Revoltowe Quizwanie

zima, to zna pewnie wszystkie pytania juz na pamięć  😵 ostatni raz z nią gram  🤦
Trzeba dopuścić możliwość, że koń belgijski pochodzi z Konga.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2015 17:23
Dziś w pojedynku z Yeguą miałyśmy pytanie jaki koń jest najszybszy na krótkim dystansie i się okazało, że odpowiadając folblut odpowiedziałyśmy źle 😉


Quarter był dobrą odpowiedzią 😉
JARA, też już dwa razy źle na to odpowiedziałam, z uporem maniaka twierdząc, że jednak folblut... 😵
zima, to zna pewnie wszystkie pytania juz na pamięć  😵 ostatni raz z nią gram  🤦



Eeej, to był czysty fuks i pierwsza moja rozgrywka na czysto  😅
Chyba muszę sobie zrobić przerwę, bo marnie mi idzie.
Ja się właśnie dowiedziałam, że Moskwa jest największą aglomeracja w Europie.

edit. Douczylam się, mój światopogląd runął. 😂
Trzeba dopuścić możliwość, że koń belgijski pochodzi z Konga.

ahahahahahaaaaaa  😂 zima, sama się przyznaj!!! ahahahahaaaa 😂

flygirl, mnie ogrywa raz za razem  😫
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 lutego 2015 22:49
Zgłaszajcie nieprawidłowe pytania, jest taka opcja, jest szansa że coś z tym zrobią 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 05:25
Obrywam po tyłku od wszystkich 😵
[quote author=katija link=topic=96958.msg2291377#msg2291377 date=1423756901]
Trzeba dopuścić możliwość, że koń belgijski pochodzi z Konga.

ahahahahahaaaaaa  😂 zima, sama się przyznaj!!! ahahahahaaaa 😂

[/quote]

To wszystko Twoja wina  🤬
Tak, kliknęłam, że koń belgijski pochodzi z Kongo  🏇
Facella zagraj ze mna dowartościujesz sie hehe🙂 masakra jedynie ciało i dusza oraz dziki instynkt jest dla mnie..jak ktos wybiera historie na wstępie jestem przegrana....
Zauwazylyscie moze roznice miedzy pytaniami na androidzie a windowsie, w tej samej grze? Tzn gralam na Androidzie wczesniej z przyjaciolka, ktora miala windowsa. Ja mialam pytania typu, ze bylo zdjecie i co/kto jest na obrazku. Ona tych pytan nie miala nigdy, zamiast tego dawalo jej jakies inne pytanie i sie z niej smialam, bo ja np. mialam zdjecie bawelny i pytanie co to, a ona zaznaczyla jakas strasznie glupia odpowiedz. Jak ja wysmialam to mowi, ze w ogole nie miala takiego pytania.  👀
Nav, gram z moją siostrą, obydwie mamy androida i co ileś gier zdarza się, że mamy inne pytanie.
Ano zdarza się, czasem wtedy mimo udzielonej odpowiedzi pokazuje się "jeszcze nie odpowiedział", a czasami w ogóle inne pytanie się pojawia. U nas android-android i tak bywa.
Kto jest mistrzem?  😂
Jaki jest wzór chemiczny cząsteczki tlenu?
H20
🏇
Kto jest mistrzem?  😂
Jaki jest wzór chemiczny cząsteczki tlenu?
H20
🏇


Nie narzekaj, ja dopiero za 3 razem zaznaczylam, ze kon brazowy to gn. Z uporem maniaka klocilam sie z quizzwaniem, ze to MUSI byc kasztan 😀
W koncu na moj chlopski rozumek gniadoch jest brazowo-czarny, a nie brazowy 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2015 11:32
Ja nie rozumiem, dlaczego zaznaczacie kasztana. Brązowy gniady, a kasztan to rudy.

Sonkowa zaznaczyła, że psem zaprzęgowym jest wilczarz irlandzki czy jakiś owczarek 😉 Ja z resztą też potrafię takie babole walić, że sama się z siebie śmieje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2015 11:40
Ja miałam pytanie o samicę konia. I sobie myślę - Jezu, jaka samica konia?! O co chodzi?! Przecież koń to koń, a klacz to klacz  😂
Ja takie błędy robię często, zwłaszcza jak jednoćzenie serial oglądam. 😂

A najgorzej jest jak dobrze mi idzie, mało mam błędów, potem coś głupiego walnę i leeeci fala czerwonych. 😁
Sonkowa zaznaczyła, że psem zaprzęgowym jest wilczarz irlandzki czy jakiś owczarek 😉 Ja z resztą też potrafię takie babole walić, że sama się z siebie śmieje.


Tak, wilczarz.  😁
Robienie kilku rzeczy na raz mi nie służy.  😁

Wkurza mnie, że mi się to zacina i jednocześnie dotyk świruje i automatycznie zaznacza odpowiedź w prawym dolnym rogu.  👿 I później wychodzą takie głupoty.  👿
Chociaż to z wilczarzem zaznaczyłam sama.  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2015 14:20
Jestem w trakcie rozgrywki z jedną osobą, która nie odpowiada już 45 godzin, co z tym zrobić? Mogę jedynie się poddać ale szkoda 24 punktów :/
Misskiedis zaraz wygrasz walkowerem.  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2015 14:35
No jak zaraz, to ile trzeba czekać, dwa dni? 😲 Bez sensu, tylko miejsce blokuje 😵
48 godzin chyba. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2015 14:53
długo, powinno się po 24 kasować :/ No ale cóż, dzięki za info :kwiatek:
Misskiedis a pobrałaś sobie premium? Wtedy raczej nie będziesz miała problemu z limitem graczy . 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2015 01:39
No niby mam premium (choć reklamy są), ale denerwuje mnie to że mam kilka pozaczynanych partii np. z 2 rundą i 30h czekania, jakiś taki pedantyzm i potrzeba porządku się nagle we mnie wzbudzają 😂
🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się