sklepy internetowe

Otrzymałam w końcu kaloszki BR zamówione w październiku. Niestety nie obyło się problemow z samą dostawą. Lubię rzeczy BR, ale chyba sobie tę firmę i br-konie odpuszczę.
Wiecie co...

Zamawiasz to:
klik

Dostajesz to:
klik

Gdzie jeszcze widać ślady po czarnych paluchach kogoś, kto to składał czy pakował...
Witki mi opadły.
Drugi raz tam zamawiałam, oczywiście znowu jakaś przygoda. A wszyscy chwalą!
Ja nie mogę.

MINUS dla GNL.


olejem trzy razy i będzie jak na pierwszym foto 😉

chyba że chciałaś już zafarbowane żeby pasowało do reszty sprzętu to chyba możesz zwrócić, jeżeli wybrałaś najtańszą wysyłkę to wg nowego prawa muszą ci również za nią zwrócić 😉
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2015 17:39
maluda, reklamuj i zwróć, a przy okazji im napisz, żeby zdjęcie produktu zmienili na bardziej odpowiadające prawdzie 😉
Hej, czy zamawiał ktoś może ze sklepu www.sklep-mustang.pl? Nigdzie nie mogę znaleźć info ani pozytywnych ani negatywnych a nie ma możliwości wysyłki za pobraniem, ktoś coś?  :kwiatek:
[quote author=anka_tbg93 link=topic=81.msg2288773#msg2288773 date=1423522256]
Hej, czy zamawiał ktoś może ze sklepu www.sklep-mustang.pl? Nigdzie nie mogę znaleźć info ani pozytywnych ani negatywnych a nie ma możliwości wysyłki za pobraniem, ktoś coś?  :kwiatek:
[/quote]

ja polecam, z czystym sumieniem 🙂
ja czekam już 4 miesiąc na wiaderko z BRa... 🙁
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
11 lutego 2015 10:35
Wie ktoś może gdzie mogę dostać ochraniacze (przody) [b]York Sportiva cob[/b]?
Ogromny - dla www.agrogate.pl/
Sprzedają rzeczy,których nie mają i mieć nie będą 🤔 👿 🤬
Cake, nie ma takich. Tylko full.
Kolejny przeogromny plus + dla dobry-koń. Paczka zapakowana pancernie, a w środku oprócz zamówienia - miły gratis 🙂
Harja
a poproszę link do tego sklepu i jak (chcesz oczywiście), to pochwal się co to za gratis?
E.,  www.dobry-kon.pl
dostałam różne próbki pasz marstalla 🙂
W dodatku mają mega promocje na ogromną ilość produktów - a zamówienia są realizowane błyskawicznie. Bardzo polecam - nie pierwszy raz korzystam z ich usług i na pewno nie ostatni 🙂
E.,  www.dobry-kon.pl
dostałam różne próbki pasz marstalla 🙂
W dodatku mają mega promocje na ogromną ilość produktów - a zamówienia są realizowane błyskawicznie. Bardzo polecam - nie pierwszy raz korzystam z ich usług i na pewno nie ostatni 🙂


Jak wyglądają próbki pasz dla koni?  😡  Nigdy nie widziałam  😡
E. to po prostu woreczki z garścią danej paszy 😉
Dokładnie tak, jak mówi Fokusowa 😉
tzn. taki zwykły przezroczysty woreczek, zasuwany z jednej strony?
myślałam, że coś bardziej takiego no... no jak czasami są dla psów próbki, pakowane tak fabrycznie  😡
E., Dokładnie 😉 Wygląda to tak: KLIK  🙂
dziękuję  :kwiatek:
moja ciekawość została zaspokojona i znowu coś więcej widziałam
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
11 lutego 2015 18:05
- dla konika za bardzo poobijaną puszkę oleju...
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
11 lutego 2015 18:51
- dla konika za bardzo poobijaną puszkę oleju...


Też kiedyś dostałam od nich poobijaną/pękniętą puszkę oleju, ale napisz do nich - gwarantowana poprawa (czasem puszka ucierpi przy pakowaniu)
E., Dokładnie 😉 Wygląda to tak: KLIK  🙂


w stacjonarkach dają też teraz pro-linen te ryżowe i wysłodkowe zapakowane fabrycznie, a w bruge mogłam sobie przebierać w firmie ktorej nazwy nie pamiętem, ale zapakowane jak takie herbaty sypkie w papierowo-plastikowym opakowaniu więc zgarnęłam trawokulki. Jakiś boom teraz na reklamowanie pasz 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
11 lutego 2015 23:56
Cake okazało się jeszcze, że nie napisali w opisie produktu, że olej zawiera dziegieć przez co dla mnie wgl nie nadaje się do użycia. Także wydałam sobie trochę kasy na marne... Niestety jeszcze większy - dla konika 🙁
drabcio - Hippolyt 😉)
Kameleonik to tymbardziej jest to podstawa do zwrotu lub wymiany na inny towar! Nie pisz na tym, tylko dzwoń do nich z pretensjami (albo jeszcze lepiej pisz)  😀iabeł:
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
12 lutego 2015 11:19
Sklep niestety nie odpowiada...
Federacja praw konsumenta albo prawnik?  👀
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
12 lutego 2015 12:20
Nie przesadzajmy nie będę się kłócić o głupie 30zł. Odpuszczę sobie szkoda moich nerwów.
drabcio, w każdym razie to jednak miłe dostać nawet "głupią" próbkę, kiedy się człowiek nie spodziewa 😉
maliniaq   Just do your job.
13 lutego 2015 08:55
Zamawiał ktoś coś może z tofivetu? Czekam 2 tydzień na wysyłkę, na mejle nie odpisują, dodzwonić się do nich też nie mogę...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się