Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Bestry
Mary, bierz Adamowicz, mojego wyciągnęła szybciutko i małym kosztem.
[quote author=haruś link=topic=199.msg2265835#msg2265835 date=1421157989]
Mary, bierz Adamowicz, mojego wyciągnęła szybciutko i małym kosztem.
[/quote]

Potwierdzam, super lekarz. Bardzo mi pomaga w ostatnim czasie. Tylko do niej mam zaufanie.
maliniaq   Just do your job.
13 stycznia 2015 14:29
Kogo polecacie do zrobienia zdjęć rtg w okolicy zabrza/gliwic?
maliniaq, Golonka 🙂
Potrzebuję poleconego weta z kujawsko-pomorskiego lub takiego, który dojedzie pod Toruń. Doktor Stachowiak raczej odpada, podobno dr Kujawski dojeżdża w te okolice, miał ktoś do czynienia?
Cocosowo, u mojego konia był dr. Kujawski, z tego co wiem to leczy całą stajnię w której staliśmy i zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
Współpracuje/ lub współpracował bo nie wiem jak aktualnie/ z dr. Przewoźnym.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 stycznia 2015 19:45
Mielismy do czynienia i mamy caly czas 😉 Polecam naprawde. Super fachowiec i czlowiek. Minus ? Wiecznie zapracowany ale to chyba swiadczy o tym,ze naprawde warto.
Dziękuję, udało mi się umówić i to całkiem szybko 🙂
Witam,
Szukam lekarza który zrobi mi TUV przed kupnem konia w okolicach Elbląga.
Bardzo proszę o informacje. Dzięki.
dr Piekałkiewicz
Dzięki wielkie Karla  :kwiatek:
pewnie już było  -znacie może jakiegoś dobrego ortopedę w okolicach Krakowa? 🙂
Mam pytanie do osób, które korzystały kiedykolwiek z usług lekarzy z Kliniki Michała Kaczorowskiego (Opypy pod Grodziskiem Mazowieckim). Po jakim czasie od wizyty/leczenia otrzymaliście fakturę? I czy na mail'a czy tradycyjnie listem? Z góry dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
kassik Pawel Golonka bywa często w naszych krakowskich okolicach 😉 a jeśli potrzebujesz na już, to ja polecam Agnieszke Jakubowską, słyszalam dobre opinie też o Polakiewiczu.
Oj nie, z powyższych, to ja się mogę conajwyżej podpisać pod dr. Polakiewiczem
O pozostałych... no nie zdecydowanie, nie ale dziękuję
Nie wiem, jak ortopedia, ale w sprawach oddechowych i plecowych Agnieszka Jakubowska jak najbardziej tak.
robakt   Liczy się jutro.
05 lutego 2015 13:34
Polakiewicz robił mojemu nogi i plecy (ostrzykiwał) i byłam zadowolona.
Co kto lubi - ja do spraw ortopedycznych ściągam zawsze dr Golonkę i jeszcze nigdy nie było problemu z diagnozą 😉
Ale Aga Jakubowska też dobrze rozpoznała problem u mojego konia, który dr Golonka później potwierdził i zaordynował leczenie.
Ja korzystam z usług Jacka Kańki i Wojtka Kujawskiego
Fabapi, to możesz sobie podać ręce z moim znajomym, który "kujawski i tylko kujawski, a wszyscy inni są be"  😂  😁
No dobra, przesadziłam  😉
Korzystam z usług: doktorów. Jacka Kańki (lekarz pierwszego kontaktu + rozród + zęby + ortopedia), Wojtka Kujawskiego (lekarz pierwszego kontaktu + zęby + ortopedia), Agaty Porzuczek (lekarz pierwszego kontaktu + kolki i wrzody), Agnieszki Jakubowskiej (układ oddechowy + zęby), Blanki Wysockiej (układ oddechowy), Marty Warzechy (okulista), Michała i Julii Kornaszewskich (trudne do zdiagnozowania przypadki ortopedyczne), Michała Borowińskiego (badania koni kupno sprzedaż) , Andrzeja Bereznowskiego (chirurgia), Rafała Pędziwiatra (trudniejsza stomatologia) i Andrzeja Kozieja (konsultacje wszelakie, na dodatek najlepiej potrafi wytłumaczyć co, jak i dlaczego) )

Z usług wszystkich wymienionych jestem zadowolona i szczerze polecam.  :kwiatek:
W nawiasach napisałam z jakich usług korzystały MOJE konie, bo zakres usług doktorów jest o wiele większy. Mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam
Jeśli ktoś z Was się orientuje kiedy dr Blanka Wysocka będzie na podkarpaciu lub byłby chętny ją wezwać proszę o kontakt  😉
dzisiaj była w Krakowie może jeszcze gdzieś będzie jechać... Skontaktuj się z nią najlepiej.
Mam pytanie do osób, które korzystały kiedykolwiek z usług lekarzy z Kliniki Michała Kaczorowskiego (Opypy pod Grodziskiem Mazowieckim). Po jakim czasie od wizyty/leczenia otrzymaliście fakturę? I czy na mail'a czy tradycyjnie listem? Z góry dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:

Ja na fakture od dr Kaczorowskiego czekalam chyba ponad miesiac. Raczej szybko sie nie spodziewaj 😉 Dostalam tradycyjnie, listem.
Kogo polecicie do TUV-u w okolicach Szczecina? Kompletnie nie znam tamtejszych wetów.
Ost był Michal Kacprzyński z Gdańska w okolicach Nowielic , i on zrobi tuv fachowo
Kogo polecicie do TUV-u w okolicach Szczecina? Kompletnie nie znam tamtejszych wetów.


dr. Lech Januszewski - polecam
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
13 lutego 2015 12:26
Potrzebuje dość pilnie dobrego kowala ,który [b]ZWERKUJE[/b] kopyta i [b]PODKUJE PRZÓD[/b] (nie pozbawiający przy tym całej ilości środków z konta), ktoś coś?  😉

Polecam i jednocześnie nie polecam doktora Mirosława Złoto.
Ma własny sprzęt, nie zabija cenami, zna się na rzeczy, przy czym jest bardzo miły, ale: pomylił okrajki z kłami u kobyły, nie wykrył nakostniaka widocznego gołym okiem, tak poza tym to naprawdę dobry vet  😉

I po trzecie: Polecam i jednocześnie nie polecam doktora Mirosława Złoto.
Ma własny sprzęt, nie zabija cenami, zna się na rzeczy, przy czym jest bardzo miły, ale: pomylił okrajki z kłami u kobyły, nie wykrył nakostniaka widocznego gołym okiem, tak poza tym to naprawdę dobry vet  😉

Cake a Ty wiesz, gdzie koń ma kły? Bo w pomyłkę weterynarza po prostu nie chce mi się wierzyć. I co niby zrobił z tymi kłami/okrajkami? A może chodziło o wilczaki?

Skoro nakostniak był widoczny gołym okiem to chyba nie było potrzeby go wykrywać.

Ze swej strony niezmiennie polecam dra Kmiecika - wczoraj robił u nas zęby. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, porządnym sprzętem i w dobrej cenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się