moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2015 11:38
Polecam, jest bardzo ciepła, mimo że ma sztuczne wypełnienie. Od środka jest jeszcze futerko, więc dodatkowo na plus. Mam S. To moja podstawowa kurtka od dwóch sezonów.
Ja też mam i to najgorsza kurtka jaką kiedykolwiek miałam. Po sezonie sporadycznego noszenia skończyła jako kurtka do stajennego wycierania. Materiał kiepskiego sortu, kulkujący się, rozchodzący na szwach ( a wzięłam większą więc nie kwestia ciasności),wyłażące wszędzie wypełnienie.
Tylko nie wiem czy ja jestem odpowiednim recenzentem,, bo tak jak już gdzieś tu pisałam na mnie większość rzeczy się "pali" . Albo mam wyjątkowego pecha albo powinnam się cofnąć do epoki latania po dżungli z gołym dupskiem bo użytkowanie odzieży mi nie wychodzi  😂
Pursat to ja mam chyba jakiś gorszy model,  bo moja rzadko noszona a wygląda jak wyjęta psu z gardła. W kilku miejscach się porwała. Za te pieniądze w ogóle nie polecam.

Edit. Hexa no właśnie,  u mnie to samo 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2015 11:54
Ja noszę prawie codziennie i nic jej nie jest. Na dowód mogę dodać zdjęcia. 🤣 Owszem, od środka materiał się trochę kulkuje, ale jakoś niespecjalnie ma to dla mnie znaczenie. I tak tego nie widać przy noszeniu. 😉
Pursat ooo, wrzuć fotki jak masz chwilę 😉
no nie wiem, ja mam dwie inne parki z zary, fakt, że nie nodze ich codziennie ale póki co maja się dobrze 🙂 tzn. w jednej trochę rozeszły się szwy pod pacha ale to z mojej głupoty 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lutego 2015 13:41
przepadłam
http://www.solar-company.com.pl/sklep/kurtka,10672.html

wcale a wcale nie jest mi potrzebna.  😵
Tym bardziej za takie pieniądze.
Ale podobnych szukam i nie znajduję  😂


buyaka, ja wzdycham do solarowej sukienki, ale no kurczę, za dużo kosztuje. a podobnej nie widziałam :<
http://www.solar-company.com.pl/sklep/sukienka,9677.html
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2015 14:09
Pursat ooo, wrzuć fotki jak masz chwilę 😉
no nie wiem, ja mam dwie inne parki z zary, fakt, że nie nodze ich codziennie ale póki co maja się dobrze 🙂 tzn. w jednej trochę rozeszły się szwy pod pacha ale to z mojej głupoty 😉

Podasz meila? Bo nie chce mi się ich zgrywać, zmniejszać i wrzucać na serwer. 😁
buyaka, nie pomogę, bo super jest! 😀
(Mamy wątek o torebkach?)
Czy któraś ma\ zna kogoś kto ma torebkę Obag?
http://www.fullspotmarket.pl/o-bag/zestaw-obag-body-granatowa-uchwyty-eco-skora-kolor-bialy.html


postanowilam zrobić sobie prezent i nie wiem czy dopłacać 100 zł za skórzane rączki czy eco też są przyzwoite  🤔wirek:
Miał ktoś bluzę, koszulkę lub top z Fesswybitnie? Znalazłam parę fajnych rzeczy, ale trochę kosztują i zastanawiam się, jak jest z jakością... Jak wypada rozmiarówka, normalnie? Jak jest u nich z wymianą na inny rozmiar? (bo ustawowo zwrot chyba muszą przyjąć? Jeśli by się okazało, że koszulka jest na mnie za mała/duża? Czy wg ustawy to ja pokrywam wtedy koszty wysyłki?)


Mam i bluzę, i bluzkę. O jakości bluzy mogę się wypowiedzieć, bo mam ją prawie rok - bardzo fajna, nadruk nadal jest w stanie niezmienionym, praktycznie nie widać śladów użytkowania, a noszę ją sporo. Koszulka dopiero przyszła. Wzięłam Mkę, bo taki rozmiar koszulek zazwyczaj noszę i jest... ogromna 🙄 To znaczy dosyć długa i szeroka w pasie - jakby w ogólnie nie była "taliowana". Podsumowując, z bluzy jestem bardzo zadowolona, z koszulki (pod względem rozmiaru i właśnie braku taliowania) średnio, chociaż materiał wydaje się być dobrej jakości.
Dziewczyny, głupie pytanie: co do szarej spódniczki (z bawełny, nie taka z materiałów "eleganckich" 😉 ) do pół uda? Sama spódniczka mi się podoba, ale nie mam wizji na połączenie jej z czymś.
lenalena zależy jaki krój ma  😉
prosty 🙂
A ja sie zakochalam - poczatek kolekcji mojej i męża 😉


Kupilismy jeszcze dzieciakom ale juz ubabrali 😉
Skąd to?
P.S. Mam ten sam dywanik  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:26
[quote author=Facella link=topic=168.msg2286571#msg2286571 date=1423319762]
Miał ktoś bluzę, koszulkę lub top z Fesswybitnie? Znalazłam parę fajnych rzeczy, ale trochę kosztują i zastanawiam się, jak jest z jakością... Jak wypada rozmiarówka, normalnie? Jak jest u nich z wymianą na inny rozmiar? (bo ustawowo zwrot chyba muszą przyjąć? Jeśli by się okazało, że koszulka jest na mnie za mała/duża? Czy wg ustawy to ja pokrywam wtedy koszty wysyłki?)


Mam i bluzę, i bluzkę. O jakości bluzy mogę się wypowiedzieć, bo mam ją prawie rok - bardzo fajna, nadruk nadal jest w stanie niezmienionym, praktycznie nie widać śladów użytkowania, a noszę ją sporo. Koszulka dopiero przyszła. Wzięłam Mkę, bo taki rozmiar koszulek zazwyczaj noszę i jest... ogromna 🙄 To znaczy dosyć długa i szeroka w pasie - jakby w ogólnie nie była "taliowana". Podsumowując, z bluzy jestem bardzo zadowolona, z koszulki (pod względem rozmiaru i właśnie braku taliowania) średnio, chociaż materiał wydaje się być dobrej jakości.
[/quote]
A pokażesz zdjęcie koszulki na sobie? Może być na priv, najlepiej z Twoimi wymiarami, jeśli to nie problem 😉 bo ja bym chciała troszkę luźniejszą, ale nie wiem, czy S wystarczy, czy brać M...
Udorka takie koszulki i bluzy hamerykanskiej firmy The Mountain z fajnymi, charakterystycznymi nadrukami 😉 Nie kojarzysz tej zaby? 😉

Mi sie zawsze one gdziestam przewijaly i podobaly, ale jak weszlam do sklepu to padlam i chce miec wszystkie. Nie patrząc na ceny  😀iabeł:

edit: Kazik ma taka:

Widziałam takie ale nigdy nie sądziłam, że jest jeden konkretny producent.
Boskie są!
Takie koszulki ma tez aloha from deer  🙂
o kurczę, przepadłam dla tej żaby...
ale czy to są krótkie koszulki? bo jakoś tak się wydają na zdjęciach.... bo na stronie już zauważyłam, że są tylko unisexy, bez taliowanych... 🙁
Unisexy i duza amerykanska rozmiarowka. Ja sobie t-shirt kupilam dzieciecy XL (ten z arabkiem) i jest taki akurat do dzinsow. A nosze rozmiar L/duze M. Bluza z dj lwem to jest zwykle (dorosle) M i jest za tylek i taka dosc luzna, tunikowa. Koszulka L z zaba jest jak nasze XL.
Poszukuje białych air maxów w rozmiarze 37. Zależy mi żeby były całe białe,  bez żadnych kolorowych wstawek. Przejrzałam allegro, butyjana, 1but i tradesport i nie ma nic 🙁 może komuś rzuciło się w oczy?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lutego 2015 08:19
Jak z jakością swetrów Reserved? Warto? Ten bardzo mi się podoba  💘
Mam jeden fajny, gruby sweter z reserved juz chyba trzeci rok i nadal jest w bardzo ok stanie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lutego 2015 13:05
Dzięki  :kwiatek: Ostatecznie zdecydowałam się na inny model w tym kolorze, lepiej leżał  😉
Czy ktoś mnie tutaj poratuje ? 😕
Szukam bezskutecznie karmelowego płaszcza o prostym kroju i nic !
Niby był hitem zimy, ale jakoś ciężko mi to stwierdzić jak w żadnym sklepie internetowym nie mogę jego znaleźć.
Czy widziałyście  gdzies tego typu okrycia ?

Wrzucam zdj płaszcza z Zary- oczywiście już nie dostępny.
Fajna czy niefajna?
https://www.facebook.com/ByolalaWroclaw/photos/a.740432076027810.1073741829.730796940324657/811865708884446/?type=1

Mój mąż skomentował "Jakaś końska". Na pytanie dlaczego, odpadł, że przez koronę. Chyba go już zindoktrynowałam za mocno 😉
Jest świetny! 🙂 uwielbiam taki fason płaszczyków, robią piękną talię i wyglądają super zgrabnie i dziewczęco
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 lutego 2015 13:46
rtk, moim zdaniem super, bardzo mi się takie rzeczy podobają.
Bardzo fajna. I lubię tą firmę, dobrze się nosi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się