Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

A to jest granat? U mnie wygląda jak czarny 😀
emptyline,no cóż... To chyba prawda z tego, co widać 😉 Powtórka, to fakt, ale kolory niebrzydkie.
wątek zamknięty
Moje szaleństwo stulecia (bo całe życie stypa), podpatrzone u harji, zamówione drżącą ręką. Wrzucam na wypadek, gdyby ktoś się zastanawiał nad gwiazdkami dla nie-siwka  😀iabeł:
wątek zamknięty
Whisky, bardzo ładnie wygląda na nie-siwku 😉
wątek zamknięty
A mi się z tej kolekcji wszystkie cottony podobają 😜, zielony szczególnie a, że nie mam żadnego Eskadrona, to chyba czas na tego pierwszego 😁.

Whisky bardzo mu do pyska 😉.
wątek zamknięty
Dziewczyny, ile kosztuje takie gwiazdowe cudo?  😀iabeł: Na karym takie właśnie czerwoneeee  😍 w dodatku chyba czymś mięciutkim podszyte?  💘
wątek zamknięty
harja, xymena, dziękujemy  :kwiatek:
Naturalsi, na karym pięknie też będzie wyglądała wersja niebieska  🙂 Tak, podszyty polarem. http://cavezza.pl/index.php
wątek zamknięty
Witam wszystkich 🙂😉 mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów dysponuje może zdjęciem owego czapraka sr Mustang na koniu?

http://www.amigo-konie.pl/51-mustang-potnik-bawelniany-lezka.html

W razie czego będę wdzięczna, chciałabym zobaczyć jak leży pod siodłem. I jak myślicie, który kolor z nich wybrać dla gniadego konia z brązowym sprzętem?
wątek zamknięty
...a co powiecie o apricocie na gniadym?
Brać czy sobie odpuścić?  👀


Edit. Podmianka zdjęcia  😉
wątek zamknięty
protoniasta, wedlug mnie zle dobrana fotka, starsznie się zlewa z nim. Za jasny jest. 🙁
wątek zamknięty
Ja z nowej kolekcji chyba jedynie na łezkę zieloną się skuszę, trochę zbyt mocne kolory jak na mój gust ..
protoniasta, w banana pięknie! Chyba Wasz najlepszy komplet  💘, a apricot wygląda na tej przeróbce raczej jak nougat  😁
lalasatan, chyba po raz pierwszy mi się ten czaprak podoba na koniu, super!
wątek zamknięty
Whisky no i spodobała mi się gwiazdkowa limonka... mam nadzieję że jesteś z siebie dumna 😤 😁

jmonikaaa dla mnie szary z pomarańczową lamówką 😍 ale to kwestia gustu 😉
wątek zamknięty
huzarova, lalasatan, macie rację. Coś za jasny mi wyszedł.
Teraz chyba lepiej? (Podmieniłam zdjęcie ) 😉
wątek zamknięty
xymena, ja nie  😉 ale harja powinna od nich dostać jakieś zniżki za skuteczną reklamę  🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 lutego 2015 19:35
harja, to jest classic sports? A buuu, mydło i powidło, w dodatku z zielonym, a fe! 🙁
Chociaz ten granat/czarny z pomarańczową lamówką deko zyskuje, się zobaczy live.

I dlaczego kolejna kolekcja i kolejny wściekły różowy?! Leo, why?
wątek zamknięty
jmonikaaa, wg mnie granat z pomarańczową lamówką 🙂
protoniasta, odpuścić!
Whisky, haha, cieszę się, że kolejne osoby przekonują się do Cavezzy, bo ich kantary są naprawdę cudowne, ja jestem zadowolona i na pewno będę jeszcze u nich zamawiać 🙂
Moon, tak, to classic sports. No, dla ludzi, którzy wolą stypy faktycznie niewiele się tu znajdzie 🙁 Róż widocznie jest na topie 😉
wątek zamknięty
dziękuję za podpowiedzi, ciężka sprawa, najchętniej kupiłabym przynajmniej połowę z nich :[
wątek zamknięty
lalasatan ładnie!  😉
protoniasta ja bym odpuściła  😉

Eskadron NICI STAMP jesień-zima 2014 - popcorn:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 lutego 2015 21:16
a mial ktos stycznosc z tymi kantarami Man-Mat?
wątek zamknięty
protoniasta, moim zdaniem brać! IMO to piękny kolor na każdego konia 🙂

Idźcie z tymi pięknymi kantarami  😜 Są tak piękne, a ja dopiero dwa kupiłam 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 lutego 2015 21:51
chilloutxd, przez Ciebie, jak zobaczyłam zółtka live na Twoim koniu to mi się go zachciało dla Lucjana... Chociaż on gniady  😜
Zgiiiń!  😀iabeł:
wątek zamknięty
protoniasta, ja mam dla swojego Gniadka Apricota i bardzo go lubię 🙂 (+ kamizelka z bazarku do kompletu 🙂 )
wątek zamknięty
huzarova, dzięki. 🙂
chilloutxd, dziękuje! Pięknie wygląda ten popcorn na skarym 💘
protoniasta, ja bym odpuściła, IMO jakby był troche ciemniejszy gniadek - szał. 😀
wątek zamknięty
Mój Rudy w brązowym kantarze z decthlonu  😍
wątek zamknięty
Weerka ślicznie mu i przecudny ten kantar 🙂 w jakiej cenie one są?
wątek zamknięty
palemka ja płaciłam 44zł chyba, widziałam że teraz po 39 były, albo po 81 bez promocji.
wątek zamknięty
sonatka apricot to najpiękniejszy eskadron razem z berry i mintem ... 😍

W końcu mi się udało założyć czaprak i kurtkę w kolorze, bo zawsze ubieram wszystko na przekór. 😁 Hibiscus zdecydowanie zyskuje w śniegu ... 😉


wątek zamknięty
czy ktokolwiek gdziekolwiek widział przypadkiem brillanta iceblue DR?  👀  👀
wątek zamknięty
Etyczka w petrolu exclusive :kwiatek:
wątek zamknięty
Uu, pięknie, kup jej ICE 😉 Będzie pięknie wyglądała 😉
wątek zamknięty
Weerka, cudnie!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.