rozmowy o niczym

Atea, nieeee, to na pewno nie to  🤣 Ale w lato wyprowadzam się na takie pagórek lekki, może coś mi to pomoże  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2015 17:46
Atea jak Ty jesteś "gruba", to ja lecę zrobić doktorat z chemii organicznej 😜
A Flygirl, która gra ze mną w Quizwanie i regularnie tłucze mi tyłek w kategorii "w laboratorium" wie, o co chodzi 😂
desire   Druhu nieoceniony...
12 lutego 2015 17:48
zonk,  na pewno pomoże. 😉 😁
Mi się naprawdę lepiej żyło w górskich terenach, cycki malały z dnia na dzień, uda i de jakieś mniejsze. Magia ! 💃
CzarownicaSa Ci... Nie wchodźmy w ten temat  😁
Czarownica o, dobrze, że wspomniałaś, wyzywam cię na pojedynek 😎

Nowy odcinek Castle'a właśnie oglądam, jest moc, a dopiero co się zaczął. 😜
Czy ktoś z obecnych dobrze mówi po angielsku? Bo pisze do dziewczyna w sprawie kupna konia tylko, że z Anglii i niestety nie znam potrzebnego słownictwa,a google tłumacz jest za cienki 😉  Nie wiedziałam gdzie zapytać to o Was pomyślałam 🙂
Dawaj na priv, powinnam sobie poradzic 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2015 18:47
A idz Ty 😁

Atea Ty masz chyba tak, jak ja- do grubej mi daleko, ale pare niedociagniec widze 😉 pozbylabym sie tego i owego, ale generalnie jestwm normalnej postury 😉
I co, zrobił się kolejny wątek o odchudzaniu? 😁
Odchudzanie to sens naszego życia, pojawi się wszędzie. 😁
flygirl, no dobra, coś w tym jest 😁 Też zaczynam się brać za siebie (po raz milionowy), bo koszmar w lustrze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2015 19:04
Bardzo fajnie w tej ostatniej. 😉 Nie mogę tej porażki tak zostawić, teraz się odegram. 🥂
Czarna mi się bardzo podoba 🙂
Nie gadajcie o odchudzaniu, bo ja bym chciała przytyć i nie mogę  😵 wiadomo, swoje plusy to ma  🤣 no, zle czasem to aż głupio się w stroju kąpielowym pokazać, bo kości wystają  😤
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:08
Nowy odcinek Castle'a właśnie oglądam, jest moc, a dopiero co się zaczął. 😜

A potem mi spoilerujesz  🤬

Czarownica, bierz tę w grochy, fajna jest!

Czy tylko ja tutaj słyszę "szymon mi nie dał"?  😂
#t=180
Nooo, grochy najlepsze z całej trójki.
Ja latem kupiłam sukienkę... I wstyd mi założyć  😂
Mam wymieszane, właśnie pokonałam ponad 600 km z Norymbergi.
Dwa dni na targach, cały czas na nogach. Padam.
Na dodatek tak sie przeziebilam, ze z gorączką lazilam po targach.
Ledwo żyjąc trafiłam na jakieś polskie stoisko - zupełnie obcych mi ludzi i z rozbrajającym wyrazem twarzy poszłam:  "proszę przyjmijcie mnie, bo zdycham, muszę usiąść bo umrę"
Przyjęli, przechowali przez godzinę, nakarmili, napoili, leki zaczęły działać i nie zdechlam 🙂
Za dwa dni kurs na ferie, kolejne 600 km 🙂
Facella przesadzasz, nic konkretnego ci nie powiedziałam 😎

Mi zawsze jest głupio założyć sukienkę (to samo tyczy się spódnic oraz wysokich butów) tak normalnie, nie na imprezę ani jakąś okazję. No nie potrafię tak o założyć, wstydzę się. 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:19
Nieee wcale, tylko przez Ciebie do jutra będę siedzieć jak na szpilkach, bo wcześniej nie dam rady obejrzeć  😁

Z sukienkami mam to samo, mam parę fajnych i nie noszę, bo nie umiem  😂
Może lepiej poczekaj, aż wyjdzie następny odcinek, bo będziesz na jeszcze większych szpilkach siedzieć. 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:21
Nie wytrzymam, coś Ty  😂 a pewnie tak urwali, że teraz znowu przez pół sezonu nic nie będzie  😁
CzarownicaSa, a masz grochy od przodu?
O, ja mam to samo - wstydzę się 👀 Nieważne gdzie. Nie wiem, dla mnie sukienki to pasują do takich ładnych, dziewczęcych dziewoi. A nie mnie 😁
Facella nawet tak nie mów, na koniec było 'to be continued', więc musi być w następnym. 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:34
A nie było przypadkiem po ostatnich sobowtórach "to be continued"? 😁
Nie, sprawdzałam. 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lutego 2015 20:46
😵 właśnie obejrzałam paskudny spoiler na facebooku: https://www.facebook.com/video.php?v=10153072163308638 od początku wiedziałam, co planuje, jednak nadal jest zbyt przewidywalny  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2015 22:58
No wlasnie grochow z przodu nie mam 😤
Ale kij, jutro wyplata, kupie ja i tak 😁 juz sama nie wiem w czym pojade to tego mojego gamonia 😜

Dostałam dziś dziwny... "komplement"?
Czy któraś z Was usłyszała kiedyś, że ma... ładne, długie i kształtne palce u nóg?
Zgłupiałam.
Nie wiem co mam o tym sądzić 😲
I to kobieta była 😲
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 lutego 2015 07:38
Ja nie, ale usłyszałam - też od kobiety - że mam bardzo ładne uszy 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 08:29
Jak bylam na dniach otwartych w liceum z koleżanką, to jedna z będących tam dziewczyn przerwała prowadzącemu w pół zdania, żeby pochwalić idealne zęby mojej koleżanki 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się