwaliło.
Jakby coś, mam gdzieś jakieś prezentacje z tego przedmiotu - jakbyś chciała to mogę jakoś przesłać 🙂
A ja już po egzaminie z metod numerycznych, pytania mi podpasowały, więc powinno być dobrze. Plan na dzisiaj to wyleżeć się pod kocem i dochorować do końca resztkę przeziębienia, a od jutra siadam do nauki badań operacyjnych na poniedziałek 😉

Trzymam nadal kciuki za walczących!
Ja dzisiaj już też po, prawa człowieka, myślałam że będzie gorzej...
A tu 10 pytań zamkniętych, 2 opisowe i do tego proste. Jutro wyniki  🏇  i jeszcze tylko 2 egzaminy w tym tygodniu i koniec sesji
Ja również trzymam kciuki za wszystkich!!!
Katedra patomorfologii to jakaś porażka. Po 1 - do wieczora nie wiedzieliśmy, kto gdzie pisze. Po 2 - myślałam, że mnie trafi na sali, kiedy zaczęli czytać osoby zwolnione z części praktycznej i się okazało, że połowy osób nie mają zapisanych, a moje zwolnienie jakimś cudem przypisali koleżance okienko niżej na liście ;/Wyszłam po teście od razu, tak jak i prawie 20 innych osób, które są zwolnione a nie było ich na liście. To, że im się takie błędy pojawiają - niech u siebie na katedrze wyjaśniają. Punkty mam na pewno. Tylko teraz się zastanawiam, co jeśli ktoś nie tak podsumował pkt, a kolosy pewnie leżą nie wiadomo gdzie ;/
Czy test zdałam nie wiem, trochę wiedziałam, trochę postrzelałam. Trudny był, powtórzyło się może 6-7 pytań z tych, które przerabiałam.
[s]Napiszę jeszcze tutaj: czy ktoś może chodzi do SWPS w Wawie i orientuje się jakie są progi? Na stronce mają jakiś bardzo niski ten próg jeśli dobrze zrozumiałam, a nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś rozpiski z jakim najniższym wynikiem ludzie się dostawali. 🙁[/s]

nieaktualne
W sobotę egzamin z anglika. Z całych dwóch lat. Dlaczego nie zaczęłam się uczyć wcześniej  😵
Dziękuję za kciuki!!! :kwiatek: Może uda się zdać 🙂
Zdalam dzis jakims cudem ustna genetyke populacji. Do tej pory w to nie wierze.

Dziewczyny, skoro mi sie udalo, to kazdemu sie uda! 😀
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2015 12:52
Interbeta, mnie też nie było na liscie ze zwolnieniem, ale Sz. kazała nam zostać na praktyke i napisać na górze kartki ZWOLNIONA! żeby to zweryfikowali. 😁 i najwyżej anulują pustą pracę z praktyką i dopiszą moje 20pkt, ale muszę mieć kartkę, że byłam na drugiej części egzaminu.
Ja też dziś wpadam z pozytywną mocą ! Jakimś niebywałym cudem, niebo i ziemia się rozstąpiły - zaliczyłam fizjo.  😅
Co prawda tylko na 3, ale byłam praktycznie pewna, że dziś otwierając usosa porazi mnie krwista czerwień- i to zdziwienie- jak to?! Od razu świat staje się piękniejszy.  💃

Wielkie powodzenia dla wszystkich walczących od największego farciarza roku !  😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 lutego 2015 13:08
Trzymajcie prosze kciuki o 17!  :kwiatek:
Alaska przybij piątkę. Ja na egzaminie z antropologii, na karcie odpowiedzi stwierdziłam, że wymyśle jakiś wzorek i zaliczyłam na 3. Totalnie nic nie umiałam nic a tu proszę 😉
Nas grupą dr Wro***** puścił, więc mam nadzieję, że jakiegoś przypału nie będzie. No ale już bez przesady. To oni namieszali, a nie my. Co jeśli ktoś założył, że nie idzie na egzamin praktyczny i zaraz po teście jedzie do domu?
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2015 13:47
Interbeta, nie moze jechac do domu bo jutro zdrowie i anato 😉



ZDAŁAM FARMAKOLOGIĘ! A dzisiejszy z patoszmaty też na bank zdałam. Sialalalalalala od jutra mam FERIE! 🏇  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Lenna, pisemnie, jutro mamy ustnie dopytkę. Na szczęście mniej więcej wiem, czego się uczyć, bo ma nas pytać tylko z tego, co nam najgorzej poszło, ale chyba nie pogardzę prezentacją - zaraz napiszę PW 😀
Powód nieważny :P Każdy ma przecież jakieś plany, zobowiązania.  A jak nam nie naliczą tych pkt, to jutro w 15 osób pójdziemy do profesorki :/  A farmy gratuluje 🙂  jednak sporo wygraliśmy, że naszym prowadzącym jest prof Turski, a nie Wielosz .
I alkohole z naszym don Tadeo zdane! Widać moje słodowanie jęczmienia, nawet bez oddzielenia korzonków mu się podobało- jest 4 !  🏇  🏇  🏇
Nie myślałam, że u niego skala ocen wykracza ponad 3,5. Jeszcze tylko czwarteczek i ferie !  🏇  Tyle wygrać !

Galopada gratulacje 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2015 07:14
O 10 zacznie sie moj koszmar... Ale za to potem chwila ferii...
robakt   Liczy się jutro.
04 lutego 2015 07:51
Ja dzisiaj znów walczę z belkami, jutro organiczna, pewnie w przyszlym tygodniu analityczna. No i wnioseko warunek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się