Perfekcyjny makijaż

My po prostu zdobywamy wiedzę praktyczną 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
17 stycznia 2015 12:56
Strzyga Polecam    😁
Poleciłaby mi któraś z Was jakąś fajną, nie matową bordową pomadkę? Nie chodzi mi o bardzo intensywny, rzucający się kolor. Raczej przygaszony, ale nadal bordowy odcień. Zależy mi na tym, żeby nie wysuszała ust (dlatego unikam matowych), nie była cała "błyszcząca" i najlepiej żeby w miarę równomiernie się ścierała.
Poleciłaby mi któraś z Was jakąś fajną, nie matową bordową pomadkę? Nie chodzi mi o bardzo intensywny, rzucający się w oczy kolor. Raczej przygaszony, ale nadal bordowy odcień. Zależy mi na tym, żeby nie wysuszała ust (dlatego unikam matowych), nie była cała "błyszcząca" i najlepiej żeby w miarę równomiernie się ścierała.
stronę wcześniej była dyskusja o matach
promocja 2+1 w Hebe  💃
kupiłam Inglota HD, jest naprawdę fajny. Mógłby być minimalnie mniej gęsty, ale generalnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona. Dobrze kryje, jest dość matowy w wykończeniu i ma mikrodrobinki.

edit - któraś robi makijaż na konkurs Maxi? 😉
Dziewczyny, możecie mi polecić jakieś miejsce, gdzie ktoś mi doradzi w kwestii makijażu. Jestem kompletnie zielona w tym temacie i chciałabym rady w doborze kosmetyków  🤔
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2015 12:23
kaszmirowa2302
Ale chodzi o dobór kosmetyków do cery, czy może kolorów, marek?
Co konkretnie masz na myśli?

Polecam kanał maxineczki na You Tubie, to prawdziwa skarbnica makijażowej wiedzy 😉
Maxi, Maxi.. Właśnie się zastanawiam czy nie wziąć udziału w tym ostatnim jej konkursie bo nagrody zwaliły mnie z nóg!! :O  🙇 Ale największy problem to... nie umiem zrobić zdjęć makijażu jak już coś stworzę...
whitemoon071, dawaj, ja biorę udział na bank 😀 żal nie spróbować 😀
No dobra! To ja też! :P w tygodniu coś stworzę 🙂 tylko, żeby te zdjęcia mi wyszły.. 🙁
whitemoon071, piona! Ja też nie umiem 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
31 stycznia 2015 10:20
Może i ja bym się odważyła? 😀
łaaa - przyszedł mi korektor Collection Lasting Perfection 😜 nie myślałam, że takie krycie jest możliwe!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 lutego 2015 10:48
A ja jestem zakochana w catrice camouflage, na e-zebrze zapłaciłam za niego 11zł plus zakupiłam pędzelek Hakuro do korektora 😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
04 lutego 2015 10:35
Ja nie mogę znaleźć sposobu, żeby mi ten kamuflaż z catrice się nie zważył..
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 lutego 2015 12:36
Tfu tfu na szczęście mi się nie waży i bardzo fajnie kryje moje naprawdę duże cienie pod oczami.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 lutego 2015 13:49
Laski co startują w konkursie u Maxineczki- wrzućcie tu zdjęcia swoich makijaży, jestem bardzo ciekawa, co stworzyłyście 🙂
Z checia bym to zrobila, ale... Dzisiaj wieczorem mialam cos stworzyć, tylko wystapil problem,.. Aparat zostawilam u chlopaka.. <facepalm>
ovca   Per aspera donikąd
04 lutego 2015 17:08
Używała któraś z Was regenerum do rzęs?
Tak, ja używałam. Dla mnie niewypał. Może miałam po nim pół milimetra dłuższe rzęsy. Zużyłam tę część że szczoteczką do brwi. Lepiej dopłacić i kupić Long4Lashes, z którego jestem mega zadowolona.

Co do kamuflażu Catrice, to używam do zakrywania rozszerzonych naczynek wokół nosa i też mi się warzy 🤔 a szkoda, bo ma mega krycie
Również polecam Long4lashes! U mnie efekty są bardzo widoczne.  💃 Kiedyś używałam produktu L'biotica, aplikacja była okropna.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 lutego 2015 19:42
Dziewczyny, przygotowałam makijaż na konkurs, obfociłam na ile pozwalały mi (skromne) możliwości, ale chciałabym trochę "wyczyścić" zdjęcia, żeby wyglądały bardziej estetycznie, znalazłaby się jakaś dobra dusza, która pomogłaby mi je trochę obrobić? :kwiatek:

Pauli ja mogę spróbowac w ramach ćwiczeń z Photoshopem. 😀
wysłane? 😀 moje poszło, w ostatniej chwili chyba, no i oczywiście uważam że nic z tego nie wyjdzie bo foty robiłam przd chwilą ze sztucznym światłem no i wyszły słabo 🙁
o nieeee... zapomniałam o konkursie 🙁
kujka   new better life mode: on
07 lutego 2015 23:17
Anaa, ojtam ojtam... nie kryguj sie, poka!
kujka, prosz 😉

Anaa, ale super 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się