Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

barbor - ła dziękuje  :kwiatek:
vill18 - ojej bardzo mi miłooo  :kwiatek: 😡
Nasturcja- Renata - hmnn całe zycie miałam dlugie, nigdy nie farbowane/tlenione/pasemkowane, myje codziennie a od nie dawna stosuje co kilka dni odzywke i tyle  😁
czarnapanda - masz cudowne oczy!  🙂


A propo wiosennych dzisiejszy spacer na dach BUW'u 🙂


Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Mam jakieś zdjęcia co jest dużym osiągnięciem więc wstawiam (to była taka spontaniczna sesja 😉) 😁













Ups jakoś tak dużo wyszło  😡
Mia - śliczna Ty, śliczna sesja 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2009 21:20
Mia, ty też się do filmu nadajesz, sliczne 🙂
masz piekne oczy  💘
cieciorka, Oj musiałabym chyba tylko stać i się uśmiechać bo aktorka ze mnie licha 😁
Lukasowa, Dziękuję  :kwiatek:

Oczywiście na odwrót nie ma to jak się zorientować po czasie  😁
Mia bardzo ładne zdjęcia  😉
Mia, Śliczna jesteś!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 kwietnia 2009 21:35
Mia
Pięknie wyglądasz i te oczy  😜
Dziękuję bardzo dziewczyny  💃

Ale wrażenia z biegania boso po świeżo ściętym polu (z jakimiś ostrymi łodygami) bezcenne  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
10 kwietnia 2009 22:11
Lukasowa- do twarzy ci w żółtym i w uśmiechu 🙂
Mia - fajna sesja, wyglądasz na przemiłą osobę 🙂
slojma  :kwiatek:  przyznam, że jak kupowałam ten żółty płaszczyk to miałam lekkie obawy jak będę sie w nim czuła ale okazało się, że czuje się fantastycznie  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
10 kwietnia 2009 22:21
Lukasowa- powinnaś kupić więcej żółtych ubrań bo naprawdę do twarzy Ci w tym kolorze, nie że się podlizuję ale naprawdę promiennie 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2009 22:28
to ja cie ostudze, bo moim zdaniem żółty do tej karnacji nie pasuje, a przynajmniej nie w takim odcieniu 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
10 kwietnia 2009 22:40
A mi się podoba, ale o gustach się nie dyskutuje 😉
to ja cie ostudze, bo moim zdaniem żółty do tej karnacji nie pasuje, a przynajmniej nie w takim odcieniu 😉

i tam! ja jestem jeszcze bledsza 😉 a w zoltym czuje sie jak ryba w wodzie  😀
Co kto lubi i jak się czuje 🙂 uwielbiam jasne, promienne kolory 🙂 Ta zółć jest akurat intensywna ale uważam, że pastelowa spokojnie pasuje do mojej karnacji 🙂


ps. nie uważam, żebym była blada  😁 blada to ja jestem jak nie odwiedzam solarium, choć zima sie zaniedbałam i byłam tylko raz na miesiąc :P
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2009 22:43
ale mi nie chodzi o bladość a o odcien. ot, moje zdanie.
mery ma żółte włosy i trudno, żeby jej było w żółtym brzydko 🙂
Odcień faktycznie kurczakowy jest ale jakos dodaje mi zycia przy tej wykluwającej sie po kawałku wiośnie  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
11 kwietnia 2009 16:00
kilka moich

100dniowkowo jeszcze


i jakieś insze










Nesta aż musiałam się roześmiać z Twoich minek, chociaż te Święta mam takie do d...
Przeglądałam komp i znalazłam siebie przed chyba 3 lat.. dawne dobre czasy, pełne nadziei, optymizmu..
To teraz pora na potwora ;D
Nesta ladne zdjecia, ladna twarz, ale sorry, ze to napisze obrzydliwie Ci z papierosem. To juz takie niemodne...
Miss-iakowa Ty chyba potwora nie widziałaś:P Gdyby wszystkie potwory wyglądały tak jak ty, to świat byłby piękniejszy, a dzieci nie miałyby koszmarów 😁

A tu Rudolf(czyt. ja)z dzisiejszego spacerku:





Mia,
jestes przesliczna i przefotogeniczna:P 🙂
kasska, O kurcze, dziękuję . A ja za to uwielbiam patrzeć na twoje zdjęcia bo zawsze chciałam być taką ładną blondynką ... albo rudą 😁 I wcale się nie podlizuję 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
13 kwietnia 2009 16:24
Ojej, Mia ale jesteś ładna 🙂 Wyglądasz jak aktorka! Ślicznie!  :kwiatek:
A mi nie ma kto robić zdjęć (taaa, szewc....  😁 )
takie o.
Cynamonowa, masz przepiękne włosy  😀 I ten kolor  😜 😀
Niewidzialna, Nie martw się ja też miałam być "tylko" fotografem dlatego napisałam, że to taka spontaniczna sesja 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się