Sesja/Studia i t d ;)

Gratuluję wszystkim, którzy właśnie kończą lub już skończyli sesję 😅

Mój ostatni egzamin w poniedziałek, a czas dłuży mi się niemiłosiernie, mimo że nauka idzie powoli... Niech już będzie po, potrzebuję wolnego!
Chuda, pomóc Ci?


Dziękuję, ale chyba sobie poradzę. Zaczynam powoli sobie przypominać  :kwiatek:
Jutro mam poprawę z kształcenia ruchowego, w poniedziałek ostatnie zaliczenie w tej sesji z biologii medycznej. Ostatnie i najtrudniejsze. O ile zdałam pedagogikę o co się modlę bo nie dam rady tego czytać drugi raz. Błagam o kciuki bo już mam dość tych głupot  🤔. Już nie mam siły na te psychologie i inne... Anatomii się pouczę w ferie żeby do przodu być bo zatęskniłam za tym  😁.
Ja tak sobie siedzę i chyba nie mogę sobie poradzić z taką ilością wolnego czasu.  😜
ja to samo  😀
w przyszłym tygodniu mam 3 egzaminy
chemia:musze ogarnąć trochę teorii, bo ostatnio na tym poległam
biologia: muszę się nauczyć odpowiedzi na 50 pytań, z tego na 30 z nich znam odpowiedzi i tak
biologia komórki: no tu się trzeba trochę pouczyć, ale abcd więc jakoś to będzie
A jednak, Weronika - sesja póki co 2😲 😀 Prawo jakimś cudem na 2...  😀iabeł:
jest ktoś tutaj kto ogarnia logike prawniczą? :kwiatek:
Mam nowy plan i nie wiem - śmiać się, czy płakać. 8 - 18 dwa razy, dwa razy 8 - 16 i raz 10 - 14 🙁.
drzemki w sesji sa najlepsze, najcudowniejsze.... Właśnie wstałam, czuje się świetnie i co lepsza- gotowa stawić czoło nauce. Trzymajcie jutro kciuki!
Zazdroszczę planu że wiadomo jaki jest chociaż! Cały czas sprawdzam maniakalnie usosa bo wciąż się łudzę, że może zdałam i moja przygoda z tym cudownym przedmiotem się skończy  👀...
Jutro proszę o kciuki!!!  Mam poprawkę z Prawoznawstwa.
Prawa Człowieka zaliczyłam na 5, ergonomię na 4,5 lub 4 i w sumie indeks nie wygląda tak źle  😅
czekam na wyniki z kpa - mają być w poniedziałek...
no i właśnie wróciłam z pracy - własność intelektualna jutro na 17, a 8-16 jestem w pracy. nie lubię zarywać nocek 🙁

pianissima - z logiką mogę spróbować pomóc 😉
Rul, plan jest leczyć małe zwierzęta. Co wyjdzie to sie okaże 😎
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
05 lutego 2015 21:54
Aaaaaaa  😅 póki co zdałam wszystko co pisałam, ale się cieszę! Nawet wczorajszy egzamin, na który nawet nie chodziłam i nie tknęłam choćby jednej notatki - widać miałam szczęście i "wystrzelałam" odpowiedzi na 3  😜


Uciekam zakuwać przez noc Politykę Gospodarczą - jutro o 9 przydadzą się OGROMNE kciuki  :kwiatek:
Proszę o kciuki o 12, bo idę na żywioł, nic nie umiem  🤔wirek:.
Trzymam!

Ja miałam iść dzisiaj na poprawę ćwiczeń, ale nie idę... Lenistwo mnie zjadło
Są kciuki!!

Zazdroszcze wszystki, którzy są już po sesji. U mnie maraton się dopiero zaczyna, i wolę nie myśleć, kiedy się skończy.

Aktualnie trwa walka z biochemią, egzamin w czwartek 😵
Poprawka z Prawoznawstwa zdana na 4  😅
Koniec pierwszej sesji w życiu, już się nie mogę doczekać kolejnego semestru... ale najpierw dwa tygodnie ferii 😀
agnesix gratulacje 🙂 co studiujesz?

Ja niestety zrobiłam sobie wolne w przerwie świątecznej i mam dwie poprawki - czyli nie ma ferii tylko historia i filozofia. Muszę skończyć z tą prokrastynacją 😁
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 lutego 2015 13:58
Ech... jednak Polityka Gospodarcza niezaliczona  🙄 poprawka 20.02...  😵
Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców!🙂

Po wyjściu z dzisiejszej biologii ogarnął mnie głupkowaty śmiech jak większość zdających. Prawie w ogóle pytania się nie powtórzyły i moim zdaniem były dużo trudniejsze niż w poprzednich latach. Przez moment miałam wrażenie, że to nie ten przedmiot, którego się uczyłam;d może z 5-6 pytań (na 60) byłam pewna. Tak więc intuicja musiała się wykazać, ale miałam nikłe nadzieję na zdanie.

I co? a no wywiesili wyniki przed chwilą i zdałam!🙂 Nie wiem jak ale zdane😉 Nie mogę wyjść z podziwu jakiego farta (choc fakt, że też pierwszy raz w życiu staram się uczyć systematycznie i więcej niż na poprzednich studiach), jeszcze tylko w poniedziałek biologia komórki i koniec sesji, wolne do 23.02!🙂😉

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2015 14:38
Gratuluję wszystkim zdanych egzaminów i zaliczeń 🙂 ja właśnie siedzę na dworcu, kolejny zjazd w ten weekend 🙁
A skoro jak wszyscy wiemy voltowe kciuki działają, to i ja o nie poproszę 😉
W niedzielę o 9 pisze jeden z najcięższych egzaminow z moich całych studiów - ekonomika mediow...
Z góry bardzo, bardzo dziękuję!  :kwiatek:
Gosia Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Z jednej strony się cieszę feriami, z drugiej przychodzi czas na chirurgiczne wyrywanie ósemki  😤  już chyba wolę się uczyć.
Właśnie zauważyłam, że zaczynamy basen w następnym semestrze - nienawidzę basenu 🙁 
Ale trzymam dalej kciuki za wszystkich zdających.
pianissima ja myśle ze pomogę 🙂

Z jednej strony się cieszę feriami, z drugiej przychodzi czas na chirurgiczne wyrywanie ósemki  😤  już chyba wolę się uczyć.


Też mnie to czeka i co wolny czas to odwlekam. W dodatku wszystkich 4.  😵
Ja odwlekam już 3 rok, ale jak siekło przed sesją zaczęła jedna bokiem wychodzić to już konieczność  😤
Mam nadzieję, że usunięcie jednej bądź dwóch dolnych styknie... górne odpukać są spokojne na razie, jednej chyba w ogóle nie mam.
Oficjalnie ogłaszam FERIE !
Pierwszy raz na studiach mam dwa tygodnie wolnego. Tyle wygrać!  💃
Finisz w dobrym stylu z 5 z wczorajszej higieny.

Dla całej reszty która walczy- POWODZENIA !
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
06 lutego 2015 18:57
U mnie do przodu, anatomia na 4, chemia na 4. Jeszcze zoologia w poniedziałek i kooooniec!
Powodzenia wszystkim 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 lutego 2015 19:43
Ta sesja miala byc taka piekna,a wyszlo jak zwykle -.- przesiedziane dni.w bibliotece nie.przyniosly efektu... Takze aktualnie.2:1 dla sesji -.- najblizsza poprawka 16.02. A kolejna nie wiadomo. Jest pieknie. Toksy mnie.zjadly.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się