Pensjonaty we Wrocławiu

ciekawe jaka cena?
a koś stoi w romnowie u p. Uli, ciekawa jestem czy zrobili nowe boksy.
Z tego co mnie doszły słuchy, to szewce otwiera P. Rogowska, ale to tak tylko z ploteczek stajennych wiem
Z opisu całkiem sympatycznie to wygląda...
darolga   L'amore è cieco
27 stycznia 2015 12:33
Kasia Rogowska i Krzysiek Szczawiński.
epk, Już po przeprowadzce na nowe/stare miejsce ?
ciekawe jaka cena?
a koś stoi w romnowie u p. Uli, ciekawa jestem czy zrobili nowe boksy.


Boksy są nowe z jeden strony stodoły. Z drugiej strony zrobiła lążownik.
aspiw, tak 🙂.
U nas w stajni, z powodu sprzedaży konia zwolniło się miejsce.
Mile widziany pasjonat skoków lub zapalony terenowiec 🙂
Phiii, cóż za dyskryminacja pingwinów :P 😉
to z czystego lenistwa, żeby nie trzeba było składać stojaków 🙂 Żart 😀
Najbardziej nam zależy aby osoba była "fajna", jest nas 4 pensjonariuszy i mamy miłą atmosferę i to chcemy utrzymać.
temat już pewnie wałkowany, ale może jakieś nowości na wiosnę, albo u kogoś zwalnia się miejsce - poszukiwane miejsce dla emeryta, główne wymagania to łąki, łąki, łąki (najlepiej całodniowe), suchy przestronny boks, dobre jedzonko i super opieka, .. może ktoś coś będzie miał na wiosnę?
Carmina, może ustaw się w kolejce do Dwóch Stawów - dwa znane mi konie tam już są (forumowej Zimy) i naszej Danieli - i obie zadowolone z tego co wiem.
carmina ja znam jeszcze dwa i również polecam
Tam absolutnie można walić w ciemno... Dla mnie to miejsce jest jak wygrana w totolotka 🙂
zima - piszę do Ciebie pw
Boksy są nowe z jeden strony stodoły. Z drugiej strony zrobiła lonżownik.

Dzięki za odpowiedź, nie orientujesz się czy żywienie bez zmian?

Kumpela przymierza się do wizyty potrzebuje czegoś blisko z trawą a tam ładne łąki są i kryty lonżownik oraz zalesione tereny.
Cóż jak będzie zadowolona to też się zastanowię bo mam tam dojazd. 
U nas w stajni, z powodu sprzedaży konia zwolniło się miejsce.
Mile widziany pasjonat skoków lub zapalony terenowiec 🙂


aspiw ja się biję cały czas z myślami (i z kalkulatorem  :hihi🙂, gdybym miała 10 km bliżej, to już dawno byśmy tam stali  😉
espana, Weź pod uwagę że, do niczego nie trzeba dopłacać ( derka, ochraniacze,kaloszki, czyszczenie kopyt po padoku), no chyba że kupno witamin i innych suplementów to własny koszt, a podawanie w cenie pensjonatu. No i nie trzeba konia dokarmiać by wyglądał 🙂
Z dużych plusów to to że do korzystania z dużej hali jest nas mało i niema tłoku 🙂
Jaka cena?
700
Stoimy w Krzyżanowicach od... dobrych kilku dni i mogę z czystym sumieniem polecić ten pensjonat. Koń ma byczy boks, czyściutki, siana tyle, że nie dojada (do tego pięknie pachnącego), wychodzi codziennie na karuzelę, padoki. Opieka fachowa i sympatyczna 😉 Czworobok kwarcowy to fajna sprawa, do tego hala niedługo będzie wyglądać równie świetnie.
Jednym słowem, jak na pensjonat tak blisko centrum, to warunki są super. Jedynie cena niemała, ale 1000zł to już chyba standard :c

PS. gdybyście słyszały, że ktoś potrzebuje luzaka w okolicach Wrocka, to dajcie znać  😉
Znacie jakąs przydomową stajnie na południu Wrocławia lub okolice wysokiej, strachowic itp., w której są wolne boksy?
Coś mi się kiedyś obiło o uszy o takowej stajni w okolicy lotniska
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 lutego 2015 15:49
Ramires - to jesteśmy sąsiadkami, bo ja w Krzyżanowicach już dwa lata się bujam🙂 Ale chyba Was jeszcze nie widziałam... 🙄 A co do ceny.... 1000zł? Czyżbyś wiedziała coś na temat jakiejś podwyżki?
[quote author=Iv@nowa link=topic=170.msg2288250#msg2288250 date=1423494857]
Znacie jakąs przydomową stajnie na południu Wrocławia lub okolice wysokiej, strachowic itp., w której są wolne boksy?
Coś mi się kiedyś obiło o uszy o takowej stajni w okolicy lotniska
[/quote]

To jest ta http://re-volta.pl/stajnie/info/fortuna
taggi możliwe że dla starych pensjonariuszy jest taniej, ale ja dostałam umowę na 1000zł 😉 W której stajni stoicie? My mamy środkowy boks w angielskiej
Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za ogłoszenie, bo żadnych korzyści materialnych nie mam zamiaru ponieść z tego tytułu  👀
Poszukuję kogoś na piątek w "bliskich okolicach" Wrocławia na zdjęcia, mile widziane aby modelka chciała się przebrać, ale na dobrą sprawę porządne treningowe + portrety też mi nie wyjdą na złe  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 lutego 2015 17:48
Iv@nowa uciekacie ze.Smolca?
[quote author=Iv@nowa link=topic=170.msg2288250#msg2288250 date=1423494857]
Znacie jakąs przydomową stajnie na południu Wrocławia lub okolice wysokiej, strachowic itp., w której są wolne boksy?
Coś mi się kiedyś obiło o uszy o takowej stajni w okolicy lotniska
[/quote]
to może obejrzyj romnów  😉 z tej strony to jakaś lipa ze stajniami. w stronę obornik czy jelcza można coś znaleźć a tu... zwłaszcza bez tysiaka.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
11 lutego 2015 22:59
Ramires - kurde, to pewnie podwyżka będzie z okazji podłoża kwarcowego 😵 my stoimy w boksie... hmmm... w tej stajni, do której przylegają boksy angielskie, ale w tej części z szerszym korytarzem. Jak wchodzisz od strony padoków, drugi boks po lewej - między Calipso a Apollo. Nigdy nie byłam dobra w tłumaczeniu drogi 😁

Elle - my w piątek mamy trening o 13.30 w krzyżanowicach (blisko Wro), to zapraszam na zdjęcia, choć pewnie znalazłabyś bardziej "schludny" obiekt. U mnie niestety wrodzony brak pedantyzmu powoduje notorycznie brudne buty i bryczki, ale koń przynajmniej ładny w odróżnieniu od panci 🥂
[quote author=Dranga link=topic=170.msg2282517#msg2282517 date=1422895950]
Boksy są nowe z jeden strony stodoły. Z drugiej strony zrobiła lonżownik.


Dzięki za odpowiedź, nie orientujesz się czy żywienie bez zmian?

Kumpela przymierza się do wizyty potrzebuje czegoś blisko z trawą a tam ładne łąki są i kryty lonżownik oraz zalesione tereny.
Cóż jak będzie zadowolona to też się zastanowię bo mam tam dojazd. 

[/quote]

Z tego co ostatnio słyszałam to bez zmian żywienie. Siano raz dziennie w małej ilości. Znajoma kupowała paszę to dość szybko znikała a koń dalej chudy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się