Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

emptyline   Big Milk Straciatella
04 lutego 2015 22:36
Weerka, twój koń to by dobrze wyglądał i w worku na śmieci! Cudny jest. On jest kasztanem, czy czerwono-bułany?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2015 01:30
Przyszła kolejna część wyprzedażowego szaleństwa  😍
wraz z nagrodą w konkursie Koński Świat (uwiąz i smar)  😍
wątek zamknięty
Zairka, napisałabyś mi na PW jaka to strona z promocjami? Proszę... A tak wogóle zestaw piękny ;*
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2015 08:19
wyprzedaze na eskadrona.sa teraz praktycznie w kazdym sklepie. ten zestaw tak jak napisalam przyszedł ze sklepu Konski Swiat
wątek zamknięty
wyprzedaze na eskadrona.sa teraz praktycznie w kazdym sklepie. ten zestaw tak jak napisalam przyszedł ze sklepu Konski Swiat


Zairka nie kuś, bo stan mojego konta woła o pomstę do nieba. 😤 😁

Zestaw piękny, jednak nie na moją. Ciemny kolor totalnie by się z nią zlał.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2015 10:13
Weerka, fajny ten kantar! 🙂

srokate, ubrałaś się świetnie pod kolor, bardzo ładnie kobyle w Hibiscusie 🙂

chilloutxd, śliczna ta derka Stamp! Zastanawiałam się, czy tej żółtej też mojemu nie kupić, ale mam jednak szarą 🙂

Zairka, szalona 😁 Czekam na zdjęcia na twoich koniach!

Ja tu teraz jestem tylko z doskoku, bo właśnie się zrujnowałam na sprzęcior westowy... dobrze, że Eskadron i Anky takie niefajne tej wiosny 😎
wątek zamknięty
Livia a mi sie podoba nowa kolekcja Eskadrona 😉 już czekam aby upolować tą zieleń :3 ale do mojego rudego i gniadego powinno być super 😉
wątek zamknięty
Zairka super zestaw, na Zajku będzie szał. Ja za to dziś byłam w końskim świecie i odebrałam big squaera capri i cottona navy.  🤬
wątek zamknięty
Minosia, masz skarogniadosza? Właśnie się zastanawiam nad Caprim Big Square... El-vis to skary 😉
wątek zamknięty
Mam ogoloną karą klaczkę 🙂
wątek zamknięty
W sumie to samo, tylko przebarwienia mój ma na pyszczku 😉 a uda ci się wstawić?

Chcecie zdjęcie rękoczynu okunki? Właśnie jedzie sobie z Pomorza do Warszawy... Specjalnie na Zawody 😉 Będziemy na pewno w zestawie na HPWiM w Aromerze 😉
wątek zamknięty
ElvisLova, no jsne, że chcemy, chwal się koniecznie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2015 17:07
no komplet chyba poczeka bo Zajkon emeryt zima  do zdjec sie nie nadaje  😂
a kobyła w kwietniu rodzi wiec tez juz ma L4, a pozatym dopiero w marcu odbieramy siodelko nowe 🏇
wątek zamknięty
Weerka Haki wygląda w nim bosko 😀

Zimowa, okłaczona wersja Euro-stara stripe- in navy/ brandy 😉


Przypomnienie Decathlonowego cudeńka, które jest niezniszczalne!
wątek zamknięty
Emptyline też tak sądzę 😀 on jest bułany czerwony, z ojca izabela i matki siwej, co śmieszne, pełny brat jest jasnym izabelem..
Burza dzięki!
Livia Za tą cenę jest chyba najlepszym co można dostać!
Dairxroxi nie poznałam Eda!  😲

więc dodaje trochę Rudego.. Przy okazji przeglądania zdjęć stwierdziłam że chyba udam się do wątku 'Wpływ treningu na konia...  🤔

1.Eskadron Polo pad Chocochip
2. Anky Chocolate
3. Eskadron Polo pad NAvy - burgundy
4. Dralon Navy Burgundy


wątek zamknięty
Weerka, wow, czego byś nie założyła, wygląda świetnie! Pięknego masz konia 🙂
dairoxroxi,ale puchacz, futro jakby jeszcze wielkie mrozy miały przyjść 😀 Ładnie 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 lutego 2015 18:34
Weerka, brązy (i granat ofc  😉 ) na kasztanku bosssskie!  😍
wątek zamknięty
Ja też już czyham na zieleń eskadronową. Jest bossska!
Tymczasem Odys w Eskadronie NG 2013
wątek zamknięty
dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
dairoxroxi świetny ten kantar  😍
Weerka w brązach mega!
wątek zamknięty
Przepraszam za OT 🚫
Weerka jakie masz siodło?  🙂
wątek zamknięty
Weerka a mi się w padzie chocochip/pink nie bardzo podoba 🙂 za mocno się zlewa ten delikatny chłodny odcień brązu z rudzielcem 🙂 za to anky piękna, a jak dla mnie koń o maści Rudej rewelacyjnie wygląda w pomarańczowych odcieniach najlepiej w połączeniu z granatem bądź szarym  💘

Swoją drogą gdybyś chciała kiedyś sprzedać pad chocochip/pink, to ja bardzo chętnie kupię  😁 ( zbieram całą kolekcję i mam tylko o profilu DL a więcej w siodle skokowym śmigam więc chętnie vss przygarnę )
wątek zamknięty
Weerka, cudnie!
wątek zamknięty
Odysowa niedobrze, bardzo mi się podoba ten róż na takim ciemnogniadym  😍
wątek zamknięty
xxagaxx   :kwiatek:

kortina Pierwsze zdjęcie to prestige arezzo którego już nie mamy, na pozostałych ukochany HB Contact model Winner. Mam 2 takie, jedno całe czarne z większymi klockami, na ostatnim zdjęciu jest drugie, czarne z brązem, 16,5, mniejsze klocki. Kupione na re-volcie  😁

Bacik90 mi też nie przypadło to do gustu 😀 Osobiście w nim nie jeżdżę  🤔
wątek zamknięty
Dzisiejsza w nici cobalt 2011 i derce stripes  :kwiatek:
Posiada może ktoś oceana z tej kolekcji?


wątek zamknięty
Paula, jak w sukience  😅
Ja nie mam, czycham na derkę z tej kolekcji (ta twoja cudowna) ale narazie czekamy na okuniaste rękodzieło które przedstawiła w DIY
wątek zamknięty
kiedyś widziałam (nie pamiętam w jakim wątku, bodajże rewia mody 2014) jak któraś z Was komputerowo "podkładała" czaprak na konia w celu sprawdzenia jakby wyglądał :P  byłabym mega wdzięczna za namiary  :kwiatek:
wątek zamknięty
protoniasta robi takie podmianki tak, że ciężko się skapnąć na pierwszy rzut oka, że to photoshop. 😉
wątek zamknięty
dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
alexiss, jak mi wyślesz kilka dobrych zdjęć konia w różnych pozach (bez siodła) i listę tego w co mam ubrać to mogę coś podziałać  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.