Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W Bergo wyprzedaż derek. Polarówki od 49zł     😅

[s]p.s. ma ktoś może rabacik do bergo, którym mógłby się podzielić???   :kwiatek: :kwiatek[/s]:
Promocja w www.amigo-konie.pl
Birmanka ale ja się zgadzam! tylko zostawiłam tam ładnych kilka tysięcy, miło by było gdybym jednak mogła otrzymać ten wypracowany rabat do tego "nominalnego" np. na walentynki. Wiem, że każdy chce zarobić i rozumiem to, ale ( nie zrozumcie mnie źle) wydając dużo pieniążków chciałabym mieć ciut lepsze warunki, niż ktoś kto kupuje kantar. U mnie w firmie zawsze staram się dowartościować stałych i dużych klientów ( choć tych mniejszych też  :lol🙂 i sama bym chciała być tak traktowana  😉 ot taka dygresja.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2015 20:23
Czy ktoś ma jakiś rabat do Cavalloshop? Powoli zbieram się do zrobienia tam zakupów i miło byłoby mieć rabacik....  :kwiatek:
Ma kto s może kod rabatowy do Yard Equites ? Muszę kupić ochraniacze, za cztery nogi to już duuuuużo kasy, będę przeogromnie wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
W trzy foule promocja na produkty Horze 14% na hasło Love  ;-)  od dziś do 15 lutego 🙂
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem jak zamierzaja zrealizować zamówienie, bo tych derek nie ma juz na magazynach we Francji.
Chyba ze skle interentowy ma własny, tajemniczy magazyn... 😉

Znów dostepne derki w rozmiarze 135,145  😅. http://www.decathlon.pl/derka-allweather-300-3-id_8313385.html#avantages
[b]figaro2046[\b] Dzięki za czujność  :kwiatek:
http://www.profithorseshop.pl/ promocje - 20% z hasłem profiltowelove

i -30% na czapraki z hasłem czaprakowokolorowo
amigo -5 % hasło walentynki
bergo -30% na preparaty over horse  (mam troche ich próbek i wszystko b.kiepskie, ale moze ktos znalazł cos fajnego 😉 )
figaro : bardzo dziękuję  :kwiatek:
horse_art, ja wygrałam na zawodach ichnie preparaty i tak samo uważam, bardzo kiepskie 😉
a te Black Horse Maściowa kuracja na grudę? ktos używa?
Na allegro może nie promocje ale widziałam preparaty na stawy zamiast 250zł to 180zł 🙂
aha i czy widział ktos kantary eskadrona wpromocji??
Promocja na wszystkie ochraniacze, owijki, podkładki pod owijki oraz buty dla konia -20%
w Pasi-koniku na hasło: KONIK
do środy 18.02.2015
anil22, Black Horse Maściowa kuracja na grudę - ja stosowałam, na bakteryjną grudę ok, smarowałam raz do dwóch razy dziennie i po tygodniu schodziło. Na grzybiczną nie działa. Wg mnie ok, ale bez rewelacji, bardzo delikatne działanie.

Jestem zaskoczona, czemu produkty Over Horse są ocenione jako kiepskie? I które? Stosuję ich niektóre preparaty, a jeśli chodzi o wcierkę chłodzącą to u mojego (cudaka) lepiej sie sprawdza niż Absorbine Liquid.

W horsehouse.pl produkt dnia: "Bryczesy damskie Chanelle pełny lej HH" z 290 zł przecenione na 199.
m00niska, trochę OT ale miałam ich psikacz do grzywy i ogona (jakby woda leciała) i preparat na owady (również woda i do tego śmierdząca) oraz elektrolity (tu nie wiem, bo koń badań żadnych robionych nie miał). W porównaniu do Veredusa czy Absorbiny to preparaty nawet z ziemi nie wyrastają, nie mówiąc o piętach 😉
[quote author=kolebka link=topic=15196.msg2284153#msg2284153 date=1423067456]
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem jak zamierzaja zrealizować zamówienie, bo tych derek nie ma juz na magazynach we Francji.
Chyba ze skle interentowy ma własny, tajemniczy magazyn... 😉

Znów dostepne derki w rozmiarze 135,145  😅. http://www.decathlon.pl/derka-allweather-300-3-id_8313385.html#avantages
[/quote]

Wykupilyscie 145 ! Zle  Voltowiczki!
Od ze stajni kupiłyśmy cztery 145 😀😀😀😀 można zwalić na Nas 🙂
Wymacałam i te derki z Decathlon-(a?u? :P) są obłędne 🙂 Tylko zima w tym roku niekoniecznie daje szanse grubszym derkom 😀
Ale miejmy nadzieję, ze kiedyś się przetestują 🙂

Jak ktoś będzie o mnie pamiętał i zauwazy promocyjkę na dobrej jakości skórzany popręg 125-130cm koniecznie czarny, z ciemnymi gumami (czarne albo granatowe) wszechstronny, koniecznie profilowany (albo po prostu lekko poszerzany w środku) to dajcie znać 😉 Albo może jak ktoś będzie robił zakupy gdzie ma jakaś zniżkę? :P Nie mam parcia a nie chce wydawać na siłę kasy 🙂 Od ręki za 310zł mam wymarzonego Kentaura więc tym bardziej mi się nie spieszy chyba, ze będzie jakaś mega okazja albo ktoś sprzedaje używkę 🙂
horse_art, ja wygrałam na zawodach ichnie preparaty i tak samo uważam, bardzo kiepskie 😉

u mnie byli przedstawiciele, zostawili katalog i próbki (masci rozgrzewajace, chlodzace, na rany, spray do wlosów, uspokajacz)
chlodzaca słabiutka (wszystko maja takie rozwodnione:P), rozgrzewajaca tez - wlasnie mam na dloniach - paruje , w oczy szczypie,ale zeby grzala to nie powiem..moze mini, (z roznymi mam porównanie, takze absorbiną gdze efekt jest mega),
spray -mizerne efekty i na chwile+lepkość (kolejnego dnia brak-jeszcze gorzej), na rany mnie nei przekonuje (slabe skladem), a uspokajacz.... no na moje działał źle - ale co kon to reakcja.
ale mówili, ze to nowa firma, cały czas badają i udoskonalają - za jakiś czas mogą być  te produkty  bardzo fajne.
podobno odpiaszczacz jest dobry - ale jego nie dostałam i nie ryzykowałam kupna.
no ale to  🚫
ja też upolowałam trzy derki z deca z przeceny  😁 Mam euro-stara taką i jakością są takie same,a ES ponad 600 zł...
13-14 lutego- Wszystko -15% w GNL  😉
ja też upolowałam trzy derki z deca z przeceny  😁 Mam euro-stara taką i jakością są takie same,a ES ponad 600 zł...


Derki z Decathlon jakościowo są bardzo dobre  😀
anetakajper   Dolata i spółka
13 lutego 2015 07:50
Ktoś posiada kod rabatowy do gnl?  :kwiatek:
dwa posty wyżej

Ma ktoś w pasi-koniku jakiś jeszcze kod rabatowy na inne artykuły niż ochraniacze ?
W jarpolu  promocja  na pady classic  (90zl) i derki  przeciwdeszczowe.
a ma ktoś może, i mógłby się podzielić kodem do prolinen?
a może jakiś ambasador marki, chociaż te 5% ?
Wyslodki sa przecenione w proficie(-20%). A przynajmniej nie napisali ze rabat nie obejmuje pasz :p
Kupił ktoś derę w Jarpolu w promocji? Tą przeciwdeszczową z podwyższoną szyją? Ja zamówiłam i jestem jej bardzo ciekawa, bo cena zacna 🙂
Dzionka, o tej mówisz? ; )

Ja jestem zadowolona, mam od ponad roku, trzyma się dzielnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się