Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Kasia Konikowa, Cudny uśmiech Misia! 😀
Ja też w moim synku jestem zakochana na zabój i rzygam tęczą co raz bardziej, bo on co raz bardziej te uczucia odwzajemnia, gestem i co raz więcej - słowem. 🙂

Dziś rano woła tak: "Mamooo!!! Czy jest tu jakaś mama?" ( :wysmiewacz22: Pierwszy raz coś takiego powiedział.) "O. Tu jest."
Po czym kładzie się na mnie, tuli i głaszcze po policzkach. 😍
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 lutego 2015 14:02
Julie, jaaaki słoooodziak 😍

Ja większość z Was bym chciała poznać  :kwiatek: wiec jak tylko ktoś bedzie w Warszawie-zapraszam! Zawsze to jakies dodatkowe ręce do dzieci,sesese  😉
Jakie wszystkie Wasze maluchy słodziachne! 😍 Kiedyś byłam całkiem antydzieciowa, sama się dziwie teraz jak tak można. 😁 Jak zaszłam w ciążę to aż cud, że mi się odmieniło tak szybko, z dnia na dzień.
Diakonka dawno nie widziałam Twoich bliźniaków, podziel się fotką! 😉

Wrzucam jeszcze Anetki troszkę 💘 jesteśmy na etapie "zjadam wszystko" 😁


jak już ślicznie siedzi i te oczęta....  😍
jak już ślicznie siedzi i te oczęta....  😍


Baaa, nawet stoi! Co prawda często to się kończy takim klapnięciem na tyłek, ale wytrwała jest! 😁

cudna  😜 a przypomnij ile już ma?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2015 15:47
A u nas wirus nie odpuszcza 🙁 od poniedziałku zmiana warty i ja będę na chorobowym na Julke. Czekam na wiosnę...
U nas jakiś paskudny wiruch panuje, nikogo nie oszczędza, a skutecznie kładzie do łóżka.
Przemiłe jesteście dziewczyny! Rozpływam się w komplementach 😡 Chyba będę wrzucać więcej fotek bez makijażu😉

nika77 jaki model X-landera macie? Oglądałam kilka - fajne są. Z tym, że niektóre dość ciężkie.

kkk dobrze, że juz Ci się poprawia! Oprócz mononukleozy, która nie daje jednoznacznych objawów jest jeszcze wirusowa cytomegalia. Gdy robiłam badania po zajściu w ciążę okazało się, że ją tez przeszłam. Nie wiadomo kiedy.. Chyba łapię wszystkie dziwne beznadziejstwa 😁 tfu tfu No jest jeszcze tokspolazmoza która daje ww objawy, czyli zwykle nijakie. Mam 4 koty i to mnie akurat nei dopadło - uff kkk masz co badać w razie czego😉

Kasia Konikowa piękne rzeczy piszesz🙂 Nei mogę się doczekać kiedy sama to poczuję! Twoje maleństwo ma 2 miesiące i już jest takie rozkoszne i się śmieje? Myślałam, że dłużej trzeba czekać na "kontakt".

my_karen macie niezłą terenową wersję wózka🙂 Ma tez funkcję spacerówki? Co to za model?

Julie wzruszające rzeczy piszesz! Kradnę wyrażenie "rzygam tęczą"  😁

srokate mi tez się odmieniło jak zaszłam. To muszą być hormony..... A Anetka ma NIESAMOWITE oczy! Będzie z niej piękność 🙂

opolanka zdrówka życzę!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 lutego 2015 17:35
srokate, prosze  :kwiatek:
Sorry, ze krzywe i ucięte, ale starałam sie uchwycić uśmiech, a one jak widza telefon to przestają sie uśmiechać, wiec strzelam troche "po omacku" 😉
Ale dzis marudne, jedzą co godzinę, po troszku i jęczą.
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
06 lutego 2015 17:35
Julie, ja już czekam z niecierpliwością na taki kontakt z Misiem, kiedy będzie już odwzajemniał uczucia gestem i słowem  😍 wtedy to chyba już oszaleję ze szczęścia  😉 cudny Twój Synek jest  😀

srokate, mi też się odmieniło, chociaż dzieci zawsze lubiłam i z nimi pracowałam, ale teraz to jest szał  🏇 już rozumiem jakim szczęściem jest dziecko i jakim cudem jest macierzyństwo i jakie to są wspaniałe uczucia i emocje  😍

k2arola, poczujesz i oszalejesz  😅 dziękuję za miłe słowa  :kwiatek: ano Misio taki jest już rozkoszniak i rozbraja mnie tym swoim uśmiechem za każdym razem i sprawia, że chce mi się skakać ze szczęścia  😍 Tak, oszalałam  😂
my_karen   Connemara SeaHorse
06 lutego 2015 17:54
k2arola, tak, gondola + spacerówka,  ale nie mam pojęcia co to 😉 to używka od znajomej z niemiec, podpasowal mi i funkcjami i cenowo więc wzięłam.  Super jest, ciut ciężki może ale ogólnie nie narzekam 😉

Diakonka, slicznosci 💘

opolanka, zdrówka :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 lutego 2015 18:19
Diakonka, ale szałowe zdjęcie,taki kuksaniec im wyszedł.

Wstawiajcie wstawiajcie, bo mam wrażenie, ze głównie ja wstawiam, dziś znów narobiłam zdjęć, chyba pora się leczyć 😉

nika77 jaki model X-landera macie? Oglądałam kilka - fajne są. Z tym, że niektóre dość ciężkie.


XQ jestem z niego bardzo zadowolona, zwrotny, dobrze się składa, dla mnie nie był ciężki, dawałam radę składać i pakować do bagażnika ze złamanym palcem prawej ręki 🙂
był to dla mnie kompromis, bo chciałam droższy maxi cosi mura.
cudna  😜 a przypomnij ile już ma?


Jutro 9 msc, ale ten czas leci! 😜

Diakonka śliczne, a jakie podobne do siebie! No i już nie takie maluchy! 😍
...długo mnie nie było... nadrobię całe kilkanaście chyba stron, a póki co wstawiam 3 zdjęcia z dzisiejszego wypadu do koleżanki, Maciek zapoznany z końmi i psami. 🙂
Nadrobię Was, nadrobię. Teraz weszłam na chwilkę by podzielić się z Wami dobrą informacją - JESTEŚMY JUŻ W DOMKU  😅 Po kilka dniach spędzonych w hotelu szpitalnym wyszliśmy dzisiaj o 12. Jak dojdę do siebie po przygodach z ostatniej nocy to podpytam Was o kp. Mam mętlik i to spory. Lekarze jedno, pielęgniarki drugie (a właściwie co pielęgniarka to inna opinia, a doradczyni laktacyjna jeszcze co innego. Jutro Was pomęczę. A tymczasem idę poromansować z laktatorem i spać.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 lutego 2015 21:17
deksterowa, Maciej niewzruszony widzę 😉 I coraz bardziej do mamy podobny.

nada, cudnie! Odpoczywaj kiedy  możesz i pokaż nam kiedyś Staszka!
My drugą dobę siedzimy w szpitalu.  Zapalenie krtani. Ja w tym roku jajo zniosę  😵

Naprawdę chciałabym w końcu zacząć normalnie pracować.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 lutego 2015 12:46
Dzis trafilam na kolejny TVN-owski wymysl- program "Mama kontra Mama" 😵
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
07 lutego 2015 13:32
Żaliłam się już na FB to jeszcze tu się pożalę. Dzieci mi się popsuły. Od dwóch dni jedzą co 2 godziny. Wczoraj nawet co godzinę, dziś co pół godziny! Noc nieprzespana. Do tego wyją w międzyczasie. Z mężem aż się pokłociliśmy i to bardzo  😡

Wklejam zdjęcie łapek, zupełnie nieupozowane, one się dotykają po buźkach, łapią za rączki, śmieją się do siebie 😍
Z tym, ze od 2 dni jakby mniej 🤔
Na FB zrobiło furrorę, może i tu się spodoba.
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10628433_10206008679720893_2652332823876749534_n.jpg?oh=f0bf63a88c7de97897906a8a595db496&oe=555984C1[/img]
ash   Sukces jest koloru blond....
07 lutego 2015 13:33
Atea, o jejku, współczuje! Dużo zdrowia dla przystojniaka!
Atea, oj duzo zdrowka życzę.
Zapalenie krtani jest fatalne.
diakonka to pewnie skok rozwojowy nie martw się minie  :kwiatek:
Sprzed kilku godzin.
Gabryś komentuje halowe ZR w Skokach, na Sopockim Hipodromie:
🏇
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
07 lutego 2015 14:44
nada, super wieści  😀 pokaż koniecznie zdjęcie Stasia  🙂

deksterowa, jaki Maciej już duży  😍 aż musiałam spojrzeć na suwaczek ile już ma  😉

Diakonka, boskie zdjęcie  🙂

Atea, zdrówka dla Frania  🙂

A moje Dziecię po spacerze zjadło i śpi, a najlepiej śpi się na mamie  😉 Moje Dziecko pierwszy raz wytrzymało 6 godzin bez jedzenia, 2 godziny wczoraj wieczorem oglądał ze mną "Meridę Waleczną", zasnął i 4 godziny spał.
Dziękujemy,  kurujemy się dalej. Biegunka szaleje na oddziale, modlę siebie,  żeby nas nie dopadła.  Franek humor ma, to najważniejsze.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
07 lutego 2015 15:18
srokate Dziecinka jak zwykle boska 🙂 Moja córcia ma 4miechy a też pakuje wszystko do paszczy.

Kasia Konikowa zadroszczę🙂 moje dziecię jest jakieś anty leżenie z mamą i anty usypianie na rodzicu czy z rodzicem. No, czasem jak już wykończona to mi zaśnie na rękach na podusi ale po bujaniu góra dół dość energicznym. Czasem chcę sobie ją wziąć na łóżko, przytulić i poleżeć z nią. I zawsze kończy sie to rykiem 🙁
Mąż ostatnio próbował ją nauczyć zasypiania gdzie indziej niż w wózku (przez dzień śpi tylko w nim i wymaga bujania 🙁 )Wziął ją na łóżko stworzył milusie warunki, mięciusie cieplusie i.............. po 20 wygrało dziecko. Darła sie jak opętana. Po czym rechotała na rękach.

Najgorsze że z wózka mi pomału wyrasta! Długaśna się robi.

Diakonka rączkowe zdjęcie słodkie 🙂
leosky mój też nie do przytulania, jakież ja miałam jazdy, że autyzm czy inne bógwico ...
Co do wózka nie pomogę, bo zwyczajnie usypiałam w łóżeczku. Nie widziałam innej opcji, a bujanie uważałam za zło 🙂
Może jednak, jeśli poświęcisz temu troszkę czasu, uda się usypiać "normalnie". Są różne metody opisane w różnych książkach
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 lutego 2015 15:41
Diakonka, brzmi jak skok. Napady tzw. wilczego głodu, humory i to "jakby mniej" też. Czyli zaraz wrócą do normy, a będą mądrzejsze o jakąś umiejętność. Wytrwałości! boże, jak sobie pomyślałam ostatnio, że ząbkowanie też będziecie mieć razy dwa... Myśl o tych latach, kiedy oni będą samowystarczalni w zabawie, bo będzie ich dwoje 😉

Atea, o kurczę, biedny Franek 🙁 i Ty też, pobyt z dzieckiem w szpitalu może wykończyć...

Kasia Konikowa, kawał słodziaka! Moja już tylko czasem się tak da położyć na przytuasy, ale spać ni hu hu...
A może Diakoniątka będą miały bezobjawowe ząbkowanie? Po co się nastawiać, że będą przechodzić źle?
Gabik może raz miał lekką gorączkę z powodu ząbkowania, ze dwa razy było widać że go trochę boli, dostał Nurofen i tyle. A poza tym poszło zupełnie bezboleśnie i bezmarudnie.

Boskie zdjęcia! 😀
Łapki bliźniaków przecudne. 😍

Jeszcze druga część Gabikowej relacji z regionalek na hajpodromie: 

Proszę zwrócić uwagę, jak się zdegustował zrzutką pod koniec. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się