NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

[s]Ja niestety z wielką przykrością ale muszę dodać tutaj osobe o nicku ratatuj. Kupiłam od niej maskę na owady przed Bożym Narodzeniem bo chciałam wspomóc jej leczenie konia. Kupiłam tylko maskę choć chciałam wiecej ale wiadomo -przed świętami cieżko kupowac coś nie świątecznego itd. Kilka wiadomości o chorobie ,o chorobie konia, o sesjach itd. Zwodzenie mnie kolejnymi przeprosinami i wyznaczaniem kolejnej daty na wysyłkę maski.Byłam cierpliwa -mówiłam ,że ok -poczekam. Napisałam kolejne PW i cisza.. Nie chciałam jej tu wpisywać ale mamy luty!
8 stycznia ponoć miała być wysłana paczka, potem kolejna cytuję : Hej!! Bardzo Cie przepraszam za taką zwłokę ale miałam regres u konia, sesja dwa kierunki nie mam totalnie na nic czasu ;( w poiedziałek wyślę na 100000%, dorzuce coś ekstra za taką zwłokę, bardzo Cie przepraszam  smutek - z 24 stycznia.
Do dziś dnia nie mam nic 🙁
Jeżeli otrzymam w końcu ta paczkę - skreślę tą nieuczciwość ale trochę za długo to trwa.[/s]

Sprawa wyjaśniona  :kwiatek:

No i mała adnotacja - Stajnia kotwicz. Zarezerwowałam podkładkę i pusliska.Czekałam na odpowiedz co z wypinaczami.Odpowiedz miała być w ciagu doby. Potem kolejne wiadomości że chciała bym zapłacić za zarezerwowane rzeczy które znikneły z ogłoszenia - cisza.
Nie wiem czy wiadomości nie dochodzą czy poprostu rezerwacje z dnia na dzień zmieniają właścicieli 😉 bo do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi ani danych do przelewu.


Angela, Stajnia Kotwicz niezbyt często ma dostęp do netu - do nich (niego) lepiej dzwonić jednak. Numer jest w ogłoszeniach.
_Gaga, rozumiem. Ja po 2 czy 3 wiadomościach odpuściłam 🙁
Skoro odpisywał wcześniej to nie widzę kłopotu z odpisaniem później skoro nowe ogłoszenia pojawiają się na stronie 😉
Przykro poprostu i tyle.
Nie było to aż tak pilne -poszukam gdzie indziej tylko poprostu mógł napisac -sprzedałem komu innemu bo brał ten ktoś kilka rzeczy ale i tak nie rozumiem po co w takim razie pytał czy ma to dla mnie rezerwować? i widzial ,że byłam zdecydowana tylko chciałam dobrać do jednej paczki.To wszystko.
Nie piszę ,że nieuczciwy ale wstawiam notatkę bo postąpił nie w porządku.
Ja bym chciałą do grona niesolidnych użytkownikó wpisać krak (nie mylić z kraak)
Któryś raz z kolei wpisuje w moje (i pewnie nie tylko) ogłoszenia propozycje cenowe i przenigdy nie odzywa się na PW, pomimo logowania na forum i odczytania wiadomości...
Zawraca tyłek, stawia mnie w świetle osoby z którą nie można negocjować (propozycja jest a ogłoszenie nadal wisi)... Ponieważ takie postępowanie się powtarza uważam, że warto na tę forumowiczkę uważać ponieważ jest niepoważna.  🤦
Chciałabym zgłosić użytkownika gajoweczka imię i nazwisko z adresu email: Ola Osieczkowska
Na przełomie stycznia i lutego kontaktowaliśmy się w sprawie siodła z ogłoszenia [url=[[a]]http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/163953?q=siod%C5%82o[[a]]+daslo+rimini+pro+light&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=][[a]]http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/163953?q=siod%C5%82o[[a]]+daslo+rimini+pro+light&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=[/url]

Po podaniu numeru konta (30.01) i wykonaniu przelewu (02.02) kontakt się urwał. Nie dostajemy odpowiedzi na e-mail, telefony i smsy są ignorowane.
W dniu dzisiejszym sprawa została zgłoszona na policję do wydziału przestępstw gospodarczych.
[s]A czy jest tu ktoś kto mieszka gdzieś nieopodal ratatuj?
Mimo wszystko chciała bym tą maksę na owady otrzymać[/s]
Wyjaśnione  :kwiatek:
Maskę otrzymałam plus gratis za zwłokę
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
12 lutego 2015 08:58
Angela Ja też czekałam ponad tydzień na odpowiedź(Stajnia kotwicz), miałam zarezerwowane rzeczy tylko koleżanka ze stajni się zastanawiała nad jedną rzeczą. Ale po tym tygodniu Pan się odezwał, na następny dzień wysłał rzeczy i 2 dni później miałam wszystko w domu- może mają sporo pracy i nie siedzą codziennie na forum 🙂
Oczywiście że pewnie nie siedzą 😉
Tylko że mija już drugi tydzień 😉 i ani jednej odpowiedzi. Zresztą dla mnie temat już nieaktualny.
To była tylko notatka i jak pisałam - tylko notatka
Cieszę się że Tobie się udało  🏇
Moi drodzy, pod żadnym pozorem nie kupujcie nic od użytkowniczki flisteam - jest to urzędująca na czarnej liście, znana "celebrytka" z tego wątku MONIKA FLIS. Zbanowałam ją i właśnie usuwam wszystkie ogłoszenia, ale dobrze, byście wiedzieli, jakby coś 😉
ale trzeba mieć nasrane w głowie żeby po raz 10 czy 15 wracać tu na forum, a żeby wybrać nick powiązany z nazwiskiem i liczyć że ludzie nie zauważą... pogratulować sprytu...
desire   Druhu nieoceniony...
13 lutego 2015 10:07
mnie ciekawi jakim cudem po raz któryś była w stanie się tu zarejestrować.  😲
desire, zupeeełnie inne IP, zupełnie inny email. Ale to i tak nie pomaga, revoltowicze głupi nie są i całe szczęście chętnie współpracują z moderacją 😉
desire   Druhu nieoceniony...
13 lutego 2015 10:51
cwana bestyja, że też chce sie jej tak kombinować...  😤
Dziewczyny a ja właśnie zrobiłam u niej zakupy, paczka przyszła w dwa dni, cena i przedmiot zgodny z opisem ( a zapłaciłam przelewem, mimo tego że wiedziałam o niej ) wytłumaczyła mi się na fb i jest okej 🙂 może już nie jest taka jak kiedyś?
( piszę o Flisteam )
Bacik, przelew robilaś na takie dane jakie wcześniej podawała czy jakieś inne?
Robiłam zakupy w zeszłym tygodniu u flisteam . Przesyłkę otrzymałam na drugi dzień . Kontakt super , przedmiot zgodny z opisem . Dla mnie super transakcja i super sprzedający 🙂.
casines niestety nie wiem jaki wcześniej miała numer konta 🙁
ale mi chodzi o imię i nazwisko jakie wpisywałaś przy przelewie
Przykro mi, ale niestety muszę wpisać na listę nieuczciwych a może raczej niesolidnych Szaga. W połowie grudnia kupiłam u niej siodło Prestige Doge wraz z pokrowcem Prestige. Samo siodło dotarło, i z nim wszystko ok, natomiast pokrowca nie ma do dzisiaj. 20 stycznia zapewniła mnie, że już wysyła - minęły 3 tygodnie, od zakupu 2msc a pokrowca dalej nie ma. Fair to na pewno nie jest.
[s]Minus dla nirv czekam na wodze od dwóch tygodni, pisze, dzwonie, aż mi głupio przez moją nadgorliwość. Zawsze odpowiada 'dzisiaj pocałowałam klamkę, nie zdążyłam, na pocztę, wyślę jutro" umawiałam się z nią na odbiór osobisty, napisałam dokładnie o ktorej mam pociąg aby zdążyła. Po czym dostaje smsa, że jednak się nie wyrobi. A szkoda, bo pare lat temu wymieniałam się z nią i nie było najmniejszego problemu z wyslaniem paczki...[/s] paczka juz jest
risotto   Życie końmi prowadzone
19 lutego 2015 19:41
Uzytkowniczka Andaluzja ''kupila''ode mnie kilka rzeczy i chciala wysylke za pobraniem. Oczywiscie paczki nie odebrala, ja ponioslam podwojne koszty... jak zadzwonilam tlumaczyla ze nie miala awizo choc bylo 2 razy ... powiedzalam ze wyjasnie sprawe i oddzwonie, ale juz wiecej nie odebrala. Uwazajcie zeby kogos znowu nie narazila na koszta.
Andaluzja to akurat na forum znana  🤣 wiec nie dziwi mnie sytuacja przez Ciebie opisana. Myslalam, ze zniknela i juz nie powroci ale widac sie mylilam.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
21 lutego 2015 09:46
Jak wymieniacie się z kimś kto nie jest zarejestrowany na forum? Poprosić żeby ta osoba wysłała mi jako pierwsza? Bo nie chcę się naciąć mimo, iż wartość rzeczy nie jest duża.
Za pobraniem niech wysyła. kasa za towar, towaz za kasę na miejscu z ręki do ręki.
Wpisuję do nieuczciwych Koniferek brak zapłaty za pensjonat ( 5 koni )
Sprawa z Panią Joanna Pason - Woszczyną została wyjaśniona 🙂
natkra20
MAM nadzieje ,że wyjaśniłysmy tą głupią sytuacje?
Dodaje do tej listy użytkownika margonetka
osoba ta złożyła kilka propozycji cenowych w moich ogloszeniach. Chciałam się z nią dogadać, kilka z nich pasowało mi w 100%. Niestety osoba ta, gdy wysłałam jej wiadomość odpisała mi, że musi się zastanowić. Tak minęło kilka dni. Brak odzewu mimo kilku moich wiadomości z prośbą o odpowiedź mimo kilkukrotnego logowania się na forum. Denerwują mnie takie sytuacje. Mam teraz ogłoszenia zaspamowane propozycjami i to takimi do dogadania się-rozsądnymi, a jednak brak odzewu osoby wstawiającymi je.

Również minus dla karolciaequilano również za propozycję cenową, która mi odpowiadała, na samym początku kontakt dobry, prośba o wymiary i dodatkowe zdjęcie. Wszystko dosłałam. Gdy napisalam, że proszę o decyzję kontakt się urwał, mimo logowań
Przepraszam za post pod postem, ale niestety nie potrafiłam tam dodać wszystkiego-max 4 zdjęcia
Ja ostrzegam przed osobą ekwandra94 ! Kupiłam od niej sprzęt i dzisiaj mija 1,5 miesiąca od kąd zamówiłam i przelałam jej pieniądze. Czasami nie odpisywała, a jak już to robiła to się tłumaczyła się, że wpisała zły adres, że doszedł do niej zwrot ale na pewno wyśle itd...
Od kilku dni kiedy wysłałam do niej wiadomość, czy ponownie nadała paczkę to odpowiedzi nie odzyskuje i coś czuję, że się tego nie doczekam. A wszytskie swoje ogłoszenia, które miała- usunęła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się