rozmowy o niczym

A ja kiedyś usłyszałam od chłopaka, że mam ładne skarpety. Biedak, musiał się naszukac, żeby móc jakiś komplement powiedzieć  😂
Mój mąż kiedyś do laski przejeżdżającej na koniu po lesie powiedział z głupim uśmiechem "Ładne siodło"  😵
On, co się na siodłach nie zna i w życiu na koniu nie siedział. Myślałam, że zabiję, byłam obrażona jeszcze długo oj długo..... 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lutego 2015 10:42
Wiecie- zęby, uszy, siodło- jeszcze zrozumiem, ale palce u nóg? 😁
desire   Druhu nieoceniony...
13 lutego 2015 10:53
CzarownicaSa, może to przez to, że bardzo dużo ludzi (jeśli sie przyjrzeć) ma po prostu brzydkie palce u nóg.  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lutego 2015 10:56
Dobra, ja tego tematu nie tykam 😁

Kupiłam tę kieckę w grochy 😜 I dupa, nie założę, bo pada 😁 Ale kupiłam też spodnie 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 11:38
Pokaż spodnie, co mi tam po tej czczej gadaninie  😁
Ja chcę na zakuuupy.....

A zauważyliście, że wątek o Anonimowych Zakupoholikach padł? Chyba kryzys 😉
dopiero teraz sa prawdziwie anonimowi😉
Ja idę w niedzielę na zakupy z mamą, żeby wykorzystać bony. I z jednej strony się cieszę, a z drugiej już jestem załamana, bo wiem, że się załamię swoim odbiciem w lustrze i pewnie będę mieć problem z wybraniem czegokolwiek. 🥂

Mam dzisiaj wenę zdjęciową - w końcu! I zaciągam R., żeby zrobił mi zdjęcia, a potem na lodowisko. 😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 11:54
Taaa, ja powinnam iść na zakupy, bo znowu sobie coś wymyśliłam, ale aż mnie trzęsie na samą myśl o łażeniu po sklepach  😵

Dzisiaj rano była piękna mgła, a ja nie mogłam pojechać do stajni na porządne zdjęcia. I w ogóle jest piękna pogoda, powinnam być teraz w Warszawie, pod Torwarem, albo chociaż w stajni, ale nie, bo są ważniejsze rzeczy...
Ogólnie to mam pomysł na biznes, ciekawe, czy mi się uda... Na razie nic nie powiem, żeby nie zapeszyć, ale trzymajcie kciuki 😉
Mnie to jest smutno, że jest taka piękna pogoda, a ja wczoraj imprezowałam i nie mam siły iść pobiegać  😕 A wieczorem jak trochę wrócę do formy, to pracuję, o i tak to właśnie jest.

Facella powodzenia! 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2015 11:59
Ja jutro odstawiam córę do dziadków w ramach prezentu urodzinowego dla mojej mamy 😁, a my z mężem lecimy do Wrocławia na maly shoping i obiad 🙂

U nas rano był niezły mróz, teraz pięknie świeci słońce 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 12:16
GEDANSK/SOŁPAT, czyli jak Amerykanie sobie radzą z językiem polskim. A właściwie jeden Amerykanin: https://www.facebook.com/video.php?v=944220398935892&pnref=story (wybaczcie, ale tylko dla facebookowiczów 🙁 )

No mróz był, a przy tym taaaakaaaa mgła  😍
A ja się nadal łuszczę na twarzy. Coś kurde nie tak z tym kwasem. Już nie ma siły się pensetą skrobać. Chyba sobie na najbliższy czas daruję te kwasy.
A ja się nadal łuszczę na twarzy. Coś kurde nie tak z tym kwasem. Już nie ma siły się pensetą skrobać. Chyba sobie na najbliższy czas daruję te kwasy.


po co chodzisz na kwasy i złuszczanie? Masz taką złą cerę?
wg. mnie kwasy te zewnętrzne kompletnie nie działają - jeszcze osłabiają skórę
ja teraz poszłam w termolifting zaffiro - rewelacja - naprawdę szczerze polecam
tak, mam taką złą cerę i właśnie kwasy BARDZO BARDZO ją poprawiły. Mam dużo mniej syfów na sobie, mniejsze pory i syfy rzadziej się pojawiają i są płytsze. Przy okazji skóra na buzi jest teraz dużo gładsza

ps- lifting to by mi się przydał swoją drogą, ale takiego o jakim piszesz, to u mnie nie ma. Musiałabym jechać 120 km do warszawy.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
13 lutego 2015 13:50
tunrida, a jakich kwasów używasz? Ja sie przymierzam, choc nie wiem, czy nie za poźno. Najlepszy czas na kwasy już minął, ale przez problemy hormonalne moja cera ma wiele do życzenia.
Wiesz co...szczerze Ci powiem, że nie wiem. Kosmetyczka mi mówi jaki kwas kładzie, bo są o różnej mocy i o różnych celach i sposobach działania., ale ja się nie staram zapamiętywać, bo to ona jest od decydowania co robimy.
Typowo złuszczające miałam dwa rodzaje, ale zabij...nie powiem nazw.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lutego 2015 14:23
Pokaze jak wroce 😉

Tez tak macie, ze wszystkie spodnie sa albo dobre w pasie, ale za obcisle lub dobre w nogach, ale w pasie o 2 rozmiary za duze? 😵 ja sie juz zalamuje. Nie moge spodni bez paska/przerabiania nosic 😲
czarownica, ja mam nega problem ze spodniami - bo  mam dużą różnice pas/biodra = co daje efekt - jak dobre w pasie - to nie wchodzę w ogóle, jak dobre w biodrach - pas mega odstaje

niestety w obecnych czasach szyją dla bezdupowców, bezpasowców, dla jakiś figur typu "kłoda"  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 15:26
Ja jestem płaska jak deska, niska i też nie mogę spodni znaleźć  😵 wszystko przed kostkę, ale w dupie za luźne...
Tak samo mam ze spodniami - jak w udach dobre, to w pasie bym się 2 razy zmieściła :///

Cholera, uwaliłam jedną z 2 cześci egzaminu z biochemii. Teraz ucze sie pytań z zeszłych lat bo się powtórzyły w 2013 i 2014. Jak nam dadzą inne to gleba.... Jezu jak to zdam to stawiam wszystkim flache.
Jezu jak to zdam to stawiam wszystkim flache.


Poproszę coś słodkiego, może być wiśniowe i niezbyt procentowe  😅  Chociaż wiśnia być nie musi, alecos mnie korci kolor czerowny  😅
Mam to samo ze spodniami. W dodatku wszystko podwinięte, bo jestem niska. Ostatnio kupuję na dziecięcym i... Niektóre rzeczy są za duże  😜 Ale jak kupiłam jakieś legginsy niby dżinsowe, to idealne  😎
A ja jestem chuda i wysoka, wiec nigdy nie znalazłam dobrych spodni  😁 Bo jeśli sa dobre w pasie to krótkie, a jak długość okej to dwa razy się nimi owine. Aczkolwiek widze jakiś postęp w sklepach i zaczunają się pojawiać jeansy super skinny  😉
Robert Zenderowski - Myszków ( Śląskie)
ktoś coś na temat tego pana i jego podejścia do koni?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 19:15
Jak to dobrze, że się nie dałam naciąć na płatnego streama z koncertu Eda, bo bym była 30 zł w plecy  😂 tak żałuję, że nie mogę tam teraz być 🙁
wątek super, z wywyieszonym jezorem przeczytałam wszystko🙂
to moze napiszę moją wczorajsza sytuację... mąż zawiesił w wc lustro (bo okazało się, ze do łązienki jest za małe i nijak nie pasuje 😵 ), woła mnie żeby się przejrzeć. Stoi i się nie przesunął, więc stanęłam za nim, uwiesiłam się z tyłu i mówię: ładne to lustro. Zobacz, my też jesteśmy ładni prawda? odpowiedz: yhy... no to ja mówię, że co yhy, jestem ładna mężu? no... jak się podmalujesz i fajnie ubierzesz to jesteś ładna


...gdybym go nie znała, to bym się obraziła.

i też mam problem ze spodniami niestety... jaki macie plan na wieczór?
te spodnie to chyba na mnie szyją  😁 ja tam nie mam problemów
dodo ja mam ten sam problem ze spodniami. Mam bardzo waska talie ale uda i tylek da sie bez problemu zauwazyc  😁 polecam zakupy w Hiszpanii, zawsze jak jestem obkupuje sie w spodnie bo leza idealnie  🥂

Zakupy, zakupami... mam to juz za soba, pozdrawiam siedzac w nowych butach(mam wyrzuty sumienia przez nie...), spodniach(polecam mohito!!) i swetrze  🤣
A psychiczne traumy po wycieczksch bede odreagkwywac na Cyprze. Wlasnie siedze na lotnisku i sie nudze  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się