Zabawy na zawodach - doświadczenia i propozycje.

Jak w temacie, byliście kiedyś na zawodach, na których dodatkowo była zorganizowana jakaś fajna zabawa/konkurs dla publiczności, oczywiście związany z końmi? Albo czy macie pomysł, jak coś takiego mogłoby wyglądać?
Szukam pomysłów pomocnych przy organizacji imprezy jeździeckiej 🙂
(Jeśli był już taki temat, to przepraszam, nie znalazłam 🙁 )
Czekam na Wasze odpowiedzi! 
Ja się kilka razy  spotkałam z dodatkowym konkursem na najlepsze przebranie np. z okazji Halloween, Hubertusa czy mikołajek, chociaż przyznam, że ich fanką nie jestem.
klieen, te przebrania to chyba dla zawodników? 😉

Ja spotkałam się z konkursami typu przeciąganie liny, skakanie przeszkód samemu i wożenie słomy na taczce po określonej trasie 🙂
konkurs potęgi skoku zawsze zbudza duże emocje - zarówno ten jeździecki (co na małej czy towarzyskiej imprezie odradzam ze względów bezpieczeństwa) jak i ten dla publiczności - rozgrywany na 1 stacjonacie, do pierwszego błędu, dla 8-10 chętnych z publiczności  🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 lutego 2015 22:54
A jak poprzeczka będzie już wysoko tak że już nikt wyżej nie skoczy można puścić muzykę i pobawić się w limbo 😉
[CIACH]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
Punkt 2.    ❗
donkamilos127, Czy można zobaczyć jakieś zdjęcia Ciebie w roli kaskadera konnego?
Julie, stawiam ze to ten w zielonej koszulce 😁
Ja jeszcze dałabym donkamilos127, złotą łopatę lipca 😂
_Gaga, lepiej spray na trolle 😀


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się