masaż koni

[quote author=Karla🙂 link=topic=53.msg2289375#msg2289375 date=1423585089]
fizjo nigdy nie będzie miał takiej wiedzy jak wet i nigdy nie będzie miał takich uprawnień
[/quote]


Ale weterynarz i fizjoterapeuta zajmują się czymś innym. MUSZĄ ze sobą współpracować, konsultować się itd, ale są od innych rzeczy. Tak jak wśród ludzi. Ortopeda robi co innego niż fizjoterapeuta, chociaż ciężko wyleczyć pacjenta bez ich współpracy.
Kamyko-niekoniecznie..tu padly dziwne slowa wlasnie o wecie,ktory jest tez fizjo.Ja wlasnie do tego nawiazalam.

No bez przesady, akurat Magdzie braków w wiedzy nie można zarzucić... I zdaje mi się, że w zakresie fizjo ma zwyczajnie większy staż niż Jasińska, bo dłużej praktykuje.


ale ja nie nikomu braków nie zarzucam, opowiadam o swoim doświadczeniu,
ja się nie zgadzam z twierdzeniem, że bycie lekarzem weterynarii to przeszkoda w byciu fizjoterapeutą, dla mnie akurat jest to po prostu nieodzowne

czy ktoś (a w zasadzie koń) korzystał z masażu A. Szmidt i mógłby podzielić się spostrzeżeniami? :kwiatek:
My się masowaliśmy u pani Aleksandry Szmidt 🙂 Mój wałaszek jest mega zadowolony, widać radość z jazdy i bóle pleców zniknęły. Polecamy baaardzo!
Dzięki. :kwiatek: chcę z tą Panią nawiązać współpracę i byłam ciekawa późniejszych efektów, bo na chwilę obecną pierwsze spotkanie było pozytywne. 🙂
Szukam dobrego masażysty, najlepiej sprawdzonego przez kogoś z forum, dla bardzo nietypowego konia z zachowania. Ktoś coś ?

Poznań-Wroclaw  😉
Polecam Paulinę Puchałę - jest z Wrocławia, ale jeździ po całym kraju. Ja polecam, widać rezultaty, a Paulina strasznie miła 🙂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
20 lutego 2015 23:31
Basia Korczyńska,również jeździ gdzie jest potrzeba,do nas dojeżdża pod Poznań  😉
czy jest ktoś w Polsce kto masuje konie techniką mastersona i dojeżdża w okolice Krakowa oprócz Moniki Tołkacz i Basi Korczyńkiej?
Pilnie potrzebuję kogoś z okolic Krakowa lub dojeżdżającego do masażu rozluźniającego
Beata Fiłonowicz
Aleksandra Szmidt, z Krakowa nie jest ale wiem, że dojeżdża w różne części Polski 🙂
Też polecam panią Olę 😉
ale czy Ola masuje metodą Mastersona?
Między innymi tą metodą też.
Ciach
korysindex4, Też gorąco polecam panią Basię Korczyńską, jeździ niemalże po całej Polsce, efekty super  👍
"Nas" w sensie moją kopytną 😉 masuje pani Marysia Soroko. Bardzo jestem zadowolona  😀
Lee przylatuje do polski 10-12 kwietnia kto jest zainteresowany konsultacja proszę o kontakt   ❗
Czy byłby ktoś chętny pojechać na seminarium Malono?
http://www.manolomendezdressage.com/optimizing-horses-straightness-balance-performance-through-fascia-retraining-and-postural-rehabilitation/

Chodzi o to żeby zebrać kilka osób (tańszy przejazd).
Zainteresowanych osób już są 2 (ja i jeszcze jedna osoba). Może ktoś chętny? Jak coś czekam na pv
Ja jadę.
Averis   Czarny charakter
31 marca 2015 23:40
U nas jutro będzie Magda Saracyn - zdam relację co i jak 😉
ktoś z Was wybiera się na warsztaty masażu (I stopień) z p. Marysią Soroko 1-2 maja? W stajni Podkówka k. Wałbrzycha?
ciach

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Czy ktoś spotkał sie z odbitym kręgosłupem u konia? Na czym to polega, jakie mogą być przyczyny i czy chiropraktyka pomoże wskoczyć spowrotem na odpowiednie miejsce tego odbitego kręgosłupa?
Zaciekawiła mnie chyba dość nowa oferta w naszym kraju. Wygląda bardzo profesjonalnie i obiecująco.
Zna ktoś tego Pana, jego markę ? Korzystał bądź korzysta z usług ?
http://equifysiosport.com/pl/start/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2015 18:55
Klami, w jakim sensie nowa? Parę osób, nawet w Trójmieście oferuje tejping, derki czy lasery 😀
Strzyga, nowa w sensie, że nowy człowiek w kraju i to z szeroką ofertą (o fizjotreningu na ten przykład nigdy wcześniej nie słyszałam u nas). Dodatkowo z tego co widzę na jego stronie to kwalifikacje i doświadczenie bez porównania do chyba większości osób zajmujących się fizjoterapią/masażem itp. koni u nas.

Mój koń od dłuższego już czasu jest "pod okiem" Pauliny Puchały, która na szczęście do Trójmiasta regularnie wpada z wizytą, także wiem, że fizjo to nie nowość.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2015 19:08
Klami, dużo marketingu w tym widzę, u nas masz na przykład Anetę Worontkiewicz, która ma derkę magnetyczną, fale uderzeniową, na konia w boksie czy w ruchu też spojrzy. Ba, jak spojrzy to wie jak jest jeżdżony 😀
Od technicznych zabawek którymi pobawić się to mogę sama, bardziej interesuje mnie sama osoba fizjo, jej wiedza, kompetencje i umiejętności manualne pracy własną "ręką i okiem". Zabieg derką magnetyczną, czy nawet ich seria nie dadzą tyle co właściwie przeprowadzony i dopasowany do przypadku głęboki masaż. Właśnie dlatego bardzo interesują mnie faktyczne kompetencje tego Pana. Info na stronie wygląda bardzo obiecująco. Natomiast wiadomo jak to w życiu jest. Bardzo często reklama swoje a rzeczywistość swoje. Szczególnie, że widziałam już kilku szeroko rozumianych "fizjo" przy pracy i mnie osobiście do swojej pracy nie przekonali. Natomiast z usług Pauliny jestem bardzo zadowolona (w sumie to koń chyba bardziej) i cieszę się, że chce jej się tak daleko jeździć. 

edit.... nie wiem jak ja to robię, że często jak wypowiadam sie na forum, to muszę to potem wyedytować, bo z tego co napisałam to sama nie do końca rozumiem co miałam na myśli. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się