Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Bandos, mam dwie derki allweather 300g z decathlonu. Na Dina (wlkp 170 w kłębie) mam 155cm, na młodego (mniej więcej 166/167) mam 145cm. Powiedziałabym, że rozmiarówka standardowa.
wątek zamknięty
anai, dzięki. Dotarła do mnie dziś 135 na konia w typie krótkiego młp 160 w kłębie. Czasem ma 145 czasem 135. Czyli powinna pasować.
wątek zamknięty
emptyline, kucyk super, jak zwykle z resztą  💘
lalasatan, dralon bardzo mu pasuje, ale ten czaprak jakoś tak dziwnie się chyba układa?

Aramis w cottonie navy cs jesień/zima 2014
wątek zamknięty
bardzo mu do pyska w tym granacie 🙂.  Razem z Twoimi bryczesami (kolorystycznie Ci nawet pasuja do ogolonego konia hihi) i czarną resztą, komplet wyszedł bardzo elegancko. super!
wątek zamknięty
Waldhausen Kantar Premium Edition
wątek zamknięty
[img]http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/Domek/Pulpit/husarz/kantar%20waldhausen.jpg[/img]
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Jak to jest z rozmiarami derek Eskadrona? Derka roz 135 jest na konia 135 w klebie? 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów
wątek zamknięty
wiki wpisz sobie w google rozmiary derek, rozmiar derki odpowiada długości grzbietu, nie wysokości w kłębie..
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lutego 2015 19:21
huzarova, elegancko!
wiki15, na konika 135cm w kłębie będzie 115 albo 125 - zależy czy długi ma grzbiet. Najlepiej zmierzyć konia po grzbiecie.
wątek zamknięty
alexiss jaki masz rozmiar tej derki? I ile koń ma w kłębie?


Dereczka jest 135 a kobyłka ma jakies 165 w kłębie
wątek zamknięty
Huzarova super w granacie! Też za mną granat chodzi, chociaż niebezpiecznie dużo szmat mi się ostatnio robi, więc się powstrzymuję 😉
Miałam dziś szczęście do fotografa, więc wrzucam Gniadego Kucyka w kantarze coffe-berry 🙂
wątek zamknięty
huzarova, pięknie 😀

Libella, jaka mina 😉 ale kantar pasuje idealnie 😀
wątek zamknięty
huzarova bardzo ładnie w tym navy 🙂 też się czaję na navy, tylko zawsze zadaję sobie pytanie przed kupnem, po co mi kolejna szmatka skoro i tak teraz będę mało jeździć 😉
Libella też mam ten kantar... tylko.. jakoś go do tej pory nie doceniałam.. bardzo ładny 🙂
wątek zamknięty
huzarova ale czad! Super wygląda granat na karym, no wow! 😍
Libella uwielbiam różowe kantary, paskuda jeszcze nie miała kantara w innym kolorze. 😁

Gdzieś mi się zapodziały te foty, a miałam je wrzucić już prawie tydzień temu ... 😜 Blood w nieśmiertelnym kantarze magenta/white/graphit (oczywiście coś z różu musi być) 😎


wątek zamknięty
Xxagaxx to fakt, minę ma nietęgą 😁
Srokate no ja mam pewne opory przed różem na tak jasnym gniadym, ale jak patrzę na to zdjęcie to się nawet przekonuję 😉 Za to Wam bardzo ładnie - ciemna maść z różem zawsze mi pasuje.
RatiNa Dzięki 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv-nie myślałam,że ten komplet jest tak obłędny!  😍
wątek zamknięty
huzarova- obłędnie wyglądacie w tym granacie 😍
Libella ale słodki foszek 😉
emptyline śliczny ten zielony. A nie brałaś pod uwagi łezki? Ktoś wstawiał tu ostatnio pod siodłem ujeżdżeniowym, a Ty masz małe siodło wiec mogłoby wygladać naprawdę nieźle 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 lutego 2015 08:42
huzarova, bardzo elegancko 🙂

Libella, świetnie wam ten kantar pasuje, nawet jeśli koń jest średnio ucieszony 😁

srokate, ładny kantar, ten róż go fajnie ożywia 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2015 10:30
palemka, a dziękuję. Niee, łezki mi się straaaasznie nie podobają. 🙂 Mam plan przerobić te vs-ki na dl.
wątek zamknięty
Nirv, bardzo jej pasuje ten komplet 🙂
wątek zamknięty
alexiss, on jest przepiękny, niemalże na każdego konia - na gniadym Pamsie, na mojej byłej Odettcie, na siwych 😍

xxagaxx, prawda?? A już prawie byłam bliska sprzedania go, mógł by być odrobinę większy, bo Passier ma długaśną tybinkę, ale daje rade.
wątek zamknięty
alexiss, dzięki, w takim razie na mojego będzie pasować 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2015 12:42
anai, dzięki. Dotarła do mnie dziś 135 na konia w typie krótkiego młp 160 w kłębie. Czasem ma 145 czasem 135. Czyli powinna pasować.

na pewno bedzie pasowac, moje maja typowe 145 a derka decathlonowa moerzona po grzbiecie ma 150cm wiec jak Twoj nosi 135-145 to mysle ze 135 bedzie idealna!
wątek zamknięty
Nareszcie do mnie dotarł Anky pad turkish coffee  😅
Jutro spróbuje zrobić zdjęcie na koniu to wrzucę 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 lutego 2015 14:13

Poglądowa fota (zrobiona tosterem :P) syna w Jarpolu z kołnierzem i lansiarskim wypasionym haftem  😉 Uwielbiam tę jakość i grubość polaru!  😍
(na popadokowe brudne kopyta nie paczymy!)
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2015 15:25
Nie wierzcie że szmatoholizm można wyleczyć! U mnie stan uśpiony 3 lata a teraz....
Zdecydowałam się jednak na kropciate owijki, zmyślą że będą pasować też do ES Aubergine i chyba się udało  😁
czekam jeszcze na 1 komplet ale już nie z nowych kolekcji i dzisiaj znowu zgrzeszyłam przez  😉

P.S. Nie wiem od której kolekcji zaczeli robić w owijkach te dodatkowe "gumki" do rzepów ale chyba zrobili to kosztem jakości...
wątek zamknięty
Nirv- chętnie bym taki komplet przygarnęła, gdyby tylko były jeszcze w sprzedaży  🙄

Bandos- śmiało zamawiaj, derka jest obłędna tym bardziej za tą cenę 🙂
wątek zamknięty
huzarova, całość tak pięknie stonowana, bardzo przyjemny obrazek 🙂
srokate, wiadomo, że różowy akcent obowiązkowy  😎
Moon, fajna dera! Nie dowidzę tylko, co tam wyhaftowane jest :-P
Zairka, zdecydowanie szmatoholizmu wyleczć się nie da... 😉 Czekam na fotki na modelach!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.