Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2015 07:59
Mnie od tygodnia boli ząb, ale nie mogłam iść do dentysty, bo byłam chora i dzis osiągnęłam apogeum bólu 🙁 bedzie mi sie super pisało...
Udało się, najpiękniejsze 3 w moim życiu 😅 😅 😅

Lenna jeszcze raz dziękuję za notatki 🙂  :kwiatek:
To i ja się dołączam! Jutro walczę z prawem. Przedmiot ładnie się nazywa prawo - ochrona własności intelektualnych, aczkolwiek nic z tego nie przerobiliśmy, masa slajdów, masa notatek i nic nie pamiętam mimo że uczę się od 3 dni...  😵

Ktoś z UEP-u ? (Uniwersytet Ekonomiczny Poznań)  👀
A ja się dowiedziałam, że zdałam chirurgię 😅 w ten sposób kończą się moje zmagania z zimową sesją
Ja zaczęłam czytać wykłady na jutrzejszą ostatnią walkę, ale matko jakie to nudy. A te wykłady są jak prowadzący, w kółko gadał o tym samym.  😵
Muszę się ogarnąć jakoś, bo trochę głupio by było zdać całą sesję w I terminach i uwalić ostatni pierdołowaty egzamin o wszystkim i o niczym.  😁
Wyczuwam, że jedna kawa to mi nie pomoże.
Weerka, o współczuję, ja też miałam ochronę własności intelektualnej, dobrze, że dało się korzystać z "pomocy".

Teraz siedzę nad fizyką, będzie ciężko, bardzo ciężko 🙁. Najgorsze jest to, że najlepiej uczy mi się po ciemku (mogłabym żyć w ciemnościach, uwielbiam mieć ciemno w pokoju, wychodzić po zmierzchu do sklepu itd.), a później śpię do południa :/.
I pomyśleć, że chciałam iść na prawo... Dobrze że wylądowałam na zarządzaniu  😎
Ja już też prawie ferie 😀  Dzisiaj się dowiedziałam, że zdałam egzamin z Praw Człowieka, co prawda nie wiem jeszcze jaka ocena ale nie ważne. Dzisiaj Ergonomia była dość prosta.
Została już tylko poprawka z Prawoznawstwa i dwa tygodnie wolnego  🏇
estena   Wariat nad wariaty.
04 lutego 2015 15:34
Jutro egzamin z propedeutyki - zastanawiam się czy uczyć się tych głupot czy tylko przeczytać raz i dać sobie spokój  😁

Edit: jedno z zagadnień, które przesłał nam na maila - historia ur  😂

Edit: jedno z zagadnień, które przesłał nam na maila - historia ur  😂


Hahaha dobre. Jedyne co teraz przychodzi mi na myśl to: ,, odłączyli się od UJ i myśleli, że będą fajni"  😁
estena   Wariat nad wariaty.
04 lutego 2015 16:11
Alaska szkoda, że to nie fb bo bym lajka dała  👍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2015 17:42
A jednak moje dobrzejsze pokryły się w minimalnym stopniu z dobrzejszymi wykładowcy. Czyli, jeśli nie zdarzy się cud z zaliczeniem dzisiejszego egzaminu, będę miała tylko jedną poprawkę! 😀
Oglaszam akcje panika przed biochemia. Anato to byl pikus. I ja lubialam. I umialam 😀 .
Proszę o kciuki jutro.  Postępowanie administracyjne  -  warunek.  Jak to zdam,  to będę miała  ferie pierwszy raz od 3 lat... Byle 3.
A ja jutro mam końcowy egzamin z psów i kotów. Jak go zdam to koniec moich studiów i tylko czekać na dyplom "lek. wet." 🏇

Proszę jutro o 10 o kciuki!  :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
04 lutego 2015 19:01
Dzisiaj belki i wytrzymałość rozwaliłam, jutro walczę z organiczną, chciałabym zdać, ale jak coś to jeszcze przyszły czwartek. W poniedziałek egzamin z PMiE (tak,  z tego, z czego mam mieć warunek, pozwolił podejść do egzaminu, po feriach zaliczać jeszcze raz ćwiczenia, więc warunek będzie albo go nie będzie). Jeszcze nad głową wisi mi analityczna.
Powiem Wam, że już nie mam ciśnienia na wolne. Wiem, że tydzień będę mieć na pewno, tego się trzymam.
estena z propedeutyki?? ja się cieszę ,bo my mu oddawaliśmy prezentacje tylko :p ale powodzenia w zagłębianiu się w historię ur :p dzisiaj wyniko z anatomii i zdałam na 3, cieszę się jak głupia, ferie czas zacząć 🙂😉)
Za wszystkich ,którzy się jeszcze zmagają z egzaminami,trzymam mocno kciuki 🙂
Horsiaa beda kciuki 🙂 jakie masz plany na przyszlosc?
I ja już po sesji. Pato na piękne 3,5 xD Także do 13.02 nie zaglądam do żadnych książek  😅
Ja dziś piszę biofizykę o 10. Nastawiam się raczej na drugi termin, to chyba formalność, ale zobaczymy :P
Ja jutro walczę z literaturą.
Wykładowcy zapowiedzieli, że ma być bardzo łatwy egzamin. Nawet na rozpisce egzaminów nie ma drugiego terminu  🙄
Oby faktycznie egzamin był prosty...
Kolos z matmy niezdany, egzamin z mikro oblany...Studia już chyba nie są dla mnie...
grzesiek.1993, głowa do góry. Jeśli to Twój pierwszy rok to się nie przejmuj, czasem potrzeba czasu żeby się na studiach 'ogarnąć'. Najważniejsze to się nie poddawać
Mam przeczucia że prawo oblane  🙄
Jutro zaliczenie ćwiczeń na wyższą ocenę, a ja leżę w łóżku i co 15 min odświeżam pocztę czekając na wyniki wtorkowego egzaminu. W międzyczasie albo jem, albo oglądam głupie filmiki na YT. Prokrastynacja jak zwykle. A wieczorem będę jęczeć znowu, że się nie wyrabiam z robotą.
Tak jak myślałam, moje zaliczenie egzaminu z biofizyki nie miało dziś szans powodzenia.  🤣
A ja jestem już w domu i cieszę się błogim lenistwem. 💃
Powodzenia dla wszystkich walczących! 😀
robakt   Liczy się jutro.
05 lutego 2015 13:32
Spoko, mi chyba dzisiaj też nie poszło
Ja poległam na jednym prostym czasie w angielskim. Present simple. No kurde ile można  się tego uczyć przecież to takie proste. Chyba potrzebuje przerwy. A specjalnie wziełam wolne w pracy aby się uczyć słówek, a tu walczę z czasami a słówka nic nie ruszone
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2015 13:45
Chuda, pomóc Ci?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się