Revoltowe Quizwanie

Farifelia   Farys 21.05.2008
05 lutego 2015 23:57
Właśnie zainstalowałam 😉 Mój nick Farifelia. Pododawałam już kogo się dało, hehe. Jakby kto mnie nie miał, to dodawać 😉
A ja mam pytanie, bo gram sobie na spokojnie od pewnego czasu. Na razie tylko z losowym przeciwnikiem 🙂 Mam kilka gier zaczętych kilka dni temu i przeciwnik milczy. Wkurza mnie to bo blokuje mi miejsce. Losowo mogę grać tylko z 8 osobami na raz. Kiedy chce się poddać żeby to już zakończyć to tracę punkty. To co mam zrobić?
Muffinka,  może napisz do tej osoby.
Już wracam i biorę się za quizy. Utknęłam w windzie wczoraj  😂

JARA ja też chyba z Zimą wygrałam raz  😁 przez przypadek
cavaletti mi po mistrzowsku pokazała, gdzie moje miejsce  😂
Były łatwe pytania :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2015 09:39
Pierdziele, ani z Zimą ani z Cavaletti więcej nie gram, psują mi statystyki 😂
JARA, no weeeeź. Jesteś dla mnie równym konkurentem <3
Muffinka, jeśli przeciwnik nie odpowie przez 48 godzin, to gra się kończyTwoją wygraną 🙂
Wiecie może czy jest coś jak AdBlock na iPhona? Bo kurza mnie to czekanie po każdej rundzie 5 sekund i klikanie, że nie chcę konta premium, które nota bene już mam...
To ja chyba gram z inną zimą 😉
Pomożecie? chcę kupić premium, ale nie ma pcji wysłania sms/przelewu... chyba że ja niedowidzę? jak kupowałyście?
W wyszukiwarce osób wpisz premium i powinno samo wskoczyć 🙂

I sprzedam wam sposób na darmowe konto premium 😀
Klikacie nowa gra -> znajdź przeciwnika -> wpisujecie "premium" i szukacie. Po max godzinie macie premium 😉

Tak robisz premium 😉
Dzięki  😍 😅 Gracie w Howrse? fajcie Nicki to cos podesle w ramach wdzięcznosci 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2015 10:19
Nie ma póki co AdBlocka ani na iPhony, ani na Androidy itd 🙁
Muffinka, jeśli przeciwnik nie odpowie przez 48 godzin, to gra się kończyTwoją wygraną 🙂


O dzięki!
Mogłam wczoraj grać zamiast się próbować uczyć w nocy, bo Pan pozwolił ściągać ...  💘 💘 💘
Wracam do gry 😀. jak ktoś chętny to zapraszać :P
Mi zima też psuje statystyki.. Chyba chce być na 1 miejscu 😀?
Ograłam JARE  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇  😎
raz ... i pewnie więcej mi się nie uda 🙁
baffinka jak zielono O_O!!!
Nie gram już z wami 😀 U mnie przeważa czerwony  😡
eee u mnie pierwszy raz się zdarzyło :P  bywa różnie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2015 12:17
Foch.
Dobra, pogram jeszcze ze 2 miesiace, poznam wszystkie odpowiedzi i tez bede miala korone, o! 😁
Korona jest od tworzenia pytań  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2015 12:32
O, to mam szanse 😂
baffinka jak zielono O_O!!!
Nie gram już z wami 😀 U mnie przeważa czerwony  😡


miałam to samo napisać. 😁 idę się schować gdzieś, zakopać głęboko. xD

PS. baffinka, skąd masz taką czcionkę? czy to się "zaciąga" ta ustawiona w telefonie?
Mówie Wam, że to przypadek u mnie  😂

Kahlan si. Mam taką w telefonie ustawioną
baffinka to ja już się boję cię wyzywać na pojedynek, jak ty tylko jedną błędną odpowiedź masz 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2015 13:10
Ja się tak nie bawię, tu same studentki i mądre laski, a ja biedna matka z piosenką ze Świnki Peppy w głowie 😁

Czy jak nasze pytanie dostanie się do gry to przychodzi jakieś powiadomienie? 👀 Czy po prostu można na nie trafić? Ile czasu zajmuje "weryfikacja"(o ile jest)? 👀
Flygirl a jednak  🤣

CzarownicaSa nic się nie martw. Ja nie studiuje, nie czytam książek, filmów za dużo nie oglądam, seriale tylko 3. Historii nie lubię i tak można wymieniać i wymieniać  😁 Nie mam pojęcia kto jest kim we 'Władcy obrączek'  😀  nawet nie wiem ile części, kiedy jaka wyszła. NIC  🥂 I dobrze mi z tym
Raz się żyje. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się