Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Tak, to tam.
Nawet raz tam byłam (jeśli oczywiście mowa o tej samej :P) i z tego co pamiętam w boksach były betonowe żłoby?

tarnikowanie zębów gratis 😁

Szukam dobrego kowala, który zna się nieco na prowadzeniu konia z syndromem trzeszczkowym. Zna ktoś kogoś godnego polecenia? Poza Arturem Wójcikiem i Piotrem Możdżeniem, z którymi się już kontaktowałam i niestety nie są w stanie do nas przyjeżdżać.  😉

Gdzie teraz w Krakowie można wykonawać badania z med.sportowej - czy w ogóle realne jest wykonanie ich na NFZ ?

Albo jakieś namiary... 😉
Gdzie teraz w Krakowie można wykonawać badania z med.sportowej - czy w ogóle realne jest wykonanie ich na NFZ ?

Albo jakieś namiary... 😉


dr.Bobrowski ul.Berka-Joselewicza w Krakowie tel. 12 426 76 30
Hej, zna ktoś stajnie Botoja pod Krakowem? Dokładniej chodzi mi o warunki pracy tam, może jest na forum ktoś, kto tam pracował albo słyszał co nie co 😉?
Witam!
Czy wiecie może jakie busy z Krakowa jeżdżą w okolice stajni w Łężkowiach (Targowisku), a jeśli tak to skąd i mniej więcej jak często? Google niestety nie pomaga, a w wątku znalazłam tylko, że dojazd jest w miarę dobry.
Z góry dziekuję za odpowiedzi 🙂
SKbus - Bochnia przez Wieliczkę, AB bus i Glo-bus. Rozkłady są w internecie, pierwsza linia odjeżdża z parkingu przy Worcella, druga chyba z Ogrodowej. W dni robocze co mniej więcej 10 min, sob co 15-20, w niedzielę co 20 i więcej.  Wysiąść trzeba na przystanku w Targowisku i z niego jest jeszcze ok. 1,8 km(wg google maps 😉 ) do stajni.
magrat dziękuję :kwiatek:
estena   Wariat nad wariaty.
11 lutego 2015 19:25
Egonowa a Piotr Haraf?  🙂
Praca dla stajennego (mężczyznę) od zaraz w SKH Rzeszotary.
halo Kraków

Chciałabym zorganizować przyjazd tej pani:

https://www.facebook.com/FizjokonieAS?pnref=story

http://www.masazkoni.eu/

Mega doświadczona zoofizjoterapeutka, zna się na rzeczy. Dysponuje profesjonalnym sprzętem, typu "Niagara" czy derka "Centurion". Stosuje kinesiotaping.

Mój koń  już korzystał z jej usług, a i ja sama przytulałam się do Niagary 😉

Czy byłby ktoś chętny? Termin/y jest do dogadania.
Ktoś tu korzystał już może z usług strugania u Piotra Harafa i podzieli się jakąś opinią na temat tego pana?  👀
Może być też na PW. 😉
estena   Wariat nad wariaty.
20 lutego 2015 13:18
Ja korzystałam i osobiście polecam!  😉
Hej, mam pytanie, czy są tu dobre duszyczki, które trzymają konie w stajniach:

- Targowisko
- Bodzanów
- Włosań
- Facimiech

i miałyby trochę czasu, żeby odpowiedzieć na trochę moich pytań?
będę ogromnie wdzięczna za pw 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 lutego 2015 09:01
Alinka,od 1,5 roku - Targowisko 🙂  💘
Alinka. Jakby co, to my też w Targowisku, prawie 2 lata 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 marca 2015 20:45
Czy mogłabym prosić na pw numer do Piotrka Możdżenia?
czy ktoś w okolicy z Was masuje swoje konie metodą Mastersona?
ushia   It's a kind o'magic
01 marca 2015 22:58
Czy ktoś z mieszkańców Krakowa i okolic ma może nową Izabelkę, najlepiej z cair?

Oboje z koniem mamy plebejski gust i syntetyki nam pasuja 😉
Słuchajcie,  szukam stajni dla astmatyka. Stajnia angielska najlepiej i przede wszystkim padoki (ale koń musi chodzić sam). Znajde cos takiego w bliskiej okolicy Krakowa ?
W Facimiechu jest stajnia dla kaszlaków. Osobny budynek, konie stoją na pelecie lub trocinach i sianokiszonce. Bez słomy i siana.
Padoki są
Alinka  3,5 roku Facimiech  💘
Ktoś tu korzystał już może z usług strugania u Piotra Harafa i podzieli się jakąś opinią na temat tego pana?   👀
Może być też na PW. 😉


Ja też korzystam z jego usług i gorąco polecam. Jest bardzo konkretny, zawsze doradzi i pomoże. A co najważniejsze widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o kopyta mojego konia  😉
Orientuje się ktoś, czy w stajni w Targowisku stoi jakiś koń do dzierżawy, ewentualnie czy ktoś tam prowadzi jazdy na własnych koniach  😉
puchacy do dzierżawy nic nie ma, właścicielka stajni prowadzi jazdy na swoich koniach, ale to mocno kameralne - najlepiej dzwonić i pytać 😉
czy ktoś z Was byłby chętny na wizytę Moniki Tołkacz?
a jakie Monika ma obecnie ceny? może być na priv
Ja jestem chętna na lonżowanie Moniki - świetna robota
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się