masaż koni

Mogę zapytać ile płacicie za masaż konia? Nigdy się tym nie interesowałam, chciałam zafundować mojemu, ale cena za jeden masaż wydaje mi się duża. Chciałabym mieć jakieś porównanie.
kojarzy mi się 200zł
domcia406, 70-120zł.
Edit- klasyczny masaż plus np tejpy.

200-300 masaż chiropraktyka.
50 - 200
Dziękuję bardzo! Ja dostałam cenę 300 zł za pierwszy i każdy kolejny 250 + dojazd więc to chyba jednak dużo. A znacie może kogoś z kujawsko-pomorskiego?
Może obok kwoty podajcie też typ masażu jaki za daną cenę jest wykonywany?  :kwiatek:
domcia406, w Bydgoszczy bywa Paulina Puchała, stosuje masaż głęboki, leczniczy.
cena ok 220zł
Polecam!
warto się z nią skontaktować i ona się odzywa jak jedzie w trasę.
Ktoś oprócz Lee zajmuje się w Polsce akupunkturą?
Dramka, Magda Saracyn i Ania Jasińska.
Ania Jasińska
Agata Siczek
Olga Kulesza
Dzięki  :kwiatek:
Anię Jasińską polecam 🙂 Moja kobyłka jest żywym dowodem skuteczności (nie bez przyjemności mam wrażenie) Ani pracy.

Ktoś oprócz Lee zajmuje się w Polsce akupunkturą?
Ile bierze za wizyte?
Dramka 150 zl bierze Jasinska, do nas ma przyjechac pod koniec lutego.
Ja też bardzo polecam Anię 🙂
Robiła komuś akupunkture?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
10 lutego 2015 11:22
nam regularnie akupunkturę robi Magda Saracyn i bardzo gorąco ją polecamy 🙂
podpisuję się pod słowami bjooork - również polecam Magdę Saracyn do akupunktury.
O kolejna osoba z W-wy 🙂
tak, Ania robi akupunkturę razem z masażem

edit: ważna informacja, jest lekarzem weterynarii również

edit: ważna informacja, jest lekarzem weterynarii również


i tego się obawiam  😁 a Pani Magda zajmuje się rehabilitacją i fizjoterapią..
Dramka a to ciekawe czemu się tego obawiasz, bo dla mnie podstawą do prowadzenia fizjoterapii i rehabilitacji jest szeroka wiedza m.in. o anatomii
widziałam juz przykład różnych "speców" po kursach i wiedzę to mają, delikatnie mówiąc, mocno okrojoną
Z doświadczenia..koń już raz był wysłany na łąki przez "zwyrodnienia kopyta"  😤
ale to mówisz o lekarzu weterynarii który nic nie wiedział o fizjoterapii, prawda?
Dramka a to ciekawe czemu się tego obawiasz, bo dla mnie podstawą do prowadzenia fizjoterapii i rehabilitacji jest szeroka wiedza m.in. o anatomii
widziałam juz przykład różnych "speców" po kursach i wiedzę to mają, delikatnie mówiąc, mocno okrojoną


No bez przesady, akurat Magdzie braków w wiedzy nie można zarzucić... I zdaje mi się, że w zakresie fizjo ma zwyczajnie większy staż niż Jasińska, bo dłużej praktykuje.
Witam,jeśli chodzi o akupunkture a nie igloterapie -ja (Anna Jasińska), Katarzyna Żukiewicz i  Beata Bałucińska. O ile wiem nikt w pl nie jest członkiem IVAS oprócz nas. Wszystkie jesteśmy stey niestety lekarzami weterynarii. Wg moich informacji w UE nie ma kursów akupunktury i tcm dla osób nie będących lek wet. Osoby spoza naszej klity nie mogą przebijać tkanek... 😉
Jedyny kurs dla ludzi z ulicy jest organizowany w Niemczech i wg mojej wiedzy nikt po tym kursie w pl jeszcze nie jest.
sumire, praktyka  w wielu przypadkach nie ma nic do rzeczy, znam takich fizjo co chwalą się nastoma latami praktyki a młody fizjo wet zagina ich już na dzień dobry
fizjo nigdy nie będzie miał takiej wiedzy jak wet i nigdy nie będzie miał takich uprawnień

Ja również rękoma i kopytami polecam Magdę Saracyn 🙂
Wszystkim naszym koniom akupunkturę robi Ania Jasińska, konie są zadowolone, my też 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się