ALBATROS i inne zabawy oraz zagadki.

pytanie "czy ryby były złowione rozwaliło mnie…. = miały być zerwane z drzewa? wykopane z gruntu?  😂
Np mogły być kupione :P to może on wędką zbił tą szybę?
TheWunia,
nie (odnośnie wędki)
Czy ryby były złowione przez niego?
udorka,
tak
No to ja sobie tak mysle.
Facet wracał z polowu ryb. Stwierdził po drodze ze sobie zadzwoni.
W budce zaczął mocno gestykulować.
Rozwalil rękoma szyby. I przy okazji podciął sobie żyły
aszhar   😅
Było tak: Mężczyzna wracając z połowu, postanowił, że zadzwoni do swojego najlepszego kumpla, też wędkarza. Tak zaczął wymachiwać rękoma, ile to jego ryba nie mierzy, że uderzył w szybę, kawałki szyby wbiły się w rękę, na skutek czego się wykrwawił.
*edit: literówka
Dawajcie następne, podoba mi się  😅 ( szkoda, że do niczego sama nie umiem dojść  😂 )
To ja dodam - mogę?
Zamknięte pomieszczenie. W środku jedynie zwisająca smętnie z sufitu na kablu najzwyklejsza goła żarówka i taboret. Okien brak, drzwi szczelne.
Na zewnątrz 3 włączniki. Pytanie który włącza żarówkę - pozostałe nie są do niczego podłączone.

I dane
Wiemy, że światło w momencie naszego przyjscia jest wyłączone. Do pomieszczenia można wejść tylko raz , przy czym można przebywać tam ile się chce i robić co się chce. Nie można jednak wyjść, przełączyć włączników i wrócić do pomieszczenia.
Włączniki też można przestawiać w różnych konfiguracjach ile razy się chce. Oczywiście zakłożenie, że tajemnicę odkryć trzeba samemu (bo w dwójkę nie byłoby problemu ;-) )
Jak odkryć który włącznik zapala żarówkę?
Dodatkowo: nie można kuć ścian , nie mamy żadnych narzędzi itp.
A można by przestawić wszytskie trzy na raz ? 😉
Jeden się trafi,  a dwa to nic się nie zmieni, chyba że pozostałe odpalaja jakąś bombę :P

Albo zostawić drzwi taboretem żeby się nie zamknęły  🤣
Można przestawiać w dowolnej kofiguracji
Poza próg pomieszczenia nie można wynieść taboretu - nie ma opcji zaglądania do pokoju podczas przełączania włączników.

uprzedzając pytanie - nie, nie mamy możliwości osiągnięcia prędkości nadświetlnej 😉
chyba wiem. Włączamy pierwszy przycisk, czekamy aż żarówka się rozgrzeje. Wyłączamy,  pstrykamy drugi i wchodzimy sprawdzić. Jeśli jest ciemno a żarówka gorąca - pierwszy włącza.  Jeśli jet ciemno a żarówka zimna - trzeci włącza. Jeśli jest jasno to drugi 😉
Dobre myślenie, że też na to nie wpadłam...
sienka, dokładnie
Mogę mogę???
Do szpitala trafil mezczyzna z nietypowymi obrazeniami.
Lekarz nie mogl sie nadziwic kiedy badal pacjenta.
Okazalo sie ze w jego posladkach nadal tkwia odlamki muszli klozetowej.
A cala pupa i genitalia sa mocno poranione I  popazone.
W jaki sposob pacjent odniosl takie obrazenia



opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 19:58
aszhar,
1. czy zjadł bardzo ostrego kebaba, co podobno pali dwa razy? 😁
2. czy wpadła do muszli petarda, nim na nie usiadł?
opolanka,
Nie I nie
Wiecie co, mocno poranione i poparzony tyłek + jajca
W kontekście dość często zadawanych tutaj pytań
(Tak mnie też się udzieliło)
Czy ten pan był innej orientacji seksualnej (co by tłumaczyło obrażenia w/w okolic ciała  👍 )?  👀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 20:35
czy w łazience/ toalecie nastąpił wybuch?
E.,
Ahahhaha nie
opolanka,
Tak
Czy to ma jakiś związek z rurami?
Wreszcie coś, czego nie znam! 😅
Czy on siedział na kiblu, kiedy doznał obrażeń (wolę się upewnić 😉)? Czy przedtem używał zapałek? Czy wlał coś do muszli? Lub czy coś do niej wrzucił? Czy to, co mu się przytrafiło, jest efektem tego, co zrobił sam? Czy tego, co zrobił ktoś inny?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 20:47
Czy nad nim ktoś mieszkał?
Czy do toalety wlał jakiś środek do udrożniania rur, a na kiblu palił papierosa, którego wrzucił do muszli?
flygirl,
Nie

sumire,
Tak siedział
Nie uzywal zapalek
Nie wlal nic
Tak wrzucil
Zrobil to sam i ktos inny
opolanka,
Nie istotne
Nie wlal
Tak
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 20:52
Czy wrzucił do muszli dynamit?
Czy wrzucił do muszli petardę?
opolanka,
Nie
Nie
Ale bylo ze wrzucił peta
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 21:00
Rzeczywiście, przeoczylam.
Hmmm

Czy w muszli byla jakas substancja wybuchowa?
opolanka,
Tak
(Chyba to jednak kiedyś słyszałam, ale już nie pamiętam na szczęście. 😉)

Czy ten ktoś drugi spowodował, że substancja się znalazła w muszli? Ta osoba znajdowała się wcześniej w tej łazience? Ta substancja była płynna? Stała? Gazowa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się