Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Kastorkowa   Szałas na hałas
27 grudnia 2014 22:00
Wszystkie wygrane zdjęcia na to zasłużyły  🙂
Ja dziękuje za głosy na 11
Ja głosowałam na 10, 15,16 i 17 *.* A moja była 6, dziękuję za głosy :kwiatek:
Facella, cieszę się, że nie zawiodłam wybraniem innego zdjęcia, tylko dalej trzymam się tego jednego 😁 Swoją drogą, Twój wybór nie był dla mnie niespodzianką - zagłosowałam na Ciebie 😉 Gratuluję 2. miejsca!
Nirvette, infantil, Libeerte i wszystkim innym, którzy oddali głos na moją siedemnastkę dziękuję :kwiatek:

Ja zagłosowałam na 1, 8, 15 i 18 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 grudnia 2014 15:57
wymodelowana, to fajnie, bo ja też na Ciebie głosowałam  😁 i na 1., 8., 13.
Początkowo nie poznałam zdjęcia armary, dopiero jak mi gdzieś na facebooku mignęło, to się zorientowałam. Ale zdziwił mnie trochę ten wybór 🙂
Kto chętny na przyjęcie zabawy, ostatnio nie mam czasu, więc wolę oddać komuś  😉 
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 stycznia 2015 12:21
Serio samo grzebanie w archiwach? A co tam. To niech będzie tydzień - do 19 grudnia. I może bez listy zgłoszeń? Najwyżej nie wypali 😉
Gorzej ze zdjęciami już opublikowanymi - przynajmniej w przypadku niektórych osób anonimowość weźmie w łeb.
W każdym razie rozumiem, że chcecie takiego harmonogramu:



Do 19 grudnia: przekopujemy archiwa, czyli "moje najlepsze zdjęcie z roku 2014".

Do 6 stycznia: temat świąteczno-noworoczno-trzejkrólowski.

Do 11 stycznia: wybór spośród zwycięskich zdjęć 2014 r. - krótki termin, bo to tylko głosowanie.

A potem powrót do trybu regularnego: zwycięzca wybiera temat.

czyli  do dzisiaj wysyłamy  zdjęcia ?
Jeżeli do dzisiaj, to proszę o przedłużenie terminu chociaż do jutra.
Libeerte dzięki za głos 😉
Zdjęcie można dosłać jeszcze czy już nie ?
Jak nie ma wstawionych zdjęć, to pewnie można 😉
Tez prawda 😉 Miałam problem co wybrać bo nic do końca mnie nie zadowalało a wybór miałam jednak skromny.
No to ja też dosłałam. Nigdy nie pamiętam, czy mam w mailu napisać swój nick czy nie. 👀
flygirl anonimowo  😉
No trudno. 🤣 Następnym razem już nie napiszę. 😀
zawsze prosiliśmy, żeby pisać, bo jak coś było nie tak ze zdjęciem czy coś nie dochodziło to nie było problemu, żeby odszukać, zorientować się co jest kogo.
anonimowo to są wrzucane, ale na mailu zawsze miały być podpisane
No, czyli jednak dobrze mi się wydawało. 🙂
dziękuje za głosy na 12 🙂

wstawiacie coś nowego?
Kto przejmie zabawę ? Ja nie mam czasu ostatnio i późno jestem w domu .  Jakby mnie nie było to niech baffinka poda hasło do poczty .

ps. baffinka mam nadzieje, że pamiętasz  😉 
pamiętam, pamiętam  😉
Czy zabawa nam umarła? 👀
Nie ma chętnych na prowadzenie .
monia, jeśli nikt nie ma nic przeciwko i nie ma innych chętnych to mogę się zająć 🙂
Cierp1enie, czekamy na temat 😀

Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł? 😉
Serio samo grzebanie w archiwach? A co tam. To niech będzie tydzień - do 19 grudnia. I może bez listy zgłoszeń? Najwyżej nie wypali 😉
Gorzej ze zdjęciami już opublikowanymi - przynajmniej w przypadku niektórych osób anonimowość weźmie w łeb.
W każdym razie rozumiem, że chcecie takiego harmonogramu:



Do 19 grudnia: przekopujemy archiwa, czyli "moje najlepsze zdjęcie z roku 2014".

Do 6 stycznia: temat świąteczno-noworoczno-trzejkrólowski.

Do 11 stycznia: wybór spośród zwycięskich zdjęć 2014 r. - krótki termin, bo to tylko głosowanie.

A potem powrót do trybu regularnego: zwycięzca wybiera temat.


A na ten środkowy nie ma zdjęć ?
są 3 😉
Akurat  😉 trzy miejsca na podium są.
Ktoś ma coś do dosłania ?
To wstawię jutro wieczorem 😉
Temat: świąteczno-noworoczno-trzejkrólowski

1.

2.

3.
No to czekam na ankietę, mam swój typ. 🙂
ankieta działa przez 4 dni. jedna opcja głosowania 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się