Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Wczorajsze wygłupy z przelatujacymi kolegami zaowocowały fotkami ha, ha, ha 🙂

Przy spontanicznej wycieczce do warszawy załapałam się na kilka zdjęć  😀
[img]http://i.imgur.com/d5cJ73o.pg[/img]
Co wy takie bezczelnie ładne 🤬
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lutego 2015 20:22
rtk ale Ty śliczna jesteś  💘 Uwielbiam takie naturalne, niewymuszone piękno, a nie "piękno" kosmetyków do makijażu  😉
smarcik, dziękuje 🙂 usiłuje sie dowartościować w gąszczu kompleksów 🙂
Jak bym była facetem, to bym przed Tobą specjalnie mdlała  😁
Hah ja też! Ten uśmiech od razu 'wskrzesza'. 😀
rtk Zawsze bardzo lubię Twoje zdjęcia 🙂

Ja wygrzebałam foty z wakacji  😂
Po sprzątaniu gnoju w upał:


Nie mam pojęcia co robię:


I trochę zimniejsze - zawody w Jaszkowie - okropnie zimny (-10 stopni!) marzec dwa lata temu  😁


Siedzenie w domu z chorym dzieckiem sprzyja wspomnieniom  😀
Ale Ty jesteś przepiękna.....  😡

A gumioki do kieliszka super  🤣
Atea,jesteś prześliczna. Masz taką delikatną urodę.

Takie tam z wiatrakiem


I zdjęcia z serii "Co naprawdę robię w pracy"



Zazdroszczę tym, którzy mogą czasem ubrać się w sukienki i szpilki do pracy. Tracę resztki kobiecości 😉
rtk, masz bardzo dziewczęcą urodę, więc obojętnie w co się ubierzesz i tak super wyglądasz. Zdjecie w wiatrakiem mega.

Atea, zestawienie gumiaków z kieliszkiem ze słomką świetne  😁
Atea szałowy kaszkiet, mam podobny, świetnie się sprawdza "do stajni" 😀

rtk bardzo Ci ładnie w tym mundurku, ja też codziennie tak samo tylko, że na zielono, ale pocieszam się tym, że przynajmniej nie miewam problemu w co się ubrać do pracy 😁
Dziękuję ślicznie, to przemiłe  :kwiatek:

W kieliszku co prawda mrożona kawa, bo fotka zrobiona w czasie obozów, więc na drinka z palemką nie ma co liczyć 🙂

A jeśli chodzi o strój, to rozumiem Was doskonale, u mnie dochodzi jeszcze problem wiecznie brudnych paznokci, kiepsko spiętych włosów (pod kaskiem lub czapką), braku makijażu (bo po co na kurz, czy na pot) i specyficznego zapaszku  😁 Często jak jadę odwiedzić moją rodzinę i znajomych w Poznaniu to zdaję sobie sprawę, że nie mam co ubrać, bo w szafie wszystko z plakietką "końskie".

Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2015 16:44
rtk, Atea, jesteście takie śliczne  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2015 19:36
rtk, a ja bym wolała taki uniform niż te eleganckie krecje 😉
Serio? Mi sie marzą szpilki i sukienka. Choć raz w tygodniu 😉
Moje pomarańczowe ubranko jest kompletnie aseksualne
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 lutego 2015 19:49
Mogę? 😉 Bo dostałam nowe zdjęcia 😍 Które najlepsze?


CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lutego 2015 23:22
Mi się zdecydowanie ostatnie najbardziej podoba 😍 Wyszłaś niesamowicie dziewczęco!
Choć pierwsze też bajeczne 😍

Ale ja Wam zazdroszczę tych sesji i tego, że dobrze na zdjęciach wyglądacie 😜 Ja taką "profeszynal" sesję raz w życiu miałam- na każdym zdjęciu mam praktycznie tę samą minę 😁 aparat mnie nie lubi 😁 dziś uważam, że to była kasa wywalona w błoto- mogłam za to kupić sobie tyyyyyle żelków 😜
eterowa,

pierwsze i trzecie. Na pierwszym kobieta, a na ostatnim dziewczyna 😉
eterowa Niesamowita uroda i bardzo odpowiadający jej klimat zdjęć 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 lutego 2015 10:39
Dziękuję bardzo dziewczyny :kwiatek: Bo miałam dylemat właśnie 😉 Raz na pół roku (mniej więcej) chadzam na sesję żeby udokumentować upływ czasu i na pamiątkę 🙂
Z racji tego, ze w Niemczech rozpoczela sie V pora roku, czyli karnawal, wstawiam swoje zdjecia w przebraniach (jakby ktos nie wiedzial to bylam zona marynarza i szkotka!). Naprawde super zabawa, juz ie zastanawiam w co sie ubrac przez pare nastepnych dni. 😍 😅

PS Z racji tego, ze nareszcie ktos nakrecil mi loki, to sie chwale!
[center] Zdjęcie - gigant
[/center]
wiedźma, zmniejsz dwa ostatnie bo sie nie da oglądać.
U nas też karnawał na całego ale mnie to jakoś aż tak nie kręci
Wiedźma trzeba było się za wiedźmę przebrać  😁
Przepraszam za olbrzymie zdjecia, bede juz grzeczna i wstawiam skompresowane. :kwiatek:

vanille- mnie tez nie krecilo, ale namowily mnie kolezanki i koledzy z pracy i jak sie okazalo to naprawde jest swietna zabawa.
baffinka- wiedzmy to sa tutaj osobne postacie w czasie karnawalu i zazwyczaj sa bardzo brzydkie. 😂
wiedźma, fakt, samo przebieranie się to już fajna zabawa ale jak dla mnie raz wystarczył :P
Nie wiem w jakim mieście siedzisz. Ja jestem w Kolonii i tutaj to jest czyste szaleństwo. Czasem mi się wydaje, że jak się nie jest rdzennym mieszkańcem miasta to się tego nigdy do końca nie zrozumie...
rtk, A ja uważam, że mundur, jakiolwiek, sam w sobie jest sexy. A poza tym, tak jak już powiedziano, Ty jesteś bardzo ładna i nawet jakbyś worek od kartofli na siebie założyła, to będziesz kobieca. 😀
Zdjęcie ze śmigłowcem super! Mój synek je zobaczył i powiedział: "O! Mój hejikoptej!" (bo ma zabawkę w identycznych kolorach). 😁

Atea, Ty też z tych co we wszystkim ładnie. Kaszkiet super, a zestaw kalosze+kieliszek też mnie rozwalił. Super! 😀

eterowa, Pierwsze mi się najbardziej podoba. Tak tajemniczo. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2015 12:35
wiedźma, wiesz, że jestem zakochana w Tobie? 😍 jesteś prze-prze-prze śliczna! 😍
Ja staram się ignorować fakt istnienia tak ładnych osób.
To jest nieprzyzwoite! 😉
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
13 lutego 2015 14:33
Bo piątek, bo zaraz koniec pracy, bo już nie ma sensu za nic się zabierać, bo każdy ma selfie to mam i ja.. 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się