Bryczesy

Też mam Cavallino marino (yard equites 🙂 ) , na początku jak przyszły,to wyglądały na takie mikro (r.40) że jak na trzynastolatkę,ale rozciągają się super i leżą bardzo dobrze.

Za to kupiłam sobie kamizelkę nicoletta pikeur,w swoim rozmiarze- przedłużane 40 i jest tak mała,że mniejsza od mojej kamizelki "10kgtemu" w r.38 pikeur  😵
Czy mogłybyście porównać Pikeur Lugana i Lucinda? 🙂 Lugany są dla mnie genialne, ale teraz chciałabym kupić Lucindę i zastanawiam się czy warto. Z góry bardzo dziękuje  :kwiatek:
Lucindy się chyba różniły krojem i były chyba dla bardziej kobiecych kształtów? Czy to nie ten model?
Lucinda maja niższy stan, pasek z boku po całej długości nogawki z napisem pikeur i zamiast rzepów mają ściągacze..
Chodzi mi bardziej o użytkowość  :kwiatek:
pod względem użytkowości nie różnią się absolutnie niczym
Czy która z Was ma te bryczesy ?  http://tiny.pl/qz6j1
Jak sie noszą, jak wypada rozmiarówka ?

edit. skróciłam link
kupiłam najfajniejsze bryczesy jakie kiedykolwiek miałam 😀 myślałam, że kocham moje lugany, te są jeszcze wygodniejsze
Pikeur Malisha  nie wiedziałam, że jest taki model, i wujek google też ich nie zna
są super 😀
Pochwal się 😀
Po miesiacu uzytkowania moge zdecydowanie polecic Yorki softshellowe - sa naprawde ladne, material jest super, cieplutki, nie lapie brudu, po praniu wciaz super 🙂 leje jak na razie w stanie idealnym, mam nadzieje, ze caly sezon wytrzymaja w takim stanie 😉 za taka cene - super!
Czy ktoś z Was ma może bryczesy B Vertigo Kimberly? Ciekawi mnie czy są wytrzymałe, troszkę jednak kosztują...  🙄
Witam, szukam jakis ladnych porzadnych bialych bryczesow. Moglby ktos cos polecic ? 
Ja mam białe Miss Blink HKM. W sklepie jak byłam mierzyłam dużo spodni ale w białych ogólnie kiepsko się wygląda (wiadomo). Te Miss Blink są super bo: nie widać spod nich bielizny, mają fajnie naszyte kieszenie przez co dobrze wygląda w nich pupa, lekko podwyższany stan z tyłu. i mega rozciagliwy materiał sprawia, że są niczym druga skóra. Dodatkowo są lekko śliskie z zewnątrz przez co na prawdę szybko idzie strzepać z nich brud. Lej jest lekko elastyczny. Spośród białych które miałam te najbardziej przypadły mi do gustu🙂
330 za hkm  😵
LG to akurat fajna linia,więc cena (promocyjna!) mnie nie dziwi. Katalogowej bym nie dała, ale te 330 może wcale dramatem nie być. Patrząc na cenę Lugany, która jakaś wybitna nie jest...
W takim wypadku jeżeli hkm kosztują 330 to lugany muszę kosztować więcej..
I cena sklepowa jest wyższa. Nie mówimy tu chyba o wielkich okazjach, o których znowu wiesz tylko Ty?
Dworcika oświecę cie..wystarczy zerknąć od czasu do czasu do ogłoszeń 😉 mamy też taki wątek "promocje"  😲 dziewczyny ostatnio pisały że kupiły okazyjnie euro-stary..
Miałam ostatnio ochotę zakupić jakieś nowe bryczesy - jako że do tej pory miałam duże opory przed wydaniem więcej niż 100 pln zawsze kupowałam używki.
Ale poczytałam wątek i stwierdziłam że za ok 150 -200 zł ciężko będzie kupić dobre jakościowo bryczesy z pełnym lejem.
I właśnie przyszły do mnie kupione na allegro bryczesy używane Golden Dress, które kupiłam w ciemno bo były pozytywnie ocenione przez dziewczyny z forum. Zdjęcia z aukcji dość niewyraźne - było widać że brązowe i z pełnym lejem - raczej nie zniszczone.

A przyszły do mnie prawie nowe czekoladowe piękne bryczesy z materiału micro 2000 - więc na lato idealne - za 90 pln z przesyłką 🏇
Jedyny minus że trochę "mocno obcisłe" - kolejna motywacja do zrzucenia zbędnego balastu na wiosnę, i model przedłużany - więc muszę skrócić o jakieś 8 -10 cm. Mam nadzieję że nie wpłynie to na jakość użytkowania.
Myślałam że tylko Ja znajduję okazje  😁
klapcio89, ja mam te bryczesy, co byś chciała wiedzieć?
czy ktoś może orientuje sie gdzie mogę kupić takie nowe ? potrzebny inny rozmiar a w sklepie zapewne nie będzie problemu 🙂 http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/161029?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=3
Czy któraś z posiadaczek spodni Cavallo może mnie oświecić jak dokładnie wygląda kolor Schiefer? Na niektórych zdjęciach wygląda jak czysty szary, na innych jakby szary wpadał w brąz, a na innych w oliwkę. Już kompletnie nie wiem co o tym myśleć...
O i czy kolor Stone jest bardzo jasny?
ja kupiłam pikeur premium z flex nogawką za śmieszna bardzo śmieszną cene  😎

Poka te golden dresy !  🏇
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2015 17:20
Podzielę się opinią, bo trochę już pokorzystałam z Yorków Freezy. Jestem nimi zauroczona, w taką zimową pogodę (mrozy do -7) sprawują się świetnie. Przy tych najniższych już trochę było czuć zimno, ale jak na pojedynczą parę spodni to naprawdę dobry wynik. Póki co nic się nie rozlatuje. Mam nadzieję, że długo wytrzymają 🙂
orientuje się ktoś, gdzie dostanę bryczesy Pikeur model Patricia? Najbardziej interesuje mnie kolor czarny.. aczkolwiek granat też wchodzi w grę, rozmiar 170.


Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lutego 2015 07:05
alexiss tutaj trzeba by było zapytać czy będą je mieli
a tutaj niestety niebieskie 176
Nasturcja-Renata pisałam do nich i poki co odpowiedzi nie dostałam. Bede jutro dzwonić. Dzieki  🙂
A ja upatrzyłam sobie Covalliero Detroit - fajnie wyglądają, ponoć super wygodne 😀 Tylko teraz mam dylemat jaki brać rozmiar, bo niby w talii strasznie wąskie? Ktoś użytkuje może i podzieliłby się opinią? 🙂
Teraz wychodzą jeszcze te z kryształkami Svarowskiego... nie wiem czy tylko na zdjęciach wygląda to trochę kiczowato czy na żywo też, ktoś widział?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się