Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2015 20:56
byłam dziś na Hipo kilka minut po 17tej...musieliśmy światło na hali zapalić, takie pustki 😉

a na Spacerowej mijaliśmy koniowóz Osadkowskich 😉 zaczyna się najazd.
Ktoś, teraz to na hipo nie ma spokoju 😉 ciągle coś 😀 fajnie że nie trzeba daleko jeździć.

A powiedz co się działo w niedzielę? C już nie jechałaś?
Mi też w niedzielę się jechało źle. Wolta przed przeszkodą moja, zrzutka też, ale ogólnie, jakoś było tak bleee. Aż się boję ZO.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2015 21:06
xxagaxx, z C się już rano wykreśliłam - raz, że zaraz ma 3 dni zawodów...dwa...Lkowy parkur już mi dał do myślenia....

w N nabroiłam ja - linię między 2 a 3 pojechałam na 4 fule 😁 wiem wiem 😉 i potem w linii 6 do 7a nie chciałam zrobić tego samego błędu, tym bardziej, że do B było strasznie ciasno jak pamiętasz, a skakał jak szalony.... 😉 przespałam dwie pierwsze fule, zdziwiona trochę tym, że zabrał się z tak krótkiego najazdu jaki mu zaproponowałam ...i w akcie desperacji powiedziałam:prrrr...no to grzeczny koń wykonał polecenie a ja poleciałam jak z procy 😉 wściekła na siebie byłam, ale cóż 😉

też mam mieszane uczucia i sama nie wiem co jechać 😉 choć po cichu tęsknię za Arkowymi parkurami.
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2015 21:11
Ej, ej, ej a to na ZO będzie ustawiać... nasz wspaniały spec od slalomów gigantów?  🤔

Proszę jechać konkursy po godzinach południowych (sb, nd) ew rano (pt) - bowiem mam chęć pofocić więcej niż ostatnio na ZR :P

a na Spacerowej mijaliśmy koniowóz Osadkowskich wink zaczyna się najazd.
Deko mnie to przeraża, na szczęście w tym tygodniu mam Lucka na rozruchu i w weekend nie jeżdżę ja... uff ;-)

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2015 21:14
Moon, nie no Arek wraca 😀
Ktoś, ja się cieszę ze przyjeżdżałam bezpośrednio na Nkę, bo po tym co słyszałam już o L to chyba bym zwątpiła czy startować :P
Angeel, normalne. W następnej kolejności należy "pacnąć w łepetynę". Ja w stajni często jestem lekko nieobecna i wszystko dociera do mnie po dłuższej chwili. 
😡


Jakby nasz "specjalista" stawiał ZO to nic tylko trzymać się z daleka.
Czy płaci się coś za wstęp na zawody na hipodromie (niedziela)? 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
14 lutego 2015 14:51
Libeerte, nie 🙂 wstęp jest bezpłatny 🙂
Zuziasta, dzięki 😉
Libeerte, tylko weź podejdź i się przywitaj jak gdzieś będziemy się widzieć 😉 
Znane są już godziny konkursów albo coś mniej więcej jutro ktoś wie?
Chodzi oczywiście głownie o DR... Podejrzewam, ze akurat będę miała jazdy 🙁 Ale nadzieja matka głupich 🙂
BlueHorse, jak pojawią się listy to od razu będziesz miała godzinę rozpoczęcia. Raczej się tych godzin trzymają.
Na tą chwilę podali, że zaczyna sie o 9 Finałem Małej Rundy.
Na hipo chyba walentynkowe riders party nie pozwoliło na podanie godzin rozpoczęcia konkursów. Ale godzinę rozpoczęcia MR zdążyli zmienić na 10. Taki psikus 🙂
Skj wraz z Hipo lecą w takie kulki że szok. Zniżek na ZO nie ma bo nie zdążyli cennika ogarnąć. No taki żart że aż szkoda słów...
Tia.... to już nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. To może jak juz wymyslą cennik to nam kase oddadzą za te zawody...
:/
Motyw ze zmianą godziny rozpoczęcia niedzielnych konkursów bez opublikowania gdziekolwiek tej wiadomości też po prostu cudowny. Ludzie szli z rana oglądać parkur na Małą Runde a tu cicho i głucho.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 lutego 2015 20:36
...ja wczoraj o 23 u Agnieszki M. przeczytałam, że MR o 10...trochę nie do końca wierzyłam, ale skoro jechałam 30któraś, to uznałam, ze najwyżej z trybun nauczę się parkuru 😉

generalnie dziwne te zawody - mało koni po przekonionych ostatnio regionalkach, i mało info - chyba nas ostatnio rozpieścili....choć przesunięcie godziny konkursu nie fajne, dobre, że w tę stronę, a nie szybciej.
Ktoś, ja o 8.40 bylam juz w Sopocie. Najgorsze ze konia miałam w przyczepie gdzie biedny 40 min stał... Troche przegięli z tą zmianą :/ a raczej z brakiem informacji. Na zawodykonne nie było nawet godzin rozpoczęcia
Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2015 21:43
generalnie dziwne te zawody - mało koni po przekonionych ostatnio regionalkach, i mało info - chyba nas ostatnio rozpieścili...
Prawda to.
Generalnie liczyłam na więcej nazwisk 'ogólnopolskich' a tu deko bieda, wszystkie światła na hali powinny być zapalone na każdych regionalkach, w końcu na naszej wypasionej 'jasnej' halli było... jasno!!!  😉

Nie nafociłam się za wsze czasy, ale trochę pstryków mam:
moja galeria
Na fejsie lepiej nawet nie patrzeć, bo to co fejs zrobił z jakością zdjęć to żal tyłek ściska...  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 lutego 2015 22:04
Moon, zawody jak na ZO to późno ogłoszone, późno propozycje, a same zawody pomiędzy innymi dużymi....tydzień po pierwszym HPP, tydzień przed Cavaliadą...nasi topowi zawodnicy nie mają aż takiego garnituru koni, żeby sobie nimi żonglować...smutne 🙁

xxagaxx, no niestety...nie kumam dlaczego, tym bardziej że ostatnie kilka zawodów było na prawdę z fantastycznym suportem informacyjnym...
Czy ktoś z was może mi doradzić dobry i niedrogi transport dla konia na hipo tak pod koniec lutego?
Hanula, nie wiem co to znaczy niedrogi, bo w sumie ceny wszędzie podobne. Jako dobry (a nawet najlepszy) to ci mogę polecić transport od nas, tj Black Horse Team. Numer do Marcina mogę ci przesłać na pw, jeśli chcesz 😉
Zawody mało obsadzone, bo pierwotnie nie były jako HPP. Więc kto chciał, to pojechał do Dąbrówki, albo nastawia się na Cavaliadę. Z drugiej strony w tym samym czasie było Leszno.

Moon, już wcześniej oglądałam - świetne zdjęcia!
Hanula, przepraszam, że tak się wetnę nieco nie na temat, ale czy my się przypadkiem nie widziałyśmy ostatnio w stajni, w której stoicie?! 🙂 Skojarzyłam po "uszastym" koniu na awatarze 🙂
edit.: łaziłam z aparatem 😉
xxagaxx Marcin to firma znana i sprawdzona, kilka razy już nas gdzieś woził i mogę polecić ale myślałam o kimś z hipo bo wtedy byłoby najwygodniej  🙂
harja tak to byłam ja  🙂 mojego konia nie sposób nie zauważyć i pomylić z innym
Nie wiecie ile zgłoszen na skokowe Zawody?  Są podobno jeszcze Nowe boksy
crazy, jak zgłaszałam się 10 lutego, nie było nowych boksów na żadne skokówki do końca marca, na najbliższe ze dwa dni temu było zgłoszone ponad 200 koni. I już nie przyjmują na nie zgłoszeń 😉
Będzie ktoś focił na skokówkach w ten weekend? 🙂
Właśnie właśnie. Będzie ktos z aparatem i dotrwa do wieczornych konkursów ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się