Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

wie ktoś gdzie są fajne promocje derek treningowych (półderek) ❓ najchętniej eskadrona  🤣, ale generalnie to bez znaczenia jaka firma  😀
W Decathlonie znów dostępne kaptury do czerwonych derek za 74,99 😀 Dostałam jeszcze kod promocyjny na 10 zł... wyszło 64,99 😀

a czy ktos przypadkiem nie kupil kaptura w rozmiarze cob, a wolalby full? Chetnie sie zamienie, bo cos czuje zze full na Losia jednak bedzie troche duzy 🙁
Kolebka czy są jeszcze w zako kaptury???
Dotarły nasze derki z Deca 😅
Warto, zdecydowanie warto się było na nie spłukać 😁
Equi shop? nocne marki? 😀 Na co będzie -40%?  😀iabeł:
Czy może ktoś z Was kupił derkę z Deca w rozmiarze 125 cm - okazała się za mała i chciałby się wymienić na 135 ? 😀  👀
Ja mogę odkupić 135 od ciebie, bo się nie zdecydowałam na czas 😂
Ja mogę odkupić 135 od ciebie, bo się nie zdecydowałam na czas 😂

Gdyby jeszcze w Deca były 125cm to pewnie bym sprzedała, ale niestety...  🤣
Przeczuwam totalne bankructwo!!!!!  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😜 😜 😜
O ludzie 😵 a ja jak na złość przed wypłatą..
W zakopiance brak kapturów. Mamy jeszcze derki allweather czerwone 125 i 135 🙂

Ktoś pytał o czarne czapraki Riding - są dwie sztuki za 49 bodajze.
A nie wie ktos czy w GNL lub Hidalgo szykuje sie jakas walentynkowa promocja?
Evson w GNL będzie promocja na walentynki (ale tylko na dział 24h )
gdzie znajde jeszcze promocje na Eskadrona CS 2014? pomijając -15% w koniku  😀
Całe szczęście, że nie mam już pieniędzy nawet na jedzenie  😂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lutego 2015 19:39
gdyby ktos chcial wymienic kaptur cob na full to ja sie chetnie wymienie bo u Nas kaptur konczy sie w poloqie grzbietu  😁
A ja nie miałam kasy poza tą odłożoną na konsultacje, ale się okazało, że konsultacje to będzie prezent urodzinowy (-co chcesz na urodziny? -nie wiem... derkę polarową może? -o nie, na pewno nic dla konia, to ma być prezent dla ciebie! -to... no bo przyjeżdża do nas trener na konsultacje... :hihi🙂. I teraz... nagle mi została kasa. Chyba poproszę, żeby mi ktoś zmienił hasło do konta bankowego do końca wyprzedaży. 😵

Zairka, to się akurat dobrałyście z Orzeszkową, zdaje się. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lutego 2015 19:52
niestety obie mamy za duże  🙁
bardziej atrakcyjny rabacik niż -15% do konika ktoś posiada?  :kwiatek:
Constantia, dziękuję, rewelacja!!!
niestety obie mamy za duże  🙁

o masz, czemu ja przeczytałam, że kaptur się kończy w połowie szyi? 🤔wirek:
[quote author=Zairka link=topic=15196.msg2286218#msg2286218 date=1423252367]
niestety obie mamy za duże  🙁

o masz, czemu ja przeczytałam, że kaptur się kończy w połowie szyi? 🤔wirek:
[/quote]

hahahaha! próbuje sobie wyobrazić konia, na którym ten kaptur kończyłby się w połowie szyi  🤣
widziałam dzisiaj Madzie Zairki w kapturze i może jej spokojnie używać zamiast derki  😜

a ja jakbym wiedziała, że te decathlonowe derki są lekko większe to bym swojej kupiła 145  😕
Przeczuwam totalne bankructwo!!!!!  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😜 😜 😜

Jak to jest z tymi promocjami? Ceny przy przedmiocie to ceny już po zniżce czy potem doliczają?
asds   Life goes on...
06 lutego 2015 23:15
Ceny już chyba z obniżką są?
Jeżeli tak to w przypadku czapraka na który polowałam to cena ani o grosz się nie zmieniła 🙁 A czaprak jest w dziale 24h
asds   Life goes on...
06 lutego 2015 23:30
jakie hasło na promocję w GNL?
ceny na dobry-kon.pl już są zmienione.
Nie każda cena się zmieniła - część produktów, która była na sporej przecenie przed promocją walentynkową, nie wskoczyła teraz na jeszcze wyższy próg.
Natomiast każdy produkt z działów 24h objętych promocją, jest przeceniony zgodnie z rozpiską czyli np. odzież minimum 20% rabatu, a niektóre perełki mają rabat nawet 70%  😅

nie da się zrobic promocji na wszystko 50-70% 😉


a ja jakbym wiedziała, że te decathlonowe derki są lekko większe to bym swojej kupiła 145  😕


Wczoraj mierzyłam moją 145 i idealnie pasuje, hm mam chyba niewymiarowego konia. Za to kantar ten z polarem wypada mniejszy. Niestety nie dopielam na koniu 🙁

a ja jakbym wiedziała, że te decathlonowe derki są lekko większe to bym swojej kupiła 145  😕


Wczoraj mierzyłam moją 145 i idealnie pasuje, hm mam chyba niewymiarowego konia. Za to kantar ten z polarem wypada mniejszy. Niestety nie dopielam na koniu 🙁

a to ciekawe, u nas sa dwie 135 i moim zdaniem wypadaja raczej male 😜
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lutego 2015 08:01
moze kazda jest inna  😂 moim zdaniem 145 wypada jak 150. najlepiej byloby zmierzyc po grzbiecie jak ktos ma.jeszcze w domu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się