Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

dziewczyny aleście sobie cuda porobiły!!!! aaaa aż mnie trafia, ja chcę znowu!!🙂

co do mapy bólu - mój pierwszy tatuaż na żebrach, 4 godziny - najbardziej bolały te słowa które mi zjeżdżały na część już bez żeber - póki szło po kościach było spoko🙂 bardziej przeszkadzała nie możność oddychania i mówienia jak dziabał😉 drugi - ręka, w tym też niebieska plama - samo zgięcie ręki, czyli wgięcie łokciowe - bolało, jasne, ale dałam radę bez mdlenia i przekleństw😉 sączyłam red bulla i się krzywiłam - that's all😉 a na samo zgięcie przypadły mi i grube czarne kontury i białe wypełnienia😉 dodam że oba robione bez żadnych maści, znieczulaczy itp, a ręka robiona była na dwa razy - raz 4 godz, potem kolejne 2. tego naprawdę nie da się obiektywnie ocenić! Ale jak dziewczyny pisały - jak jesteś tattoo freakiem i bardzo bardzo go chcesz to wszystko zniesiesz😉

ja już się nei mogę doczekać marca i dorobienia łapy🙂 ehh gdyby mnie kasa nie trzymała to bym robiła udo od razu....🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lutego 2015 11:35
Breva a co Ty teraz masz na ręce? Bo z tego co pamiętam, zakryłaś ten kontur miasta, tak?  😉
tak tak, kontur miasta kochałam ale miejsce było nietrafione... może kiedyś go jeszcze popełnie ale na boku stopy np? na ręce - szkoda było miejsca😉 mam kwiaty lekko rozmyte - ciągle ktoś mnie pyta czy to bodypainting😉 i będe dalej kwiatowo ciągnęła tatuaż w gorę na ramię, może nawet zahaczę o łopatkę😉 tylko mój tatuator od ręki (a wiadomo - chcę żeby mi go rozbudowywała ta sama osoba) wyjechał do anglii:/ i muszę czekać aż przyjedzie na chwilę do Polski..

hmm szukam zdjęcia ale nie mam żadnego dobrego... zaraz zrobię i wstawię😉
ale mam za to moją minę podczas robienia😀

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/10470771_950213768338401_5429314564708835691_n.jpg?oh=5bca7f88acdef4aed3d6b538bae653a4&oe=559673CE[/img]

edit - mam fotę poglądową na napis na boku🙂 zaznaczam że jest po polsku😉

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/v/t1.0-9/s720x720/555936_485161618176954_669922067_n.jpg?oh=39c678e363a363aac21a7e117fa58fd8&oe=55594FBB&__gda__=1435443945_ee85b26aab3de67ae1af731b6836bb7b[/img]

jest i łapka🙂
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10965797_1073494932676950_482521950_n.jpg?oh=012478873bd0cf18deb0443038234d84&oe=54DC25F0&__gda__=1423740576_05197bc72de5c237a15bb026e4cb4c7f[/img]
na ręce - szkoda było miejsca😉


👍

mój człowiek  🤣
Mnie Futro proponował konika na łopatce- powiedziałam, że szkoda pleców.

Czy ktoś wie co się dzieje z Czaszka i Sztylet? Do kiedy istnieją, gdzie się Yadou przenosi?
Nie wiem, ale chętnie ją przygarnę  🤣
Nav, haha🙂 no mała dziara, w małych miejscach, a jak miejsca jest sporo to po co się rozdrabniać?😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 lutego 2015 10:17
Breva ale super 😉 gratuluje super tatuazy
zabeczka17, dzięki🙂😉 chociaż mnie już tak nie cieszą... tzn kocham oba, bok już tak zostawiam i nie ruszam, ale ręka mnie wkurza że nie jest pociągnięta wyżej, tylko jest taki "placek" na środku i tyle:P ehh zdecydowanie apetyt rośnie w miarę jedzenia🙂 no i uda się nie mogę doczekać!! ale przed tym musze wrócić na siłownię i się ujędrnić trochę bo znowu się zapuściłam🙁(
Breva masz fotkę jak to wygląda bez zlewania się z bluzką . Fajne cudo, świetny pomysł i taki inny . 
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lutego 2015 21:53
Breva super te kwiaty, ale miasto wybitnie mi się podobało  😉 Oby zagościło u Ciebie w innym miejscu!


A ja właśnie uświadomiłam sobie, że nie uda mi się zrealizować przygody z Martyną Popiel w jeden dzień i usilnie poszukuję noclegu w Katowicach na couchsurfingu  😁 (pierwszy raz  😜 ).
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 lutego 2015 08:18
zabeczka17, dzięki🙂😉 chociaż mnie już tak nie cieszą... tzn kocham oba, bok już tak zostawiam i nie ruszam, ale ręka mnie wkurza że nie jest pociągnięta wyżej, tylko jest taki "placek" na środku i tyle:P ehh zdecydowanie apetyt rośnie w miarę jedzenia🙂 no i uda się nie mogę doczekać!! ale przed tym musze wrócić na siłownię i się ujędrnić trochę bo znowu się zapuściłam🙁(


Nie kokietuj wygladasz fajnie. 😉 a tatuaze sa piekne 😉 dziaraj reszte calosc na pewno bedzie sie super prezentowac
monia, specjalnie dla Ciebie zrobiłam🙂 tylko nie obróciłam:/ ale widać😉



i znalazłam w galerii tu na volcie cały napis🙂😉



smarcik, dzięki🙂 no bardzo możliwe że gdzieś je zrobię, ale jeszcze uproszczone i mniejsze😉

zabeczka17, nieeee tu widać tylko rękę, ale jakbyś zobaczyal całośc - bardzo przytyłam ostatnio:/ ale myślę że to kwestia 3 miesięcy pracy i będę już cakiem z siebie zadowolona🙂 także może jeszcze w okolicach maja zrobię udo😀😀😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 lutego 2015 10:15
Piekne.
Mowisz udo bedziesz robic? Hehe wlasnie sobie je dziaram 😉pozdro z salonu 😉
Breva  Super to wygląda, zazdroszczę  😀 
zabeczka17, aaa nie mów mi nawet!! ja już się nie mogę doczekać🙂😉 będzie bok prawego uda - lis ale taki rozmyty trochę jak moje kwiatki na ręce i też w otoczeniu liści itp. Kolor of course🙂😉)) Pokaż swój!!!

monia, dziękuję bardzo🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lutego 2015 12:41
Ja tez sie nie moglam doczekac swojego 😉 powiem ci w sekrecie ze bolalo jak jasna cholera. I u mnie tez padlo na prawe. Fotke wstawie pozniej. Chociaz to dopiero poczatek, bo sesji bedzie prawdopodobnie kilka. Mimo to cholernie mi sie podoba.  Mam tygryska 😉
widziałam zarys na fejsie😀 będze pięknie!! a co do bólu - nie sądzę żeby bolało bardziej niż wnętrze ręki, więc myślę że dam radę🙂 chociaż rozmiar mnie przeraża! u mnie też babkowo pójdzie kilka sesji... ale najpierw ręka i oby ją chociaż udało się zrobić za jednym zamachem😉
mnie też uda bolały strasznie  😉

Zabeczka17, pochwal się  🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lutego 2015 17:59
Breva to jak widziałaś to nie wstawiam fotki 🙂
Nav musisz uzbroić się w cierpliwość, wstawię tutaj jak już będę po drugiej sesji.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lutego 2015 18:05
Nav bolały w trakcie robienia czy też po?  👀 Mam spory kawałek drogi do przebycia po sobotnim dziaraniu i przyznam, że przydałaby mi się sprawna noga do wciskania sprzęgła  😁
Nie pociesze Cie - po rowniez mnie bolala, ze studia wyszlam krokiem dr House'a  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lutego 2015 18:22
hehe widzę że nie byłam sama 🙂 Mnie również bolało. Szczerze, to  nie byłam przygotowana na ,,aż" taki ból. Momentami zagryzałam ręcznik i zamykałam oczy.
Po całym zamieszaniu -> kuter noga gwarantowana.
Mimo to warto.
No nie powstrzymalo mnie to przed dziaraniem drugiego uda, wiec da sie zniesc  🤣 Choc z moich wszystkich udo bolalo najbardziej, pewnie tez kwestia tego, ze robilam w czasie jednej sesji no i wiadomo. Ale poza tym, ze noga potem bolala jeszcze dlugo, to grzala jak piec  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 lutego 2015 18:44
jett- o, u Asi robiłaś? Ja mam od niej świeżą mandalę na brzuchu  😍  Mój drugi duży tatuaż, rozkręciłam się na dobre. A w lipcu już rękawek  😍
yga ha, ja wlasnie planuje mandale pod biustem  🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lutego 2015 19:19
Nav dwa apapy max na gorączkę i da się przeżyć 🙂 Najgorsza pierwsza noc, teraz jest cacy.

Dobra wstawiam mój nowy nabytek. Ale zaznaczam- to dopiero pierwsza sesja. Kolejna za półtora miecha.
Tatuaż będzie miał kolory- nie wiem czy całość ( tak jak zakładałam w projekcie) , czy tylko oczy ( niebieskie) nos ( delikatnie zaróżowiony)  i trawa ( zielona). A sam tygrys biały.
Ciężko jest określić z tymi kolorami, bo moja skóra się niestety buntuje. Puchnie, a przy drugim najeździe maszynką pory wywalają krew- wtedy kiepsko przyjmuje się barwnik. Nie muszę nawet wspominać o bólu  😀iabeł:
Zastanawiam się od czego jest to zależne , bo jak miałam robiony pierwszy ( łopatka) to prawie zasypiałam na fotelu. Czarna farba dosłownie współgrała ze skórą.
A tutaj od pierwszego ukłucia był problem- tygrys robił się  3D  😁
Były plany aby go skończyć na pierwszej sesji ale trzy godziny dziarania z hakiem  i no passaran.  😡
jett   success is the best revenge
18 lutego 2015 19:20
yga, taak, Asi dzieło  😉 a pokażesz dziarę? planowałam pod biustem właśnie mandalę, lub coś w stylu jak ma Pani Ekscelencja, ale najpierw muszę łapę dokończyć 😁 A dobrze pamiętam, że miałaś robić u Sado kota?  👀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 lutego 2015 20:25
Tak, ja w ogóle u Sado miałam robić tę mandalę, ale się troszkę pokomplikowało.. Nawet nie chcę mi się opowiadać  😤
Kota miałam robić, ale później jeszcze mandalę wymyslilam i przerosło mnie finansowo- wybralam więc to potrzebniejsze  🤣 (cover)
Zaraz pokażę!
zabeczka17, Miałam to samo z udem. Na drugiej sesji był robiony kolor i tak się krew lała z miejsc, w które wracał Bam. Ale taki ma styl, że wraca, poprawia, dodaje i ''orze jak może''. Po konturach tak mi tusz wybił, że całe udo miałam czarne.
Będziesz dziarać całego tygrysa na biało? Biały w pachwinach... nie polecam  🍴

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się